סוף לנחירות: המכשירים שבזכותם תישנו מעולה בלילה

הגיע הזמן לישון טוב ובזכות מגוון המוצרים של High Medical, המספקת מכשור מתקדם כנגד דום נשימה, תוכלו להתעורר בבוקר רעננים. אתם חברי קופות החולים כללית ומאוחדת לאחר בדיקת שינה? תוכלו לקבל החזר כספי ופגישת הייעוץ מתקיימת ללא עלות בביתכם

בשיתוף High Medical

למעלה מ-5 אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מדום נשימה, אבל העובדה שהתופעה נפוצה כל כך אינה מלמדת על כך שצריך להשלים איתה. דום נשימה בשינה תלוי גיל, משקל ושאר משתנים פיזיולוגיים וגם להשמנת יתר יש קשר לתופעה. אבל נחירות והפסקת נשימה אינן גזירות גורל. למעשה, יש דרך יעילה לטפל בבעיה: ל-High Medical, המספקת מכשור ומוצרים רפואיים, יש מספר פתרונות.

מכשיר הסיפאפ מאפשר שינה רציפה ורגועה, ומשפר את הריכוז, האנרגיות והחדות (צילום: ShutterStock)

הסוג העיקרי והנפוץ יותר הוא דום נשימה חסימתי, שנגרם כתוצאה מכך שבסיס הלשון והחך הרך צונחים וחוסמים את מעבר האוויר. התוצאה היא יקיצה קצרה שמחדשת את הנשימה ומאפשרת צבירת אוויר. דום נשימה מרכזי הוא סוג נוסף, נדיר יחסית, שנגרם מכך שמרכז הנשימה במוח לא שולח גירוי חשמלי לשרירי הנשימה. בכל מקרה, התוצאה של דום נשימה היא שינה לא איכותית ולא בריאה. אדם שצריך להקיץ מספר פעמים בלילה אינו חווה שינה סדירה, מה שגורם לעייפות, לשינויי מצב רוח ולתופעות נוספות.

בעבר נאלצו אנשים הסובלים מדום נשימה לעבור ניתוחים, אבל המכשור הטכנולוגי המודרני של היום מאפשר לטפל בבעיה ללא צורך בהתערבות כירורגית. High Medical, מהחברות המובילות בארץ למכשור רפואי, מספקת ארבעה מכשירי CPAP - Continuous Positive Airway Pressure. מכשיר הסיפאפ מאפשר שינה רציפה ורגועה, ומשפר את הריכוז, האנרגיות והחדות. המכשיר מזרים אוויר בלחץ חיובי למערכת הנשימה, כשלחץ האוויר משמש מעין "קיר" השומר את מעברי האוויר פתוחים ומונע צניחת רקמות. כאשר הגוף מקבל את מנת החמצן, איכות השינה משתפרת ותופעות הלוואי נעלמות. כן, גם הנחירות. לחברי קופות החולים כללית ומאוחדת יינתן החזר כספי עבור רכישת המכשירים לאחר בדיקת שינה שתתבצע בקופת החולים או במכון של High Medical.

המכשירים שיעזרו לכם להיפטר מדום נשימה

Prisma Smart - כל ארבעת המכשירים אוטומטיים, אבל למכשיר זה יש גם לחצים משתנים עם הפעלה וכיבוי ללא לחיצת כפתור. הוא שקט מאוד, קטן וקל לנשיאה, מתאים את עצמו למשתמש על ידי דגימות המטופל ודרך כך יודע את כמות האוויר הנחוצה על מנת להתגבר על דום נשימה חסימתי. יש אפשרות לשלב עם פעולתו מעשיר לחות, שמעניקה חוויית שימוש מרעננת.

מכשיר CPAP של חברת BMC - מכשיר שקט מאוד, קל לתפעול וכמו הפריזמה סמארט, גם הוא לא נדלק וכבה ללא צורך בלחיצת כפתור, כשמנגנון ההפעלה בו הוא נשיפה. למכשיר זה מסך LCD צבעוני וגדול במיוחד, שמקנה נראות יוצאת דופן. אל המכשיר ניתן להוסיף מנגנון העשרת לחות, שמזרים אוויר נעים ולח ומונע יובש בגרון. המכשיר עובד עם מתח של 110 ו-220V, כך שהוא בעצם מתאים לכל מקום בעולם כמעט.

Transcend CPAP - יוצאים למסע? זה מה שאתם צריכים. המכשיר שוקל 460 גרם ויכול להתחבר לסוללה חיצונית המספקת עד 7 שעות של עבודה רציפה. הוא יעיל במיוחד לטיולים וללינה מחוץ לבית.

CPAP אוטומטי חברת ויינמן-פריזמה 20A - הדובדבן שבקצפת השינה. זהו המכשיר המתקדם ביותר של חברת ויינמן העולמית, המייבאת מכשירי CPAP. טכנולוגיית ה-SoftPAP (הפחתת לחץ בנשיפה) עוזרת בנשימה ומקלה משמעותית על המשתמש. טכנולוגיית הלחץ משתנה ומתאימה את עצמה למטופל. למכשיר זה כרטיס זיכרון השומר מידע אודות השימוש בו עד שנה אחורה, ויש בו מסך מגע שמספק נתונים חיוניים כמו מספר הפסקות נשימה בשעה, אחוז נחירות בשעה (תודו שזה משהו שהייתם מתים לדעת בלי קשר), זמן שימוש בלילה וממוצע.

אלה הזקוקים לטיפול בדום נשימה במהלך השינה יכולים לבחור במכשיר המותאם לצרכיהם בצורה הטובה ביותר. אל תתפשרו על איכות השינה שלכם. חברי קופות החולים כללית ומאוחדת, תאמו כעת עם high Medical פגישת ייעוץ ללא עלות בביתכם ועברו לשנת לילה בטוחה, נעימה ושלווה.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully