פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נחיתה על הירח: 5 הכללים לבניית דף הנחיתה שירחיב את העסק שלכם

   הלקוח הפוטנציאלי שלכם כבר הגיע לדף הנחיתה ונמצא בתחנה האחרונה לפני יצירת הקשר. איך תגרמו לו לעשות את הצעד הנוסף ולבחור בכם? הטיפים המנצחים של מומחי B144 יסייעו לכם למקסם את ההצלחה

   פרסמתם את העסק ברשת, המודעה הייתה אטרקטיבית והובילה ללחיצות רבות, ובכל זאת לא נוצר קשר עם מספיק לקוחות? נראה שאתם מוכרחים לשפר את דף הנחיתה שלכם, ומומחי B144 של בזק יודעים בדיוק כיצד לעשות את זה.

   דף נחיתה הוא למעשה המקום הראשון אליו מגיעים הלקוחות הפוטנציאלים אחרי שלחצו על הלינק בקמפיין הדיגיטלי שלכם ברשת. הם מגיעים לדף הזה ומכאן עומד לרשותכם פרק זמן מוגבל שבו עליכם לשכנע את אותם מתעניינים להמשיך במסלול ולהגיע למצב של רכישת המוצר. זו התחנה האחרונה לפני יצירת הקשר עם הלקוח. אז על מה אסור לוותר בתחנה הזו?

   הנה 5 כללים חשובים לבניית דף הנחיתה האולטימטיבי שירחיב את קהל הלקוחות שלכם:

   דף נחיתה, מחשב, אתר אינטרנט (ShutterStock)

   לתת לפשטות לנצח

   דף הנחיתה צריך להיות מתומצת וממוקד ככל האפשר, תוך שימת דגש על הדברים שמושכים את העין. הכותרת צריכה להיות אטרקטיבית ולהתכתב עם כותרת המשנה, וכמובן לתאר את הערך שאתם מעניקים ללקוח. סרטון יעיל או תמונה מסקרנת יוסיפו כמובן לגירוי ולסיכויי ההצלחה.

   להדגיש את המחיר

   כסף - זאת בדרך כלל הסיבה העיקרית שבגללה לחצו על המודעה והגיעו לדף הנחיתה שלכם. כולם רוצים להגיע לעיקר, ולכן מחיר המוצר או השירות חייב להופיע במקום בולט ומרכזי. כך, כל מי שעובר ברפרוף על הדף, לא יוכל לפספס את הערך המוענק אצלכם, בין אם זו הטבה כלשהי או שירות חינמי המוצע כחלק מההרשמה.

   להמליץ על הממליצים

   אחת הבעיות הנפוצות בתחום היא חוסר האמון של הגולשים בקמפיינים רבים שמפורסמים ברחבי הרשת. לכן, בנוסף להצגת פרטי העסק כדי להוכיח אמינות, רצוי להציג המלצות של לקוחות שכבר התנסו במוצר או בשירות שלכם. סיפורי הצלחה ולקוחות שבעי רצון, המופיעים בשמם המלא, יעניקו נדבך נוסף לדף שלכם.

   לעורר את הלקוח

   איך תעוררו את התגובה המיידית בקרב קהל היעד שלכם ותגרמו לו לבצע את הלחיצה? כאן נכנס לתמונה הטקסט בו אתם משתמשים לצורך "הנעה לפעולה". אסור להסתפק ב"שלח" או "צור קשר" אלא להדגיש את הערך ללקוח, לפנות לגברים ולנשים כאחד, ואפילו לתחום את האופציה בזמן. לדוגמה: "הצטרפו עוד היום" או "קנו בשבוע הקרוב". בנוסף, יש לתת את האפשרות ליצירת קשר ורצוי שתהיה במקום בולט עם אפשרות להשארת מספר טלפון.

   לקדם את הלחיצה

   כל הנעה לפעולה עוברת דרך כפתור ההנעה, שבלי לחיצה עליו לא תהיה כלל המרה. אז לתוכן ההנעה יש חשיבות, אבל גם לעיצוב הכפתור. הוא צריך להיות מספיק גדול כדי שלא יחמוק מעין הגולשים ורצוי שיופיע במקום בולט ומרכזי. כמו כן, הצבע שלו צריך להיות שונה משאר הטקסט, כשעל פי מחקרים דווקא הצבע הכתום נחשב לפופולרי במיוחד ומעודד הנעה לפעולה.


   אלפי עסקים כבר עשו את הבחירה הנכונה וקידמו את העסק שלהם באמצעות B144 של בזק, המעניק שירות אישי ומקצועי המותאם לכל בעל עסק. המומחים של B144 יעניקו לכם פתרונות פרסום דיגיטליים, אחרי שהקימו אלפי קמפיינים עם אחוזי הקלקה מעולים, ויעזרו לכם לשפר בצורה דרמטית את העסק.


   רוצים דף נחיתה חינם לשלושה חודשים וגם קמפיין גוגל מנצח? פנו למומחים של B144

   * מותנה בהצטרפות לחבילת גוגל/פייסבוק

   עוד כתבות ב-טוב לדעת