בזכות השיטה הזו הילדים שלכם יקבלו 100 במתמטיקה ובאנגלית

גם אתם שוברים את הראש בניסיון לגרום לילדים לשבת על הכיסא וללמוד? לא יודעים איך לעשות זאת מבלי לשלם מאות שקלים בחודש למורה פרטי? הכירו את השיטה המתקדמת שתקפיץ את הילדים שלכם קדימה בלימודים - ובחיים

  • יורם לימודים
בשיתוף "יורם לימודים"

כולם יודעים שמתמטיקה ואנגלית הם מקצועות חשובים, לא רק שיש מחקרים שמוכיחים את זה - מספיק להסתכל על חיי היומיום ולהבין כמה זה חשוב. שאלת המפתח היא איך לגרום לילדים שלכם להצליח במתמטיקה ובאנגלית ולקבל 100 בכל מבחן? מורים והורים רבים מתקשים לגרום לילדים להתרכז בשיעורים, שכן הם מאבדים ריכוז במהרה ולפעמים נוכחים בשיעור אבל לא באמת לומדים. אבל מסתבר שישנה דרך לגרום לילדים להצליח בלימודים ואפילו ליהנות מזה.

הילדים משתעממים, מה עושים?

כל הורה רוצה שילדו יצליח בחיים, וכולם יודעים שזה מתחיל כבר בגילאים הצעירים. אומרים שכדי להצליח צריך להיות גאונים במתמטיקה - וזה די נכון. למידה נכונה של חשבון ומתמטיקה משפרת יכולות אנליטיות וצפויה לפתוח לילדכם את הדרך למקצועות הכי נחשבים בשוק התעסוקה. ישנו עוד מקצוע שידיעה שלו צפויה לפתוח לילדכם דלתות בהמשך - אנגלית, וכאשר השליטה בשפה הזאת היא טובה היא יכולה לפתוח להם הזדמנויות עסקיות בהמשך.

הבעיה היא שלא כל הילדים מוכנים לשבת שעות על גבי שעות בשיעורים ולספוג את התכנים, רובם משתעממים במהרה ומתפנים לדברים אחרים, מה שמתבטא גם בציונים. הילדים של היום מאבדים ריכוז במהירות בשיעורים. קשה להם לשבת בכיתה , ועוד יותר קשה להם לעקוב אחרי המורה.
הורים רבים פונים למורה פרטי - אך מדובר באופציה לא זולה ולפעמים זאת גם לא הדרך הנכונה.

(אילוסטרציה: ShutterStock)

יש פתרון - והוא חדשני, אפקטיבי וזול

זה הזמן להכיר את שיעורי הוידאו בוואלה! סקול שיעזרו לילדים שלכם לקבל 100 במקצועות החשובים, להצליח ולהתקדם בלימודים וגם לשפר את תכונת הלמידה העצמית שחשובה לעתידם. שיעורי הווידאו באתר וואלה! סקול הופכים את חוויית הלימוד לפשוטה, קלילה ומהנה. תכני הווידאו מסבירים באמצעות סרטונים קצרים ומהנים ובאמצעות ובאמצעים גרפיים את המידע שהילד צריך להבין, התכנים מועברים על ידי המורים המומחים ביותר בתחום, כאלו שצברו ניסיון רב ויבטיחו למידה נכונה ומשמעותית לילדכם.

היתרון העיקרי בשיטה זו העובדה שאתם וילדכם אחראים בעצמכם לקצב הלימודים, ואם הילד לא הבין את החומר תמיד אפשר ללחוץ על "עצור", לתת לו לנשום קצת ורק אז לחזור ללימודים. תמיד אפשר להריץ את החומר אחורה ואם אתם מרגישים שהילד כבר יודע את החומר תוכלו לדלג קדימה בקלות. מדובר ביתרון משמעותי להורים ולתלמידים שלא צריכים שום גורם חיצוני שיעזור להם בלמידה, הם יכולים ללמוד ולשפר בכיף את החומר שהם מתקשים בו או לחלופין להתקדם בחומר.

כמה זה עולה? המחיר יפתיע אתכם

שיעורי הוידאו של וואלה! סקול עולים רק שקלים בודדים חודש - כך לדוגמא קורס חשבון לגילאי יסודי עולה 29 שקלים בחודש - בערך רבע ממה שתשלמו לשיעור אחד של מורה פרטי.

אם אתם עדיין מתלבטים תוכלו להקליק כאן, לעיין בשיעורי הניסיון באתר, להתרשם מהממשק הנוח, מהמורים המעולים ומשיטת הלימודים המנצחת שכבר סחפה הורים וילדים רבים...

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully