אתם חייבים להכיר את ההשקעה האטרקטיבית ביותר כיום בנדל"ן - חנות בפארק העסקים החדש

אתם בעלי עסק הפותחים חנות חדשה או מתרחבים לסניף נוסף ברחובות? היום, אינכם צריכים להוציא סכום גבוה על השכרת חנות המתאימה לעסק שלך במרכז. פארק העסקים החדש ברחובות פותח בפניכם הזדמנות של פעם בחיים

  • נדל"ן
בשיתוף בריטניה ישראל, בשיתוף בריטניה ישראל

התשואה האפסית המתקבלת כיום מנדל"ן למגורים באזור המרכז, מובילה את המשקיעים המנוסים לשני אפיקים. השקעות בנדל"ן למגורים בפריפריה והשקעות במשרדים להשכרה בערים סביב תל אביב והשרון.

אחת האופציות האטרקטיביות כיום להשקעה, בין האחרונות שעדיין מסוגלות להניב תשואה דו ספרתית בארץ, היא השקעה בשטחים מסחריים ובמשרדים בעיר רחובות בפארק החדשני שיחליף בקרוב את פארק המדע הוותיק.

הכירו את האלטרנטיבה החדשה שמציעה "בריטניה-ישראל".

כמה עולה לרכוש חנות בפארק העסקים החדש ברחובות?

אתם בעלי עסק הפותחים חנות חדשה או מתרחבים לסניף נוסף ברחובות? היום, אינכם צריכים להוציא סכום גבוה על השכרת חנות המתאימה לעסק שלך במרכז. פארק העסקים החדש ברחובות פותח בפניכם הזדמנות של פעם בחיים. מה הסכום שאתם צריכים כדי להתחיל להשקיע? הרבה פחות ממה שאתם חושבים...

החל מ-276,000 שקלים, תשלום ראשוני כהון עצמי יאפשרו לכם לרכוש חנות משלכם בפארק הורוביץ ברחובות. שלל חנויות בגודל שמתחיל מ 46 מ"ר ועד לעסק הפרוש על פני מאות מטרים. היום, בזכות גמישות מרבית בתכנון מפרט הבנייה שלכם אתם יכולים ליצור את החלל המתאים לעסק שלכם.

(לא כולל עלויות בבנייה)

כיום ניתן לרכוש מתחמי מכירה ואחסון בקומת המסחר היכולים להתאים לכל סוגי העסקים - מסעדות, קיוסקים, חנות אופנה וביגוד, חנויות ריהוט, מוצרי חשמל, מוצרים דיגיטליים ושפע של תחומים נוספים להם יהיה ביקוש רב על ידי הקהל המתגורר ועובד בעיר.

(צילום: אתר רשמי)

חלומו של כל בעל עסק: חנות במתחמי משרדים הומי אדם

לצד היתרונות הרבים של השקעה במתחם המשרדים המתפתח ברחובות, כעת מעניקה "בריטניה-ישראל" תמריץ נוסף לרכישת משרדים במבנה החדש. חברות שרוכשות *משרד שני מקבלות 50% הנחה על הרכישה. לכן, אנו עומדים לראות חברות רבות המעבירות את משרדי ההנהלה, מחלקות השיווק והפיתוח וחטיבות נוספות למשרדים בפארק העסקים הורוביץ.

המעבר של חברות ההייטק, הביוטכנולוגיה והמשרדים הפרטיים העומדים להיפתח באזור יוצרים תנועה סדירה במרכז העסקים החדש ופותחים בפני בעלי החנויות קונים פוטנציאליים ממעמד סוציו-אקונומי בינוני-גבוה. כל זאת לצד קונים פרטיים סקרניים שימלאו את החנויות של המרכז החדש במהלך סופי השבוע והחגים.

* (בכפוף לזכויות נוספות ככל שיחולו ובכפוף לתקנון המבצע).

השקעות נדלן מניב משתלמות - ליזמים מנוסים המחפשים את ההזדמנות הבאה

הזדמנות ההשקעה במתחם העסקים החדש ברחובות קורצת לרבים ופותחת בפני היזמים ומשקיעי הנדל"ן אפשרויות חדשות. גם אם אינכם מחפשים חלל רק לעסק שלכם אתם יכולים לרכוש מספר חנויות ולהתאים אותם לבעלי עסקים שאינם מסוגלים להשיג את ההון הדרוש לרכישה. כיום, השכרת חנויות במתחמי מסחר מבוקשים מסוגלת להניב תשואה גבוהה בהרבה מהשכרה של נדל"ן למגורים.
השכרת נדל"ן מסחרי נחשבת היום לפנינת השקעות הנדל"ן בישראל. תוכלו להנות ממגוון יתרונות נוספים לצד התשואה הגבוהה:

• שוכרים נאמנים החתומים על חוזים לטווח ארוך.
• בעלי עסקים המעצבים ומשביחים אף יותר את הנכס שלכם.
• אפשרויות מימון משתלמות המסייעות לכם לרכוש מספר נכסים ולמנף את ההון העצמי הנמצא ברשותכם, להשקעה מניבה ורווחית כבר מהשנה הראשונה. בואו נגלה כיצד מקבלים מימון זה.

הבנקים מסייעים לכם לפתוח עסק או להשקיע בתבונה

התשואה הגבוהה הצפויה מהשקעה בנדל"ן מסחרי או שימוש בחנות משלכם לתפעול העסק, מעודדת גם את הבנקים לתמוך בכם ולהעניק הלוואות בריבית נמוכה, כאשר אתם פונים לקבלת הלוואה לנדל"ן מסחרי. השתמשו בהזדמנות הפיננסית הזו וגלו כיצד תוך עשור אתם מסוגלים להכפיל את ההון העצמי הנמצא ברשותכם כיום.

לקבלת מידע נוסף ולבחירת החנות שלכם במתחם המסחרי המבוקש ביותר באזור רחובות כיום - פנו למומחי הנדל"ן המסחרי שלנו בבריטניה-ישראל ונשמח לעזור לכם לבנות ביחד את החלום שלכם. אם כהשקעה בנדל"ן מניב או בפתיחת החנות במרכז העסקים ההומה בפארק הורוביץ רחובות.

(צילום: אתר רשמי)
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully