פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תראי תוצאות: עם סטודיו סי עושים כושר בהנאה מרובה

   רשת סטודיו סי פיתחה שיטה מיוחדת לנשים, המסייעת להצרת היקפים, לחיטוב ולחיזוק הגוף ולשמירה על אורח חיים בריא. את הלקוחות מנחות המדריכות המקצועיות והטובות ביותר, שמתאימות את הפעילות הנכונה להן, באווירה ביתית שיוצרת מעגל תומך. מבט על הרשת הנשית המובילה בישראל

   את תוצאות שיטת האימונים הייחודית לנשים שפיתחה סטודיו סי, הרשת הנשית המובילה לעיצוב, חיטוב, כושר והרזיה, אפשר "לראות בעיניים" על לקוחות הרשת. בסטודיו סי מובילים את המנויות בדרך השיטה הייחודית לתוצאות של ממש, הבאות לידי ביטוי בצמצום משמעותי של ההיקפים, בחיזוק ובחיטוב הגוף וביישום אורח חיים בריא.

   ב-35 סניפי הרשת ברחבי הארץ מוצע מגוון של אימונים לנשים בכל שלב של חייהן ובכל רמת כושר. אימון לבטן שטוחה? פילאטיס? חיטוב ועיצוב? זומבה? אימון מחזורי? רק תבחרו! כל אחת יכולה למצוא את האימון שהיא אוהבת.

   הצרת היקפים, חיטוב וחיזוק הגוף: השיטה הייחודית של סטודיו סי

   סטודיו סי (אתר רשמי)

   אז מה מיוחד בשיטה של סטודיו סי?

   המטרה העיקרית של השיטה הייחודית של הרשת היא עבודה על הסיבולת השרירית, כלומר לשפר את יכולת השריר לעבוד ביעילות לאורך זמן ונגד התנגדות נמוכה. בסניפי הרשת משלבים באימונים גם מגוון אביזרים המעלים את רמת הקושי בשיעור באופן הדרגתי, שכן ידוע כי עומס משקל מפעיל לחץ על העצמות, ואימון נגד התנגדות נמצא יעיל בהעלאת צפיפות העצם בגיל צעיר ובשמירה וחיזוק בגיל מבוגר יותר.

   יתרונות נוספים של השיטה:

   * האימון מותאם אישית ומתבצע בקצב של המתעמלת.
   * כל מתעמלת זוכה ליחס אישי מהמדריכה.
   * כל אחת, בכל רמת כושר, יכולה לבצע את התרגילים.
   * כל שיעור מהווה התקדמות מסוימת בחיזוק ובהידוק השרירים. לכן, גם נשים שלא התעמלו בעבר יכולות למצוא את מקומן ברשת.
   * עבודה מאוזנת על כל קבוצות השרירים.
   * עיצוב הגוף נעשה על ידי כיווץ והידוק של שרירים רפויים.
   * עבודה ממוקדת וייחודית על אזורים בעייתיים בגוף האישה.

   הכשרה מיוחדת ומבחני קבלה אינטנסיביים: המדריכות של הסטודיו

   מלבד הפעילות הגופנית עצמה, צוות המדריכות המנוסה של סטודיו סי, המלווה את המתעמלות מקרוב, שם דגש על הקניית הרגלי חיים בריאים למתאמנות, פיתוח יכולת התמדה בפעילות והחשוב מכל - מלמד אותן להיות קשובות לגופן ולצורכיו הייחודיים.
   כל המדריכות בסטודיו סי הן מדריכות מוסמכות או מורות לחינוך גופני בעלות תואר ראשון, שהתקבלו לרשת אחרי מבחנים אינטנסיביים. המדריכות עוברות הכשרה מיוחדת, במהלכה הן לומדות את השיטה של סטודיו סי. אחת לחודשיים, כל המדריכות לוקחות חלק בהכשרה עיונית / מעשית בתחומי הכושר הגופני.

   בלי סודות: להכיר מקרוב את השיטה

   סטודיו סי הוא המקום היחיד בארץ המאפשר למתאמנות לקחת חלק בסדנה ייחודית להכרת השיטה של הרשת. המטרה: לאפשר לכל אחת לבצע בצורה נכונה את התרגילים ולהגיע מהר יותר ובאופן בטיחותי לתוצאות הרצויות.

   הסדנה כוללת שישה אימונים בני שעה כל אחד המתקיימים פעמיים בשבוע במועדים קבועים והתמקדות בנושא אחר בכל אימון. הקורס מועבר בקבוצה ובמקביל אליו אפשר להשתתף בכל האימונים האירוביים המוצעים ברשת, כשבסיומו משתלבת המתאמנת בשיעורי ההמשך השונים (בני 45 דקות כל אחד).

   בכל שלב בחיים: תוכנית החזרה לגזרה

   מלבד מגוון האימונים הרחב בסטודיו סי, ברשת יש גם תוכנית אימונים ייעודית לנשים לאחר לידה, שרוצות לחזור לגזרה. תוכנית זו מתמקדת באזורי הגוף המשתתפים בהריון ובלידה, מחיזוק מערכת שרירי קרקעית האגן והבטן דרך חיזוק שרירי הגב העליון, ועד הארכת הגב התחתון. דואגת לרך הנולד? סטודיו סי מעמידה לרשות המנויות שלה שירות מיוחד ללא עלות של בייביסיטר (מיועד לתינוקות עד גיל זחילה בלבד).

   עם פריסה ארצית של 35 סניפים ועשרות אלפי לקוחות מרוצות ב-30 שנות פעילות, סטודיו סי הפכה לרשת מובילה בישראל. הירשמי עכשיו ותיהני גם את מהיתרונות הרבים שמעניקה סטודיו סי.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת