פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מחזירים את הגלגל לאחור: טיפול יעיל לכאבי גב וברכיים ללא ניתוח ותרופות

   יש לכם כאבי ברכיים וגב? תמיד הפחידו אתכם שהם לא יעברו, אבל עם מערכת ההליכה של אפוסתרפיה תוכלו לצאת לדרך חדשה, תרתי משמע. האבחון: ללא עלות כספית

   זה קורה לרובנו. כאבי מפרקים, כאבי גב או ברכיים פוקדים את רובנו בגלאי ארבעים ומעלה.

   למעשה, "האשם" אינו במפרק עצמו אלא באבדן השליטה השרירית והעצבית התומכת במפרקים. מערכות חכמות ותומכות אלה, אשר במשך שנים נושאות את משקל גופנו, מאבדות מחיוניותן וכתוצאה מכך הלחץ על המפרקים גדל, שחיקת הסחוס בין מפרק למפרק מתעצמת ו"כדור השלג" גורם לתופעות של כאב. בשלבים הראשונים הכאב קל ונסבל. אך בפועל, ככל שהזמן עובר מתעצם הכאב ותנועות פשוטות כמו קימה מישיבה, עליה במדרגות, הליכה רגילה במישור הופכות לקשות יותר ויותר.

   הדרך לפתרון הכאב קלה כהליכה.

   היכולת של הגוף לשיקום עצמי מכאב באמצעות טכנולוגיית אפוסתרפיה הוביל את מערכת הרפואה בישראל ובעולם לשינוי דרך ההסתכלות בטיפול וההתייחסות לנושא המפרקים. שינוי התפיסה הוביל להכרה בעובדה שניתן לנצח את הכאב ובו בזמן לשקם את המפרק ולהעניק לכלל מערכות השריר והעצבים יכולת תפקוד בריאה ומלאה. כל זאת ללא ניתוח וללא שימוש בתרופות. עד היום, טופלו בהצלחה בישראל למעלה מ70,000 איש ואישה באמצעות הטכנולוגיה הייחודית של אפוסתרפיה.

   למעשה, הטכנולוגיה מוטמעת במערכת הליכה - נעלי אפוסתרפיה (מערכת הליכה ביו-מכאנית) אשר בסוליותיהן מותקנות מערכות קמורות. מערכות אלה מותאמות לכל אדם באופן אישי כדי לטפל ישירות בבעיה ובמידת הכאב ממנה הוא או היא סובלים. האבחון מתחיל במעבדת הליכה ממוחשבת יחידה במינה הממפה באמצעות אלפי חיישנים את אסטרטגיית התנועה של הגוף. במקביל מתבצעת בדיקת פיזיותרפיסט מומחה להערכת מידת ומאפייני הכאב. התאמת מערכת ההליכה נעשית באופן פרטני ואישי לממצאי הבדיקה המקיפה. השימוש בנעלי אפוסתרפיה הינו לכמה דקות ביום, את ההקלה על הכאב ושיפור תפקוד המפרק ניתן לראות בתוך מספר שבועות.

   לא פלא שטכנולוגיית אפוסתרפיה והטיפול בהשתתפות כל קופות החולים בישראל

   האבחון במעבדות ההליכה של "אפוסתרפיה" ללא עלות. והטיפול בהשתתפות כל קופות החולים בישראל. אורך האבחון כשעה וחצי. משך הטיפול היומי הביתי בטכנולוגיית אפוסתרפיה נע בין כמה דקות ביום לשעה ביום (בכפוף לתכנית הטיפול). העובדה שמערכת ההליכה הינה בשימוש ביתי, יעיל ונח, מאפשרת לסובלים מכאבי מפרקים רצף טיפולי איכותי הבונה מחדש את מערכות השריר המגנות על מפרקים. הטיפול מתאים לסובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים, קרע במיניסקוס, קרע ברצועת הברך, פגיעות קרסול וכשיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ברך/ירך.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת