קרקע ברחובות באישור מהיר - ב-250 אלף שקל בלבד

מעוניינים בנכס משלכם אבל חוששים מתהליך אישור מסורבל וארוך? ותמ"ל, תכנית ממשלתית באישור מהיר להקמת מתחמי דיור ברחובות, צפויה להיות מאושרת בתוך שנתיים, וכל זאת תחת פיקוח מוקפד של המדינה. לא עוד המתנה של שנים - ההזדמנות שלכם נמצאת כאן ועכשיו

  • בריטניה
בשיתוף בריטניה ישראל, בשיתוף בריטניה ישראל

כל משקיע פוטנציאלי בנדל"ן מכיר את המושג "תכנית בנייה", וכמעט כל משקיע גם חושש ממנו. אחרי הכול, ההתקדמות בתחום איטית ומתישה, כשתכניות בנייה עשויות להתפרש על פני שנים ארוכות ולעתים אפילו לא לצאת לפועל. הסיפור שונה עם בנייה במסגרת ותמ"ל, כמו התכנית להוספת עד 37 אלף דירות ברחובות כבר בשנים הקרובות. המשמעות היא שכבר עכשיו ניתן לרכוש קרקעות במחירים אטרקטיביים ולהגיע לתחילת בנייה בתוך שנים ספורות בלבד, וכל זאת תחת פיקוח ממשלתי.

עוד בטרם ניגע בתכנית עצמה, יש להסביר מהו ותמ"ל - הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור. בגלל עליות מחירי הנדל"ן הנובעות מהיצע נמוך, בשנים האחרונות עושה קבינט הדיור בישראל מאמצים להגברת היצע יחידות הדיור. ביולי 2014 נחקק חוק ותמ"ל, שמטרתו לאשר תכניות בנייה גדולות ברמה ארצית באופן מהיר. הוותמ"ל אושר בעבר רק כאשר היה מדובר בשטחים של מינהל מקרקעי ישראל, אולם כעת התכניות מאושרות גם על אדמות פרטיות (רוב האדמות ברחובות הן פרטיות). המשמעות היא שכבר במהלך השנים הקרובות צפויות לצאת לשוק אלפי דירות ושטחי עסקים.

הליך ותמ"ל מתגבר על תכניות אחרות ומשמש כזרז בנייה וככוח עצום לרוכשים, כשמרגע הגשת התכנית מתחילה עבודה רציפה לפי לוח זמנים קשיח, והכול, כאמור, תחת עיניה הפקוחות של המדינה, ומכאן ברור כי הליך התכנון מוקפד ומתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אישור התכנית אורך כשנתיים בלבד!

אישור התכנית אורך כשנתיים בלבד

(צילום: אתר רשמי)

**

ברחובות קיימות כיום מספר תכניות בנייה שצברו תאוצה. במאי האחרון פורסם כי קבינט הדיור, שבראשו עומד שר האוצר משה כחלון, אישר הצעה להעביר שלוש תכניות בנייה גדולות למסלול ותמ"ל. היקפן הכולל של התכניות הוא כ-19 אלף דירות. במתחם הורביץ במערב העיר ייבנו כ-7,000 דירות, בסמוך למושב גיבתון בדרום העיר יתווספו כ-5,500 דירות ובדרום מזרח העיר, בסמוך לכפר ביל"ו, צפויות להיבנות עוד כ-6,000 דירות.

התכניות הללו מצטרפות לשורה של תכניות בנייה, כמו התכנית לפינוי-בינוי של כל שכונת קריית משה, במסגרתה ייבנו כ-9,000 דירות חדשות במקום ה-2,000 שעומדות שם היום, בשכונת אושיות ייבנו כ-5,000 דירות במקום 2,000 ובלב העיר רחובות קיים פוטנציאל להקמת אלפי דירות נוספות. בסך הכול, מדובר בכ-37,000 דירות על פי התכנית הגדולה. כל שטחי המסחר והמגורים מתפרשים על פני שטח של 2 מיליון מ"ר.

**

את הקרקע ניתן לרכוש כיום במחיר של 250 אלף שקל בלבד ללא כל מגבלות. כך, בתוך שנים בודדות תהיה בידיכם קרקע כשירה לבנייה, שלאחריה תוכלו לגור בנכס או להשכיר אותו ללא תנאים מגבילים. קרקעות המיועדות לבנייה בהליך אישורים מהיר הם מוצר נדיר יחסית, ורכישה דרך ותמ"ל מייצרת הזדמנות עבור רוכשים פוטנציאליים שמתכננים לגור בנכס, להשכיר או למכור אותו לאחר הקמתו.

חברת בריטניה ישראל, דרכה תוכלו לרכוש את הקרקע, משווקת פרויקטים של נכסים פרטיים ומסחריים המיועדים להקמה. כל הקרקעות המשווקות על ידי החברה מתוכננות ומקודמות על ידי העיריות, כאשר לקוחותיה זוכים לליווי צמוד ולשקיפות מלאה לכל אורך התהליך.

קרקע ב-250 אלף שקל באישור מזורז - זו ההזדמנות שלכם. השאירו פרטיכם כאן.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully