פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מחפשים מקצוע לעתיד? הכירו את התואר שהוא הרבה יותר מלימודים

   תמיד חלמתם על משרה עם השפעה? על מקצוע עם ערך מוסף? בואו לעשות את זה דרך חינוך גופני. המכללה האקדמית בוינגייט סללה עבורכם את שביל הזהב: קריירה עם שליחות באמצעות תואר ראשון בחינוך גופני

   סיימתם את השירות הצבאי, עשיתם את טיול השחרור הגדול והגעתם לשלב שבו צריך לבחור כיוון לחיים. אז מה כדאי ללמוד? האופציות לתואר רבות ומגוונות, אבל אתם מחפשים משהו מעבר: מקצוע עם ערך מוסף. בוער בכם הרצון להגיע לאנשים ולהשפיע על הדורות הבאים? אם כך, למכללה האקדמית בוינגייט יש הצעה אידיאלית עבורכם: בואו לעצב את החיים של הדור הצעיר דרך הספורט.

   תפקידו של המורה לספורט הוא הרבה יותר מאשר לתת לתלמידים כדור ולספור את הדקות עד לסיום השיעור, בימינו, זאת הדרך להגיע אליהם. פרט לחשיבות הפעילות הגופנית ככלי מרכזי לשמירה על אורח חיים בריא, וההבנה הכוללת כי מדובר ברפואה מונעת לכל דבר, הספורט מהווה מכנה משותף לרבים ומאפשר גישה נוחה ופתוחה יותר גם לילדים. פעילות ספורטיבית עוזרת לנו לפרוק, תורמת למשמעת העצמית שלנו בכל גיל ומקדמת ערכים נוספים דוגמת הגינות, כבוד, אחריות וסדר.

   מורה לספורט, חינוך גופני, לימודי ספורט (ShutterStock)
   גישה נוחה ופתוחה כדי להשפיע על דור העתיד

   תמיד תהיתם מדוע לא הדגישו בפניכם את חשיבות שיעורי החינוך הגופני בבית הספר? כעת אתם יכולים להצטרף לגל הספורטיבי ולעצב בעצמכם את הדורות הבאים. במכללה האקדמית בוינגייט תוכלו לעשות תואר ראשון בחינוך גופני, שמהותו תואר בהוראה בשילוב עם ספורט, אשר לאחריו תיסלל עבורכם הדרך להשתלב באופן טבעי במערכת החינוך כמורים לספורט ולהשפיע על ילדי ישראל ברמה האישית.

   המכללה שוכנת בגבולה הדרום-מערבי של נתניה בין שמורת פולג לבין הים, בצד המערבי של כביש החוף. סביבת הלימודים האיכותית במכללה האקדמית בוינגייט מתאימה כמובן לצרכי הסטודנטים וכוללת מתקנים חדשים, אולמות הרצאה מרווחים, מעבדות לימוד מתקדמות וספרייה עדכנית. סגל המורים נאמן גם הוא לערך המצוינות בחינוך ומספק הכשרה מיטבית וחוויה אקדמית במשך ארבע שנות הלימודים.

   לימודי התואר הראשון מעניקים הכשרה אקדמית ושש תעודות הסמכה שונות: תואר ראשון בהוראה B.Ed , תעודת הוראה בחינוך גופני, תעודת הדרכה בספורט תחרותי, תעודת מדריך בבריאות וכושר, תעודת אימון, ותעודת התמחות ממגוון אפשרויות (הגיל הרך, טיפוח היציבה, ניהול הספורט, שיקום לב וכדומה).


   אפשרויות התעסוקה לאחר התואר הן מגוונות, וכוללות בין היתר אימון באגודות ספורט, עבודה במרכזי שיקום עם נכים וקשישים, אימוני כושר אישיים וניהול מועדוני ספורט, אבל המשרה הטבעית מכולן היא ההוראה - מכיתות א' עד י"ב.

   כיום, צעירים שרוצים ללמוד הוראה עושים את זה למען הביטחון התעסוקתי ובידיעה ששעות העבודה נוחות, אבל קודם כל מגיעים בעקבות תחושת השליחות והתקווה לעצב את הדורות הבאים. היו שעזבו משרות נוחות ורווחיות בהייטק כדי להשפיע על צעירים, לחלוק את הידע שצברו ולתת מעצמם כדי לבנות חברה טובה ובריאה יותר. הספורט מעניק לתלמידים תחושת הישגיות, משפר את ביטחונם העצמי, מעודד אותם להתמיד ולשאוף גבוה יותר, וגם להתמודד עם הפסדים. ובמקביל להקניית הערכים החשובים, גם המורה לחינוך גופני מגשים את עצמו מבחינה אישית וזוכה לתחושת סיפוק - יותר מכל מקצוע אחר. מורה לחיים.

   עכשיו גם אתם יכולים. אז אם אתם מחפשים מקצוע עם שליחות המשלב בין ספורט לקריירה, זה המקום האידיאלי עבורכם. השאירו את פרטיכם כאן:

   עוד כתבות ב-טוב לדעת