פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לקחת ללב: המכשיר הייחודי שמאפשר לאבחן הפרעות בקצב הלב סמוך להתרחשותן

   חשתם שקצב פעימות הלב שלכם איטי מדי? חוויתם דפיקות לב מואצות? שחל מציעה לכם אבחון מהיר ומדויק: מכשיר ייחודי וקל לתפעול שמספק דיווח ואבחון מהיר לגבי שינויים בפעילות החשמלית של הלב ויכול לסייע ולהציל חיים

   מיליוני אנשים חווים את זה לפחות פעם אחת בחייהם. לפתע, קצב פעימות הלב משתנה. הוא יכול להיות מהיר מדי או איטי מדי, אבל הוא בטח לא תקין. משהו לא בסדר. אנשים בעלי היסטוריה של מחלות לב נמצאים כמובן ברמת סיכון גבוהה יותר, אך היו מקרים שבהם גם אנשים בריאים לחלוטין, ואפילו ספורטאים מקצוענים, החלו לסבול מהפרעות בקצב הלב. לרוב מדובר באירוע נטול משמעות קלינית, אבל יש מקרים שההפרעות הללו יכולות להיות קטלניות.

   בעיות לב, הפרעות בקצב הלב (ShutterStock)
   פתרון שיכול להציל חיים

   שחל, החברה המובילה בתחום הטלרפואה, מציעה לכם שירות ייחודי: אבחון מהיר ומדויק של הפרעות קצב הלב. האבחון מתבצע באמצעות מכשיר LOOP RECORDER או EVENT RECORDER מתקדם אשר עוקב אחרי קצב הלב ושולח רישום א.ק.ג למוקד הרפואי.

   המכשיר, פיתוח בלעדי של חברת שחל, מאתר פעילות חשמלית חריגה של הלב, ומשדר אותו בטכנולוגיה סלולרית דיגיטלית ישירות למוקד הרפואי המקצועי של שחל. המכשיר עצמו קל לשימוש והיתרון העיקרי בו הוא כרטיס הסים הפנימי שמספק דיווח בזמן אמת, בניגוד למכשירים אחרים המעבירים נתונים אך ורק בסוף תקופת הניטור. ההבדל הזה יכול להיות מאוד משמעותי, כך ניתן להגיע לאבחון מהיר של הבעיה, ומתאפשר מתן טיפול רפואי מתאים מבעוד מועד.

   כיצד משתמשים בקרדיו R?

   המכשיר נתפס על חגורת המכנסיים ובעת תחושת אי נוחות ניתן ללחוץ על הכפתור ולשדר בזמן אמת את מצב הלב למוקד חירום רפואי שיפענח באופן מיידי את נתוני השידור ותרשימי הא.ק.ג. בעת חירום, ייצור המוקד הרפואי קשר עם המטופל ובכל מקרה, נתוני האירוע ייאספו לדו"ח הסיכום של המטופל.

   בסיום תקופת הניטור יופק עבורכם דו"ח מסכם ובו כל תוצאות הבדיקה. כל השידורים מהמכשיר יהיו זמינים עבורכם ועבור הרופא המטפל גם באתר אינטרנט מאובטח.

   אז אם גם אתם חשים לפתע את פעימות הלב וחוששים מהפרעות קצב, כעת תוכלו לקבל את השירות החיוני הזה. לשם כך נדרשת הפנייה (טופס 17) מקופת החולים אליה אתם משתייכים, כאשר שחל מציעה גם סיוע בתהליך קבלת הטופס מול המרפאות.

   מוטרדים מהפרעות בקצב הלב? הסירו דאגה מלבכם באמצעות אבחון מהיר והשאירו את פרטיכם כאן:

   עוד כתבות ב-טוב לדעת