בלי לישון במסדרון: זה הזמן לבדוק את הכיסוי הביטוחי שלכם

מערכת הבריאות במצוקה והצפיפות בבתי החולים מטרידה, אבל בעזרת הרפורמה החדשה ו"משפחה בטוחה", עוגמת הנפש הזו יכולה להיחסך מכם. כל הפרטים בפנים

בשיתוף משפחה בטוחה, בשיתוף משפחה בטוחה
03/01/2019

מצבה הנוכחי של מערכת הבריאות בישראל אינו מזהיר, בלשון המעטה. העומס בבתי החולים בארץ הוא בלתי נתפס ובחדרי המיון מעוכבים חולים רבים שבסופו של דבר מקבלים מיטה במסדרונות, שהפכו בעתות מצוקה לחדרי אשפוז מאולתרים עם צינורות צצים מכל עבר. בצפיפות האיומה הזו, גם הסיכוי להדבקות וזיהומים גובר, ולא נראה שהמצב הולך להשתנות בקרוב.

שימו לב לנתונים המטרידים שפורסמו לאחרונה, המבטאים את הייאוש השורר במחלקות הפנימיות של בתי החולים ברחבי הארץ. בבית החולים וולפסון, למשל, יש תקן ל-37 חולים במחלקה הפנימית, אבל מאושפזים בה 47 בני אדם, כשעליהם אמונים בסך הכול ארבעה רופאים מומחים ושני מתמחים. בבית החולים לניאדו בנתניה, המצב דומה עם 46 חולים (תקן ל-38 בלבד) כאשר שבעה מהם זקוקים לטיפול מוגבר או הנשמה, ובכל אלה צריכים לטפל שלושה רופאים מומחים, שלושה מתמחים ושני סטאז'רים. אין פלא שהמסדרונות מלאים.

לא רוצים להתייבש במסדרונות? כדאי שתבדקו בהקדם את כיסויי הביטוח שלכם.

משפחה בטוחה. אתר רשמי
משפחה בטוחה(צילום: אתר רשמי)

יותר ויותר אנשים בישראל הבינו לאחרונה את המצב והחלו לרכוש ביטוחים פרטיים להם ולבני משפחתם, בעיקר בזכות השינויים שחלו בכיסויי הביטוח בעקבות הרפורמה החדשה שנכנסה לתוקפה בשנת 2016. משרד האוצר קבע למעשה תנאים אחידים בחלק מהכיסויים המהותיים של ביטוחי הבריאות הפרטיים ובכך הקל את ההצטרפות על האזרחים מבחינה בירוקרטית ובעיקר מבחינה כספית.

בנוסף לכך, התבצע שינוי נוסף המקל באופן משמעותי על אלו המעוניינים בפוליסת ביטוח פרטית. בניגוד לשנים עברו, לאחר כניסת הרפורמה החדשה, עדכון הפוליסה מבוצע באופן גורף וללא תלות בחברת הביטוח וניתן לשנותו גם לאחר קביעת התנאים מראש, זאת בהתאם לשינויים ותנודות בשוק התרופות, הטכנולוגיות הרפואיות וכמובן בשוק הרפואה.

אבל האם אתם יודעים בדיוק מה מכסה הפוליסה ומה לא? האם אתם יודעים בדיוק על מה שילמתם בעת רכישת הביטוח הפרטי?

בשביל זה יש את "משפחה בטוחה", שתבדוק בצורה מקיפה את הביטוח הרפואי שלכם בהתאם לרפורמה של 2016 ותעניק את הפתרון המתאים עבור כל אחד ואחת מכם. באמצעות שיטת "ההגנה הכפולה" - גם הגנה לעתיד משפחתכם וגם הגנה בהתמודדות עתידית מול חברות הביטוח - כל פוליסה נבדקת על ידי אנשי ביטוח מקצועיים ובמקביל גם על ידי המחלקה המשפטית, כך שבמקרה של תביעה לא אתם מטפלים בה אלא "משפחה בטוחה". ליווי משפטי בכל תביעה, ובחינם.

אז אל תיקחו סיכונים. דאגו עכשיו לעתידכם ולעתיד משפחתכם, ומלאו פרטיכם כאן:

  • ביטוח בריאות
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully