לא יודעים מה כדאי לכם ללמוד? "המבדק" הזה יגלה לכם את התשובה

ידעתם שאחד מכל ארבעה סטודנטים לא מרוצה מתחום הלימודים שבחר וש-61% מהישראלים לא מרוצים מהמקצוע בו הם עוסקים? כדי שזה לא יקרה גם לכם אתם חייבים לדעת איזה מקצוע מתאים לכם ללמוד. אז איך תדעו שבחרתם במקצוע הנכון? מיד תגלו

  • יורם לימודים
"יורם לימודים", בשיתוף "יורם לימודים"

אין סטודנט לעתיד שלא שאל את עצמו "איך בוחרים מה ללמוד?" ו"איך לבחור מקצוע ולהיות מרוצים ממנו?". בחירת מקצוע הלימודים היא החלטה חשובה, שמשפיעה על כל החיים ולכן איננה יכולה להיעשות מאינטואיציה, או בגלל שמישהו אמר לכם פעם שאתם מתאימים להיות עורכי דין או רואי חשבון.

החלטה פזיזה בנוגע לתחום הלימודים יכולה למרמר אתכם לא מעט ולפגוע בעתיד שלכם. אז איך מקבלים את ההחלטה הנכונה? המומחים של "יורם לימודים" יכולים לעזור לכם לגלות איזה מקצוע מתאים לכך, בעזרת תשובות שלכם לכמהמענה על כמה שאלות. לגלות איזה מקצוע מתאים לכם.

איך מחליטים מה ללמוד ושלמים עם ההחלטה?

מחקרים רבים מוכיחים כי אחד מכל ארבעה סטודנטים לא מרוצה מתחום הלימודים שבחר ומתחרט על כך, ורבים אף לא ממשיכים ללמוד בשנה השנייה, ובמילים פשוטות, רבע מהסטודנטים שילמדו אתכם בתואר כנראה לא באמת רוצים להיות שם. לא כל הסטודנטים המתוסכלים יעזבו את התואר, חלקם יסיימו את מה שהתחילו ויעשו הסבה מקצועית בהמשך חייהם, אחרים יכנסו לשוק התעסוקה עייפים ומתוסכלים עם תחושת פספוס עצומה.

הנתונים המשמחים הם כי 75% לא מתחרטים על מקצוע הלימוד שבחרו לעצמם, ונשאלת השאלה - איך הם קיבלו את ההחלטה הנכונה? איך מוצאים את המקצוע הנכון? איך מחליטים מה כדאי ללמוד ושלמים עם ההחלטה הזאת? זאת צריכה להיות החלטה מושכלת שלא נעשית מאינטואיציה, וכדי לקבל אותה פיתחו ב"יורם לימודים" שיטה ייחודית ומתקדמת במטרה לעזור למתעניינים בלימודים למצוא את המקצוע הנכון עבורם. איך בדיוק? הכירו את המבדק של יורם לימודים.

אתר רשמי undefined

איך זה עובד?

מערכת המבדק, הניתנת בחינם לגולשי יורם לימודים, מוצאת את המקצוע ותחום הלימוד שמתאים לכם בשיטה טכנולוגית מתקדמת, עליה עומלים המוחות החריפים ביותר בתחום ייעוץ הלימודים והפסיכולוגיה התעסוקתית ובשיתוף פעולה עם מכון הדסה לייעוץ בבחירת מקצוע, שירות התעסוקה ומשרד החינוך.

"המבדק" עורך בין 8 ל-15 דקות, כאשר בסופו תקבלו המלצות על תחומי הלימוד והמקצועות המתאימים לכם בשיקולים החשובים לכם. בשורה התחתונה, 85% מהגולשים שלקחו חלק במבדק אמרו שיצאו מרוצים מההחלטה שקיבלו בעזרתו. מי שפעל לפי המלצת המבדק דיווח על שביעות רצון רבה מהבחירה המקצועית שלו - 6 שנים לאחר קבלת ההמלצות.

כדי שנוכל לראות אתכם בצד השמח של האקדמיה, מאוד כדאי לכם להקדיש מספר דקות למבדק של יורם לימודים - הממשק הוא קליל, נוח למשתמש, נגיש וחינמי, וכל אותם המאפיינים שהופכים את התירוצים שלכם למיותרים, אז למה אתם מחכים?

להתחלת "המבדק" שיגלה לכם מה מתאים לכם ללמוד הקליקו פה

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully