פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   משקיעים בבניין משרדים יוקרתי בקליבלנד אוהיו

   תארו לכם שהייתם יכולים להשקיע סכום של 50 אלף דולרים בלבד ולהיות חלק מהצלחה מסחררת של חברה בעלת ניסיון ברכישה והשבחה של מגדל משרדים? חברת רילקו בעלת הניסיון המוכח בהשבחה של בניינים באזור אוהיו הצליחה עד כה להניב תשואות דו ספרתיות מרשימות וכעת עושה זאת שוב.

   בניין המשרדים בו שוכן היום הבנק השוויצרי UBS עומד למכירה. מדובר בבניין שלאחר רכישתו יעבור תהליך השבחה ומכירתו בעתיד הקרוב תניב תשואה נאה. עד לאקזיט הצפוי בתוך מספר שנים תוכלו ליהנות מהכנסה יציבה של שכירויות בזכות תפוסה של 94% על ידי דיירים שהתחייבו לשכירויות ארוכות טווח. כך, תשלבו הכנסה סולידית משכירות עם מכירה עתידית של הנכס שתניב רווח נאה. הקרן שהשקעתם בתוספת התשואה תחזור לחשבון הבנק שלכם תוך חמש שנים ותוכלו להמשיך ולהשקיע באפיקים נוספים.

   רילקו - חברה עם היסטוריה של הצלחות נדל"ן בארה"ב

   זו אינה הפעם הראשונה שרילקו מצליחה למצוא עסקאות נהדרות שקרנות השקעה אחרות בנדל"ן בארה"ב פספסו. זה קורה בזכות צוות אנליסטים ואנשי שטח שנמצאים בקליבלנד ומאתרים את העסקאות האטרקטיביות ביותר. בשנה האחרונה החברה מתהדרת ביותר ממאה עסקאות של נכסי מולטיפמילי ובתים פרטיים שהניבו תשואות יפות לאורך השנים. בתקופה שבה חברות אחרות מתקשות למצוא דילים משתלמים היא מוצאת את הנכסים מתחת לרדאר ומסייעת להפוך כל השקעה למשתלמת במיוחד. אם אתם מחפשים להגדיל את פרוטפוליו הנכסים מבלי להתחייב לשנים ארוכות - המודל החדש של רילקו נוצר במיוחד עבורכם.

   רילקו מציעה מודל ניהול נכס שונה וחדשני - היא אחראית באופן מלא לקשר עם חברת הניהול של הבניין לאורך כל התקופה ועד לשלב המכירה. חברת הניהול המקומית היא שמטפלת בחתימה על החוזים, בגביית שכר הדירה ובתיקון תקלות בנכס ובכך חוסכת למשקיעים כאבי ראש ובירוקרטיה.

   החברות השוכרות את הנכס, ביניהן הבנק השוויצרי וחברות מובילות אחרות, חתומות על הסכמי שכירות ארוכי טווח המבטיחים את קבלת השכירות החודשית בכל רבעון , עד למכירת הנכס ברווח. בתקופה זו קיימת גם התחייבות חוזית לעליית מחירי השכירות לאורך התקופה בה אתם מחזיקים בנכס.

   מרכז העיר קליבלנד (ShutterStock)
   השקעה משתלמת. מרכז העיר קליבלנד (צילום: ShutterStock)

   משקיעים ביחד אתכם

   אחת הדרכים לדעת כי יזם בטוח בהצלחת ההשקעה שלו היא העובדה שהוא משקיע מכיסו באותו הפרויקט. רילקו מתחייבת להשקעה שלא תפחת מ- 15% מעלות הנכס. כלומר - כולם ייהנו מהתשואה לאורך זמן ההשכרה החל מהיום הראשון וכן מהרווחים במכירה.

   את הרווחים מהאקזיט עצמו, רילקו תמשוך רק לאחר חלוקת הקרן והרווחים למשקיעים. זאת בניגוד לחברות רבות אחרות המעוניינות לזכות בנתח מהרווחים כבר בתחילת העסקה.

   ההשקעה המשתלמת ביותר - שילוב של הכנסה חודשית עם הכנסה גבוהה בתום התקופה

   לסיכום, ההשקעה בבניין המשרדים היוקרתי בקליבלנד אוהיו היא אחת מהזדמנויות הפז שלא כדאי לפספס. ניתן להיכנס לעסקה עם השקעה של מאה ושמונים אלף שקלים בלבד וליהנות מנתח משמעותי מההכנסות משכירות ומהרווח הגדול כאשר יתבצע האקזיט.

   על מנת לקבל עוד פרטים על העסקה הטובה ביותר שתעשו בשנים הקרובות בארה"ב - השאירו פרטים בטופס המצורף

   עוד כתבות ב-טוב לדעת