פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   איך אפשר לשלב לימודי מנהל עסקים כשאתם כבר מנהלים עסק בפועל?

   בכדי להבטיח את הצלחתו חייב כל עצמאי להיות בעל ידע בניהול השוטף של העסק, החל מגיוס העובדים וכלה בניהולו הפיננסי - אבל איך עושים את זה כשאתם כבר עובדים במשרה מלאה בניהול עסק? לאקדמית נתניה יש פתרון נפלא עבורכם

   כל אדם הבוחר לעבוד כעצמאי, מתרכז בתחום קרוב לליבו בו הוא מצטיין - הכנת עוגות, עיצוב פנים או תכנות אפליקציות. אך מלבד הצורך להתמחות בתחום העסק, בכדי להבטיח את הצלחתו חייב כל עצמאי להיות בעל ידע בניהול השוטף של העסק, החל מגיוס העובדים וכלה בניהולו הפיננסי.

   גם עבור יזמים החולמים על הקמת עסק פרטי, בעלי עסק קיים, או עובדים בעסק משפחתי - לימודי מנהל עסקים הם הדרך הטובה ביותר עבורכם לרכוש את הידע הדרוש והרלוונטי ביותר לניהול נכון של העסק שלכם. גם בעל עסק קיים נאלץ לבצע שיקולים פיננסיים רבים כמו - באיזה מחיר ימכור את המוצר שלו? האם המחיר כדאי? כיצד לנהל הוצאות מול הכנסות ועוד. את הידע הזה ניתן לרכוש במסגרת לימודי מנהל עסקים בהם נחשפים הסטודנטים למגוון כלים פיננסיים המאפשרים לענות על שאלות אלה, ומסייעים לקיים ניהול פיננסי תקין של העסק.

   אבל מה ניתן לעשות אם אין לכם זמן ללימודים אקדמיים במסלול רגיל? בין אם אתם עובדים בעסק משפחתי ואמורים לנהל אותו בעתיד (או עושים זאת בפועל כבר בהווה), ובין אם אתם בעלי עסקים פרטיים המעוניינים לרכוש כלים ולשפר יכולות על מנת ליעל את העסק הפרטי שלכם - לאקדמית נתניה יש פתרון נפלא עבורכם - והיא משיקה תכנית חדשה של הפקולטה למנהל עסקים ללימודי תואר ראשון (B.A. ) במסלול עסקים פרטיים. היתרון? כל זה נעשה במסלול לימודי ערב המאפשר שילוב בין לימודים לעבודה - כלומר ללמוד במקביל לעבודה (ובמידת הרלוונטיות - במקביל לניהול עסקי המשפחה).

   לימודי מנהל עסקים (ShutterStock)
   התוכנית נועדה להקנות לבוגר את הכלים הדרושים לו לניהול העסק הפרטי, תוך מתן דגש על כלים ושיטות ניהוליות(אילוסטרציה: ShutterStock)

   הקורסים שיעזרו לכם לייעל ולנהל טוב יותר את העסק

   לתוכנית של האקדמית נתניה יש יתרונות רבים והיא כוללת מגוון רחב של קורסים אשר הותאמו במיוחד לקהל היעד העסקי (עסקים פרטיים). התוכנית נועדה להקנות לבוגר את הכלים הדרושים לו לניהול העסק הפרטי, תוך מתן דגש על כלים ושיטות ניהוליות - דבר אשר אמור לסייע ולייעל לניהול טוב יותר של העסק. בין הקורסים תוכלו למצוא - ניהול ושיווק עסקים פרטיים. סדנת פרסום מקומי-רדיו ופודקאסט, ניהול משא ומתן עסקי, ניהול בנקאי לעסק פרטי, ניהול מכירות, איסוף וניתוח מידע לצרכי העסק, סדנת ניו קריאייטיב, שיווק עסקים ברשתות חברתיות, שוק ההון בישראל, קורס בסיסי בנדל"ן ועוד.

   כאמור, מתוך הכרה והבנה של האילוצים הקיימים בלימודים לסטודנטים עובדים, החליטו באקדמית נתניה להשיק מסלול ייחודי ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים. הלימודים יתקיימו בשעות הערב ובימי שישי, כך שניתן יהיה לשלב בין לימודים ועבודה. המסלול מתאים גם לבוגרי לימודי הנדסאי שכבר עובדים בעסק כלשהו וצריכים להשלים לימודי תואר ראשון לשם קידום.

   מכללת נתניה - תקשורת (יורם לימודים)
   האקדמית נתניה (צילום: האתר הרשמי)

   הזדמנות ללמוד מה שלא תמצאו בשום מקום אחר

   מלבד הצורך בהשקת המסלול כאמור, לאחרונה גדלה הדרישה ללימודים בתחומים שונים שאינם נלמדים במוסדות להשכלה גבוהה, על אף זיכויים בתואר. מי שהרימו את הכפפה היו ראשי האקדמית נתניה, שלצד השקת המסלול במנהל עסקים, השיקו בשנים האחרונות תחומי לימוד בלעדיים בהם הפקולטה לביטוח - המרחיבה את ידיעותיכם בכל תחומי הפיננסיים ושוק ההון בארץ ובעולם, הפקולטה ללימודי הנדל"ן - בראשם עומד פרופ' נמדר המוכר והמוביל בתחום והפקולטה ללימודי בנקאות ושוק ההון - שמאפשרת לכם חשיפה נרחבת ומעמיקה לזירה הכלכלית המרתקת.

   מלבד לימודים אלו, תוכלו כמובן, ליהנות מלימודי תואר ראשון ושני בתחומים מסורתיים שונים בהם תקשורת, מדעי המחשב, ניהול מערכות מידע, ניהול מערכות בריאות, התנהגות ארגונית ייעוצית, משפטים, מדעי התנהגות וכאמור מנהל עסקים ואף מלימודי חוץ - המספקים לימודי תעודה במגוון רב של תחומים.

   אז אם הבשילה שעתכם והגעתם למסקנה כי ברצונכם לרכוש עתה השכלה בתחומים הכי רלוונטיים בשוק העבודה, נסו את האקדמית נתניה, שמאפשרת זאת בזכות התאמת תכניות הלימוד, סגל הוראה מהשורה הראשונה, ניסיון אקדמי עשיר, יחס אישי, ראייה מעמיקה, סביבת לימודים מתקדמת והקניית ניסיון מעשי.

   זה הזמן להצטרף לאחת מתכניות הלימוד הרבות, להבטיח לעצמכם להיות רלוונטיים ולהישאר כאלה גם אחרי התואר.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת