פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   צריכים סכום כסף גדול והבנק מסרב לתת? אם יש לכם נכס, יש לנו פתרון מיידי עבורכם

   חייבים בדחיפות סכום כסף גדול? צריכים לפחות 150 אלף ₪ ומעלה כדי להזרים כסף לעסק או לפתור בעיות עם ההוצאה לפועל או עם כל גורם אחר? במקומות שהבנק מסרב לתת לכם כסף, "קרדיט פוינט" תעניק לכם הלוואה חוץ בנקאית כנגד הנכס, באופן חוקי וללא ביורוקרטיה

   "קרדיט פוינט" היא חברה פרטית להלוואות חוץ בנקאיות, הפועלת על פי חוק. החברה עוסקת בתחום הפיננסי למעלה מ-6 שנים, משרדיה ממוקמים בראשון לציון וקהל לקוחותיה, המונה אלפי לקוחות מרוצים, נמנה הן עם המגזר הפרטי והן עם העסקי. היא גם הגוף הפיננסי הגדול ביותר שמעניק הלוואה כנגד נכס.

   כעת אתם בוודאי שואלים מהי הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס ומדוע צריך לקחת אותה בכלל? עבור אנשים רבים, המצב הכלכלי עלול להשתנות במהירות. עצמאי שצריך להזרים בדחיפות כסף לעסק, השקעת נדלן שמצריכה סכום כסף גדול במיידי. או במקרים אחרים, פחות נעימים, שלעיתים גוררים אותנו לתהליכי פשיטת רגל, תיק בהוצאה לפועל, צ'קים שחזרו - אף אחד מאתנו לא רוצה להגיע למצב כזה, אבל לפעמים המציאות מכתיבה עבורנו שינוי שמחייב פעולה וכשהבנק מסרב לעזור, עדיין יש פתרון. אם יש לכם דירה או מבנה נדל"ני בארץ שאפשר למשכן, תוכלו לקבל , תוך שבוע ימים, הלוואה בגובה 150,000 ₪ ומעלה , כנגד הנכס , ולפתור מיידית את הבעיה הכספית הדחופה. תוכלו לקבל את הכסף תוך 7 ימי עבודה ולפרוס את ההחזר לתקופה של עד 10 שנים.

   חשוב לציין שהריביות בהלוואות אלו שונות מהלוואות על משכנתא רגילה של הבנק. מדובר בהלוואה עם סיכון גבוה משמעותית עבור הגוף המלווה , ללא ערבים וללא בטחונות נזילים (למעט הנכס) של הלווה , ולכן הריבית הנהוגה גבוהה יותר מריבית המשכנתא הרגילה ומתחילה ב- 12% לשנה.

   קרדיט פוינט (ShutterStock)

   למה דווקא קרדיט פוינט?

   אז מדוע לבחור דווקא בהלוואה מהסוג ש"קרדיט פוינט" מציעה? ב"קרדיט פוינט" מסייעים למסורבי בנקים הזקוקים בדחיפות לסכום כסף גדול ומסתכלים על הדברים מנקודת מבט שונה, כשהכלל המנחה, בראש ובראשונה, הוא כי מי שצריך את ההלוואה באמת מקבל אותה. אין צורך בתור, בערבים או בשכנועים. התנאי העיקרי הוא שיהיה נכס על שמכם ושסורבתם ע"י הבנק.

   "אנחנו קשובים לכל לקוח ולמצבו המיוחד ומנסים להתאים לו את ההלוואה המיטבית עבורו כנגד הנכס", מדגיש דניאל אילון, הבעלים של "קרדיט פוינט", שמדגיש כי הרעיון הוא שהלקוח יוכל לפתוח בחיים חדשים. אילון מדגיש כי ב'קרדיט פוינט' אפשר לקבל הלוואה כנגד הנכס גם אם הלקוח עדיין משלם עליו משכנתא. "יש לקוחות שלוקחים אצלנו כנגד הנכס שלהם מעין 'משכנתא מדרגה שנייה'", הוא מסביר, "אבל הם יכולים לנייד את ההלוואה הזו לצרכים אחרים, כגון פיתוח העסק שלהם, פעולה שלא יכלו לעשות משום שהבנק סירב לתת להם הלוואה. דרך 'קרדיט פוינט' תוכלו לכסות את כל החובות וההלוואות, שעליהם אתם משלמים בבנק ריביות גבוהות ביותר, ולאחד אותם להלוואה אחת מסודרת במקום אמין ומוסדר בחוק".

   עניין ההסדרה בחוק מהותי. הלוואות, במיוחד כאלה שלא ניתנו על ידי הבנק, הן בעלות אסוציאציות שליליות ונתפשות יחד עם מונח לא מחמיא כמו "שוק אפור". זה הזמן להבהיר כי הלוואה חוץ בנקאית מוגנת על ידי החוק. הסיבה שבגינה התפתח המסלול הזה היא הקושי בקבלת הלוואות ופתרונות מימון בנקאיים. המציאות פתחה את הדלת להלוואות החוץ-בנקאיות באופן חוקי, והלוואה שכזו היא עסק הנדרש לעמוד בכל חוקי העסקים בכלל ובחוקים העוסקים בתחום בפרט.

   נקלעתם לקשיים כלכליים? נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל? זקוקים להלוואה בגובה 150,000 ₪ ומעלה וסורבתם ע"י הבנק ? אם אתם עונים על הקריטריונים הללו ויש ברשותכם נכס נדל"ני, תוכלו לקבל תוך 7 ימי עבודה את הכסף, בריבית שנתית של החל מ- 12% ובפריסה של עד 10 שנים. צרו קשר עם "קרדיט פוינט" והסדירו את הנושא בתוך זמן קצר וללא קשיים

   עוד כתבות ב-טוב לדעת