יש לכם מיליון שקל? הטיפים שיעזרו לכם להשקיע נכון

יש לכם מיליון שקל? הטיפים שיעזרו לכם להשקיע נכון את הכסף, איך להפחית סיכונים וכיצד להתחבר לשוק הבינלאומי. אם צברתם מיליון שקלים ומעלה, יש לנו כמה המלצות טובות שיוכלו לסייע

  • השקעות
  • כסף
בשיתוף PROFOUND, בשיתוף PROFOUND

יש משהו באמרה "המיליון הראשון הוא הקשה מכולם", אבל מה שבטוח הוא שהמיליונים הבאים אחריו מגיעים רק אם יודעים לתכנן ולהשקיע בצורה חכמה את הכסף. כדי להשקיע באופן בטוח ולמקסם את הרווחים צריך לפעול בדרך שמצד אחד תעלה אתכם על מסלול השקעות סולידי ומצד שני תספק תשואה. הנה כמה טיפים שיסייעו למי שצבר מיליון שקלים ומעלה להשקיע נכון.

ראשית, חשוב לפזר את ההשקעות כדי להפחית סיכונים. השקעות שהמתאם ביניהם נמוך יפחיתו את סיכון ההון שברשותכם. הפיזור יכול להתבצע לא רק בין נכסים, בנקים ומוצרים שונים בישראל, אלא גם בחו"ל. כדי לעשות זאת נכון עליכם להיעזר באנשי מקצוע מומחים בתחומם ולבצע בעזרתם חלוקת השקעות ראויה ונכונה.

האם הייתם פונים לבית השקעות באירופה כדי שינהל את כספיכם? ההתנהלות מול בנקים זרים היא בעייתית ומורכבת. לכן כדאי להשקיע באמצעות בית השקעות שמחובר לבנקים וגופי השקעות גדולים בעולם. בית ההשקעות שמחובר למוסדות פיננסיים בינלאומיים יספק לכם את החבילה המלאה - גישה לפלטפורמות ומוצרים פיננסיים בשווקים ברחבי העולם, תיקי השקעות בבנקים זרים באירופה ובארה"ב, נכסים שלא תלויים בכלכלה של מדינה אחת וקשת רחבה יותר של אפשרויות השקעה.

הון של 250 אלף שקלים שונה מהון של ארבעה מיליון שקלים, ולכן גם ההתייחסות לתיק ההשקעות שלכם צריכה להיות שונה. בחרו במומחים שיכולים לסייע לכם להשקיע במגוון מוצרים ושירותים פיננסים בהתאמה אישית ומאזנים בין הצורך בפיזור אל מול היתרון הרב הנובע ממיקוד והתמחות.

האנשים שיעזרו לכם להרוויח (צילום: PROFOUND)

בית ההשקעות פרופאונד משלב התמחות רבת שנים של מנהלי השקעות ואנליסטים בישראל עם גישה לבנקים זרים ושווקים בינלאומיים, נגישות למידע המקומי והיכרות עם רגולציה וחוקים באותה מדינה. לפרופאונד יש גישה בלתי מוגבלת למחלקות המחקר והדאטה של הבנקים הגדולים בעולם וכך אתם מרוויחים פעמיים: גם בית השקעות שמחבר אתכם לשווקים גדולים בעולם כשמספיקים לכך מיליון שקלים ומעלה, וגם גוף מקצועי שמעניק שירות שבו הלקוח מקבל שירות אישי צמוד מבעל מקצוע אחד דובר עברית, על אף ש"מאחורי הקלעים" עובדים עבורו מספר מנהלים מומחים זרים.

יחד עם הטיפול האישי, שבא לידי ביטוי ביחס הטוב לו אתם ראויים ובהתאמת תיקי ההשקעות ללקוחות להם היקף הון גדול - הניסיון והמקצועיות יגרמו לכך שבסופו של דבר הרווח יהיה כולו שלכם.

* אין באמור בחומר המצורף כדי להוות המלצה, הצעה או ייעוץ לרכוש או למכור ניירות ערך או מוצרים פיננסים אחרים, או המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה בנייר ערך או במכשיר פיננסי מסוים, או הצעה או התחייבות אחרת כלשהי מטעם פרופאונד בית השקעות בע"מ (להלן: "פרופאונד").

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully