להסיר באופן זהיר: כל מה שצריך לדעת על הסרת שיער בלייזר

מה חשוב לבדוק, באילו מכשירים משתמשים וכמה טיפולים כדאי לעשות: כל מה שרציתם לדעת לפני שמחליטים היכן להסיר שיער בלייזר

בשיתוף רשת מרפאות פרופורציה, בשיתוף רשת מרפאות פרופורציה

הסרת שיער כבר מזמן הפכה לחלק משגרת הטיפוח שלנו. הפתרונות הזמינים עבורנו; גילוח, שעווה וכיו"ב הם אמנם פתרונות מהירים וזולים, אבל נותנים מענה רק לטווח קצר מאוד. לכן, רבים פונים לחיפוש אחר פתרון לטווח ארוך יותר כמו הסרת שיער בלייזר.

בישראל קיימים מגוון רחב של מכונים וחברות המבצעים טיפולים אלו, לכן לעתים נרגיש קושי להחליט מדוע לבחור במכון אחד על פני אחר.

הסרת שיער בלייזר:

כדי לרדת לעומק העניין, יש להבין מהי למעשה הסרת שיער בלייזר. את הטיפולים מבצעים באמצעות מכשיר היורה קרן לייזר המאתרת את השערה על פי פיגמנט הכהה לעומת גוון העור, ומחממת אותה באופן ממוקד. החום מגיע עד לזקיק השערה והורס אותו לחלוטין. צמיחת השערה הינה מחזורית, כל אחד מטיפולי הסרת השיער בלייזר פוגש את זקיק השערה בשלב אחר ולכן ישפיע באופן שונה. כדי להגיע לתוצאה מקסימלית ואפקטיבית יש לבצע סדרה של טיפולים.

12 טיפולים יובילו לתוצאות הרצויות (צילום: ShutterStock)

המכשירים:

קיימים סוגי מכשירים שונים להסרת שיער בלייזר, חלק מהחברות משתמשות במכשירי ה-IPL. יש לקחת בחשבון, כי מכשירים אלו מוגבלים בטווחי העוצמה שלהם. משום כך, המטופל מגיע כבר בטיפול החמישי או השישי למצב המיצוי המקסימלי, מה שאומר שמעתה ואילך כל טיפול נוסף למעשה לא יועיל ועדיין תיתכן צמיחה של שיער רך ופלומתי.

רשת מרפאות פרופורציה, בחרה לבצע את טיפולי הסרת שיער בלייזר עם מכשיר הלייטשר, בעל טווח עוצמה רחב יותר, כך שבכל טיפול ניתן להגביר את העוצמה ובסיום סדרת הטיפולים נכסה את כל מחזורי הצמיחה של השיער, דבר התורם להצלחת הטיפול.

המטפלים:

הסרת שיער בלייזר מתבצעת לעתים אצל קוסמטיקאיות, אשר לא כולן עברו הכשרה המתאימה לכך, אם בחרת לעבור טיפולים אלו אצל הקוסמטיקאית שלך, אל תתביישי לדרוש תעודת הסמכה או לברר איזו הכשרה יש לה. גם במכונים וחברות, הצוות המטפל חייב להיות מוסמך ועל כן יש לוודא לפני הטיפול מי מבצע אותו ואיזו הסמכה רפואית או הכשרה הוא עבר. פרופורציה, רשת מרפאות בעלת ותק ומוניטין של 30 שנה, מתייחסת לטיפולי הסרת שיער בלייזר כאל הליך רפואי ולא רק אסתטי. לכן היא מקפידה שאת הטיפול יבצע צוות מיומן בעל השכלה רפואית שעבר את ההכשרות המתאימות.

כמה טיפולים לעשות?

חברות ומכונים שונים מציעים סדרות טיפולים שונות, כאן הצרכן עשוי להתבלבל, כי אינו יודע כמה טיפולים עליו לעבור על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. כמו כן, לעתים הצרכן מתפתה למבצע כזה או אחר, המבטיח הסרת שיער ללא הגבלה. במקרה שכזה למשל, צריכה להידלק נורה אדומה, כיוון שחברה המציעה טיפולים ללא הגבלת זמן, אינה יכולה להתחייב על התהליך ובסופו של דבר גם תפגע בתהליך עצמו, שכן הלקוח לא ידע כמה טיפולים הוא צריך לעבור כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

ברשת פרופורציה ממליצים על סדרה של 12 טיפולים, על מנת להגיע לתוצאות המיטביות, כאשר המרווח בין טיפול לטיפול הוא שלושה חודשים. משך זמן זה מאפשר לשערה לצמוח במלואה ולטיפול להיות אפקטיבי יותר. אם נבצע את הטיפול מוקדם יותר, ייתכן כי נפגע בהצלחת הטיפול. בפרופורציה מבצעים תחילה בדיקת התאמה, על מנת שאיש מקצוע מנוסה, מיומן ובעל השכלה רפואית, יוודא כי גם גוון העור וגם צבע וצפיפות השיער מתאימים לביצוע התהליך ויאפשרו להגיע לתוצאות הרצויות.

רוצה לקבוע פגישת התאמה ולוודא את אופן הטיפול המתאים עבורך? השאר/י פרטים כאן:

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully