90 אלף איש לא טועים: הטיפול בכאב הברכיים והגב שמחזיר לתפקוד

טיפול אפוסתרפיה הוכר על ידי כל קופות החולים ומערכות הבריאות בארץ, ובחלק ממדינות העולם, כטיפול משמעותי בשיקום כאב ברכיים, גב ומפרקים המחזיר את המטופלים לתפקוד מלא - ללא כאב

בשיתוף אפוסתרפיה

למעלה מ-60% מהגברים והנשים החוצים את גיל 50 סובלים מכאבי ברכיים, כאבי מפרקים או כאבי גב. לא פלא, הרי עד גיל 50 כמעט כל אחד מאתנו הקיף בהליכה את כדור הארץ כולו כמעט פעמיים. זאת ועוד, המפרקים, הגב, הברכיים נשאו את משקל הגוף לאורך כל המסע וכך, עם השנים מערכות השריר ומערכות העצב המגנות על המפרקים חדלו אט אט מלתפקד, האיזון הופר והכאב באזור המפרק הלך והתגבר. לא מדובר בכאב קל. הכאב לעיתים משתק. כאב המגביל את ההליכה, מונע פעילות ספורטיבית, מקשה על קימה, עלייה וירידה במדרגות, שינה ועוד.

נעל שכולה טכנולוגיה ונוחות (צילום: יח"צ)

טכנולוגיית אפוסתרפיה מוטמעת בנעל הליכה

מאחורי הפיתוח הייחודי של מערכות ההליכה של אפוסתרפיה עומדים שני רופאים מובילים בתחומם. ד"ר אבי אלבז וד"ר עמית מור. השניים חלוצים בקנה מידה עולמי בתחום הטיפול הפונקציונאלי בבעיות אורטופדיות ונוירולוגיות. ד"ר אלבז וד"ר מור העמיקו בחקר הביומכניקה, הנוירו-פיזיולוגיה והשיקום. תוצאות המחקר הביאו אותם לפתח את הטיפול הראשון בעולם המאפשר לתרגל את שליטת מערכת העצבים והשרירים במפרקים ובגב בסביבה הטבעית, בצורה המותאמת אישית לכל מטופל, על פי הבעיה ממנה הוא סובל, מיקום הכאב ועל פי תבנית ההליכה והתנועה האופייניים לו.

טיפול רפואי פורץ דרך, המבוסס על מערכת הליכה מותאמת אישית (צילום: אפוסתרפיה)

עם השנים תוצאות הטיפול הוכיחו עצמם מעבר למצופה. מרכזי אפוסתרפיה נפתחו ברחבי ישראל, אנגליה, סקוטלנד, וסינגפור. בתי חולים מובילים ברחבי העולם פתחו גם הם מרכזי אפוסרתפיה, לדוגמה מאונט סיני - בית איזראל ומונטפיורי בניו יורק, כמו גם מרכזים רפואיים בקליפורניה ובמדינות שונות. גם מספר האנשים שטופלו באפוסתרפיה הלך וגדל - בישראל בלבד טופלו כבר למעלה מ-90 אלף איש. הטיפול יעיל, ללא תופעות לוואי, מוכח מחקרית ומוכר על ידי כל קופות החולים בישראל.

מהי טכנולוגיית אפוסתרפיה ובתוך כמה זמן מרגישים בשינוי?

אפוסתרפיה היא טיפול רפואי פורץ דרך, המבוסס על מערכת הליכה מותאמת אישית על ידי שתי יחידות ביו-מכאניות המוצמדות לסוליית נעל ייעודית. המערכת מאפשרת לגוף ללמוד איך להפעיל את השרירים בצורה נכונה, כך שיתמכו בגב ובמפרקים ויאפשרו חלוקת עומסים יעילה. השימוש בטכנולוגיה מאפשר לתקן את הליקויים הקיימים, ללמד דפוסי תנועה נכונים, להקל על הכאבים ולבסוף לחזור לתפקוד ללא כאב. את השינוי ברמת הכאב באזור המפרק מרגישים היטב בתוך זמן קצר. שימוש יומי חוזר לאורך מספר חודשים מחזק עוד יותר את מערכות השריר והעצב סביב המפרקים כך שהכאב חולף והחזרה לתפקוד מלא מתאפשרת.

עד כמה התוצאה משמעותית?

הרבה מעבר למצופה. צפו בעשרות הלקוחות, נשים וגברים בגלאים שונים המספרים את הסיפור האישי שלהם, אודות הכאב שחוו ובתוצאה כפי שהם מדווחים עליה היום.

"עם כאבי ברכיים וגב החיים הם לא חיים" - הנס ברטלה על הכאבים וכיצד ניצח אותם

מה עליך לעשות כדי להנות מטיפול אפוסתרפיה בהשתתפות הקופה שלך?

התהליך פשוט. השאר/י את פרטייך. ונציגי אפוסתרפיה יתקשרו לתאם לך תור לאבחון והתאמת מערכת אפוסתרפיה. האבחון ללא עלות! האבחון מתבצע במעבדות ההליכה הממוחשבות של אפוסתרפיה הפרוסות ברחבי הארץ. תהליך האבחון מתבצע על ידי צוות פיזיותרפיסטים מקצועיים לאורך כשעה וחצי של אבחון. בתום האבחון המקיף נדע בדיוק רב מהם הגורמים לכאב ותותאם לך מערכת אפוסתרפיה באופן אישי ומדויק למזעור ומניעת הכאב ולהחזרתך לתפקוד מלא.


איך מקבלים החזרים מהקופה שלך?

הדבר פשוט וקל, השאירו את פרטיכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם ויסביר מה יש לעשות.

לקביעת אבחון חינם במעבדת ההליכה, למידע, לזכאותך להחזר כספי ולשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully