המשרד הבא שלכם: בפארק המדע החדש של רחובות - פארק הורוביץ

רחובות מתחדשת מדי שנה ועוברת תהליך התפתחות מואץ. המהלך התוסס, שקודם בשנת 2018 וכלל הוספה של עשרות דירות חדשות בעיר, לא עוצר בתחום המגורים, וכעת מורחב גם להיצע המשרדים

  • נדל"ן
בשיתוף בריטניה ישראל, בשיתוף בריטניה ישראל

אחד מהפרויקטים המובילים בעיר, הוא מתחם המשרדים והמתחם המסחרי של פארק הורוביץ אשר יהווה חלק משטח עצום בגודל של 573 דונמים, הכולל לצד המשרדים והחנויות גם מרכז ספורט עירוני, קאנטרי קלאב ואינספור עסקים קטנים ובינוניים. הכירו את המתחם החדש שיהיה אלטרנטיבה מצוינת לעסקים על פני פארק המדע הוותיק בעיר!

משרדים מפנקים החל מ-45 מ"ר רבועים

בריטניה-ישראל החלה בבנייה של הפרויקט המרשים עשור וחצי לאחר תחילת התכנון. כיום, עסקים קטנים יכולים לעבור למשרד בסטנדרטים גבוהים ובמבנה מרשים עם שלל אטרקציות ו"פיתויים" ללקוחות פוטנציאלים. עובדים במרכז המסחרי בעיר לצד המוני התושבים המתגוררים ברחבי העיר ועומדים לבקר ולגלות את מתחם המסחר החדש.

היום אפשר ליהנות ממשרדים המתחילים מ-45 מ"ר במחיר התחלתי מ-135 אלף שקלים כהון עצמי. אם עד היום שכרתם את המשרד בו פועל העסק, מדובר בחדשות נפלאות עבורכם. עם הלוואה קטנה מהבנק ותנאי מימון מצוינים אתם יכולים לרכוש משרד משלכם.

היום, רבים שוכרים יותר ממשרד אחד. אם על מנת להקים עסק נוסף, לשכן חטיבה חדשה בעסק או כנדל"ן מניב. בתחום זה בריטניה-ישראל מסייעת למשקיעים במימון הנכס הנוסף ויותר מכך - משתפת את הרוכשים ברווחים העתידיים שלה ומציעה משרד שני במחצית המחיר, ככל שיחולו זכויות נוספות על המגרש שהחברה מקדמת (בכפוף לתקנון).

(צילום: אתר רשמי, בריטניה ישראל)

אם אתם חדשים בתחום השקעות הנדל"ן בישראל תופתעו לגלות את הטרנד החם בעולם ההשקעות. במקום להסתפק ב-3% עד 4% תשואה בהשקעות בנדל"ן למגורים, אפשר להכפיל את התשואה בהשקעות בשטחים משרדיים ובמשרדים. הביקוש היום למשרדים קטנים, במיוחד בתקופה בה רבים יוצאים לדרך עצמאית ופותחים עסק משלהם, הולך וגובר. עסקים רבים עוזבים את מרכזי הערים הגדולות כמו תל אביב ורמת גן בהן מחירי המשרדים נסקו לשמיים. כעת הם נושאים את עיניהם לערים המרוחקות רק עשרים דקות מתל אביב.

רחובות היום מהווה אלטרנטיבה בולטת לעסקים בכל התחומים. לכן פארק המדע, המאכלס בעיקר את חברות ההייטק הוותיקות, מוחלף כיום במשרדים החדשים במערב העיר בפרויקט פארק הורוביץ.

עובדים ומבלים במתחם אחד

שינוי דפוסי העבודה בעשור האחרון מוביל רבים להישאר בעבודה על השעות המאוחרות. זמן הבילוי, הקניות ואפילו הביקור בחדר הכושר משתלבים בשעות העבודה. לכן, רבים מחפשים מתחם המשלב מסעדות איכותיות, מרכזים מסחריים ופעילות במרחק הליכה קצר מהמשרד.

הן בעלי מקצועות חופשיים והן עובדים שכירים מעדיפים היום את התחושה האחרת הנלווית למשרדים חדשים במתחם מפואר. למעשה, חזית הבניין והלובי, המפרט הגבוה והמיקום המבוקש הופכים את פארק הורוביץ למקום בו יוקמו מאות העסקים הבאים של רחובות. כעת, המשרדים הללו נמצאים גם בהישג ידכם.

מימון לנדל"ן מסחרי - משתלם וקל

כאשר בוחנים את דפוסי המימון של הבנקים מגלים יתרון נוסף להשקעה בנדל"ן מסחרי והשקעה במשרדים. ההלוואות הניתנות להשקעות מניבות בתחום או לפתיחת עסק במשרד משלכם, הן בתנאים משתלמים במיוחד. ריבית נמוכה (במיוחד ביחס לנדל"ן למגורים), פריסה לטווח ארוך ואחוז גבוה מאד של אישורים להלוואה.

מדוע? המשרדים בערים המבוקשות מהווים ערבות איכותית ויציבה עבור הבנק המלווה ובתוך שנים אחדות אתם יכולים למנף את ההון העצמי שלכם להכנסה חודשית יציבה.

בחרו את המשרד שלכם

מעוניינים לקבל מידע נוסף ולבחור את גודל המשרד המתאים לכם במיקום האטרקטיבי ביותר? התייעצו עם מומחינו בבריטניה-ישראל ונשמח לפתוח בפניכם מגוון אפשרויות חדשות. שאלו אותנו על המבצע הנוכחי שיסתיים בקרוב וגלו איך גם אתם הופכים להיות הבעלים הגאים של מתחם באזור המבוקש בישראל!

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully