נכנסים לבית חדש? כך תבחרו חברת ניקיון בצורה נכונה

קניית בית חדש ומעבר אליו בסופו של דבר הוא אירוע מכונן ומרגש בכל מובן. רבים בוחרים לשכור שירותים של חברת ניקיון מקצועית בטרם כניסתם לבית החדש על מנת לוודא שהמעבר יהיה נקי, בריא ונעים ככל האפשר.

  • נקיון
  • מעבר דירה
cleaningservice, בשיתוף cleaningservice

תארו לכם שאחרי כל הצעדים וההתעסקות הבלתי נגמרת במעבר הדירה ובתהליכים הנלווים לו אתם עוברים לבית מלוכלך ולא נקי, כיצד תרגישו? בדיוק בגלל זה חשוב לבחור חברה נקיון בצורה נכונה שתבטיח לכם רמת נקיון מקסימאלית, שקט נפשי ומחירים נוחים.

במאמר זה נסקור את היתרונות של בחירה של חברת ניקיון מקצועית ונסביר כיצד לעשות את תהליך הבחירה בצורה הטובה ביותר.

יתרונות של ניקיון מקצועי בעת מעבר בית

בחירה בשירותי ניקיון מקצועיים בעת מעבר דירה או בית היא בהחלט בחירה מושכלת עם יתרונות רבים והמרכזיים מביניהם כוללים בין השאר:

● יתרון בריאותי- ניקיון יסודי תוך שימוש בכל חומרי ושיטות הניקיון המתקדמות ביותר מבטיח רמת ניקיון מקסימלית המנטרלת חיידקים וזיהומים פוטנציאליים
● יתרון לוגיסטי- חסכון בזמן יקר ועבודה ממושכת. מעבר בית הוא גם ככה משימה בכלל לא פשוטה הכוללת המון צעדים ותהליכים שעליכם לעבור, ניקיון הבית החדש היא משימה מייגעת הכוללת עבודה ממושכת ויסודית. הרשו לעצמכם להסתייע בחברה מקצועית לפחות בעיתוי רגיש כמו זה ותוכלו לחסוך זמן יקר מאוד.
● שקט נפשי- טפסים, משכנתאות, ביטוחים והמון סידורים צצים במהלך המעבר. חברת ניקיון תבטיח לכם שקט נפשי לפחות בתחום אחד ותוכלו לדעת שאתם נכנסים לבית נקי ומוכן ללא צורך בניקיון נוסף מצדכם.

אז אחרי שאתם יודעים חלק מן הסיבות המרכזיות למה כל כך לשכור שירות מקצועי לינקיון הדירה, נעבור לשלב ההסבר והשלבים בבחירה של החברה הנכונה.

שלב ראשון - בצעו מחקר

כמו כל תהליך או רכישה הקשורה למעבר שלכם, גם כאן לא מומלץ להקל ראש בתהליך הבחירה. תהליך המחקר בדרך כלל מתחלק באופן הבא:

● המלצות - שאלו את בני המשפחה, מכרים, חברים וקולגות האם יש להם חברת נקיון מומלצת שאיתה הם עבדו בעבר והם ממליצים עלייה , במידה וכן, הוסיפו אותה לרשימת המועמדים שלכם. שאלו את הממליצים על אופי העבודה, מקצועיות, שירותיות ומחירים על מנת לקבל תמונה טובה יותר של החברה הפוטנציאלית.
● מחקר באינטרנט- זה לא סוד שהאינטרנט הוא מקור בלתי נגמר של מידע ותוכלו לבצע מחקר מקיף לפני הבחירה. במידה והגעתם לאתר של חברה מסויימת, נסו לקבל תמונה של המקצועיות של החברה על בסיס החומר המקצועי שהם בוחרים לפרסם. כמו כן, תוכלו בהרבה מקרים לקבל תמונה טובה יותר של המחירים מאתרי החברות.

שלב שני - דברו עם חברת הניקיון

אחרי שהרכבתם רשימה של מספר חברות שיכולות לבוא בחשבון עבור ניקוי הבית החדש שלכם, הגיע הזמן לדבר עמן ולקבל תמונה רחבה יותר של הסוגיות שאתם מתלבטים לגביהן, הכנו עבורכם מספר שאלות חשובות שיוכלו לעזור לכם בתהליך התשאול:

● מה אזורי השירות שלכם? האם אתם עובדים באופן קבוע באזור זה?
● תוך כמה זמן מתבצע תהליך הניקיון? מה התהליך מצריך ממני חוץ מהנושא הכספי?
● כמה עובדים עתידים להגיע עבור משימת הניקוי?
● באילו מכשירים וחומרי ניקוי אתם משתמשים?
● מה המחירים? האם המחירים כוללים הכל? האם המחיר סופי?
● מה מדיניות הביטולים? האם ניתן לדחות את מועד הניקוי? אם כן, מה זמן ההתראה שעליי לספק?

כמובן שמומלץ להוסיף כל שאלה שעולה לכם לראש .

שלב שלישי - בחירה חכמה

סביר להניח שכעת יש לכם רשימה מסוימת של חברות ניקיון שיכולות להתאים לעבודה לה אתם זקוקים. כדי שתוכלו להחליט מבין המועמדות המובילות,שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

● מי משדר הכי הרבה אמינות, מקצועיות וניסיון מוכח?
● איזו חברה באמת התעניינה ושמעה על הבית אליו אני עובר ואיזו נתנה תשובות כלליות?
● השוו בין הצעות המחירים השונות ונסו לשאול על הפערים השונים במידה ואתם מרגישים שיש צורך.

הוסיפו כל שיקול שנראה לכם רלוונטי ובחרו בהתאם.

שלב רביעי- סיכום חוזה ופרטים אחרונים

לאחר שבחרתם את החברה על בסיס המידע שאספתם והמחקר שביצעתם, הגיע הזמן לסגור את כל הקצוות הקשורים בתהליך ולסכם את הכל על מנת שלא יצוצו הפתעות בהמשך.
קודם כל, בקשו את טיוטת החוזה וההתחייבויות בכתב ועברו על כל הסעיפים האפשריים , בדקו האם נוסף סעיף שלא הכרתם ובמידה והוא נראה כבעייתי עבורכם, דברו עם החברה על מנת לקבל הבהרה.
לאחר שעברתם על החוזה וכל הפרטים סגורים, דאגו לוודא מספר ימים לפני הניקוי ויום בדיוק לפני הניקוי שהחברה אכן זוכרת להגיע לעבודה בזמן ובתאריך שסיכמתם.

לסיכום,

בחירת חברת ניקיון לפני מעבר בית היא בהחלט בחירה חשובה עם השלכות בריאותיות, לוגיסטיות וכלכליות רבות. בחרו חברה שאתם סומכים עלייה, חברה בה הצוות משדר אמינות ומקצועיות וכמובן חברת ניקיון שמציעה לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת. בחרו בחכמה על מנת למנוע בעיות ואי-נעימויות שיכולות לצוץ מתיאום ציפיות שגוי או מהחלטה לא נכונה.

(צילום: אתר רשמי)

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully