פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גם בלי רקע מוקדם: להשיג עבודה רווחית בתחום שכולם מדברים עליו

   חולמים על קריירה בנדל"ן? בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי תודעתי היסטורי בישראל אז הצטרפו לאלפי התלמידים שלמדו יזמות ותיווך נדל"ן באפיק היחיד שמבטיח עבודה, הצלחה פיננסית מרשימה ועצמאות כלכלית, דרך עסקאות שיכולות להניב הכנסות גדולות במיוחד

   תחום לימודי הנדל"ן הינו אחד התחומים המרתקים ביותר והמבוקשים ביותר בעולם של לימודי שוק ההון - ובצדק. עולם הנדל"ן הוא מרתק, מאתגר ואטרקטיבי והוא יכול לספק לאלו שמבינים בו אפשרות לקיים עסקאות שיכולות להניב הכנסות גדולות במיוחד.

   עד לאחרונה, הסטיגמה של תחום הנדל"ן בישראל הייתה שהוא מכיל בתוכו בעיקר אנשי-עסקים אריסטוקרטיים עשירים או לכל הפחות חברי המעמד הבורגני האמיד. זהו תחום אשר במשך עשרות שנים נשבה בקונצנזוס כי יש להגיע לבשלות מסוימת מבחינת גיל, או לרכוש ניסיון חיים מסוים, על-מנת להיכנס לתוכו ולהוות חלק אינטגרלי ממעגל הקסמים הרווחי הזה. עבור רבים, המושג "יזם נדל"ן" נשמע כמו משהו"כבד" מאוד - מקצוע של העשירון העליון, תחום השקעה מסובך השייך לבני המעמד הגבוה ובעלי ההון, ולאנשים בעלי כח והשפעה משמעותית בתעשייה הישראלית. הוא היווה סוג של חלום אוטופי, שבתסריט האופטימי ניתן להגיע אליו ולהתפרנס ממנו רק לאחר עשרות שנים של עבודה קשה - באיזור גילאי הפנסיה.

   אולם בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי תודעתי היסטורי בישראל. מספר הסטודנטים הצעירים ליזמות נדל"ן ולתיווך מקרקעין עלה במאות אחוזים וגל אדיר של אנשי נדל"ן צעירים דוהר במהירות לשוק הנדל"ן הישראלי והעולמי, בידיעה ברורה כי רכישת השכלה פיננסית נבונה, במקביל להתנהלות מקצועית איכותית כבר מתחילת העשור השלישי בחייהם, מהווה תנאי-יסוד להצלחה פיננסית מרשימה ועצמאות כלכלית.

   מגמות (אתר רשמי)
   (צילום: אתר רשמי)

   מכללת מגמות - מלמדת איך עושים כסף בשוק ההון והנדל"ן

   מכללת מגמות היא המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי שוק ההון, המסחר במניות ויזמות הנדל"ן והיא מציעה קורסים ללימודי שוק ההון ונדל"ן הנחשבים למתקדמים ולמובילים בתחום שוק ההון. כעת היא מציגה לפניכם את מסלול יזמות ותיווך נדל"ן, המיועד לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום הנדל"ן כיזם או כמתווך ולהפוך את זה לקריירה רווחית. ההכשרה בקורס כוללת השמה בתחום ואינה דורשת רקע מוקדם.

   במסלול תלמדו לעומק את תחום יזמות הנדל"ן, כיצד בוחנים את השוק לפני השקעה, מימון ומשכנתאות, הערכת שווי נכסים, נדל"ן בארץ ובחו"ל, תמ"א 38 ואקזיטים, והוא כולל הכנה למבחן המתווכים. מדובר במסלול מאד פרקטי, שמשלב תרגולים מעשיים ויציאה לשטח, מועבר ע"י טובי המרצים מתחום הנדל"ן במדינת ישראל, בעלי ניסיון מובהק ועשיר בתחום, שעיסוקם המרכזי הוא יזמות ותיווך בנדל"ן. במהלך המסלול אף יוצעו לתלמידים מספר אפשרויות נבחרות להשקעה בנדל"ן בישראל ובחו"ל. אם זה לא מספיק אטרקטיבי בפני עצמו, הרי שהקורס, בשיתוף שור יזמות, הוא האפיק היחיד שמציע לכם עבודה מובטחת!


   * המסלול מתקיים בסניפי מכללת מגמות בפתח תקווה, ירושלים, רחובות, חיפה ובאר שבע.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת