פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   די לנחירות - גם בטיסות: המכשיר המהפכני הקטן בעולם לטיפול בדום נשימה

   נחירות והפסקת נשימה אינן גזירות גורל. כעת סוף סוף תוכלו לנהל אורח חיים פעיל ורגיל ולשאת את מכשיר הסיפאפ המדהים הזה, בכיס המכנסיים שלכם

   אנחנו לא נוטים לייחס יותר מדי משמעות לנחירות. נכון, הן מעצבנות מאוד את מי שישן לידינו ועלולות לגרום למתח בזוגיות - אך ברוב המקרים אנחנו פשוט נאלצים להתרגל אליהן. אבל חשוב לדעת: נחירות הן במקרים רבים נורת אזהרה, שמאחוריה מסתתרת בעיה המחייבת התייחסות רצינית.

   הנחירות עלולות להיות תסמין ל"דום נשימה בשינה" - מצב שבו יש חסימה בדרכי הנשימה העליונות, הגורמת לקשיי נשימה למשך יותר מעשר שניות, בתדירות גבוהה במשך הלילה. החסימה מובילה לירידה ברמת החמצן בדם ולחנק, כתוצאה מעליה בריכוז של פחמן דו חמצני בדם. השינה הבלתי רציפה שנגרמת כתוצאה מהתסמונת עלולה לשבש את פעילות המוח ולגרום בין היתר לפגיעה בריכוז, בזיכרון ובזמן התגובה. דום נשימה חסימתי בשינה עלול גם להעלות את לחץ הדם - וכתוצאה מכך להגביר את הסיכון למחלות לב. עייפות היא בעיה שכיחה אצל חולים אלו.

   בנוסף, מחקרים מצאו קשר בין דום נשימתי בשינה לבין סיכון מוגבר לשבץ מוחי. באופן לא מפתיע, הסובלים מדום נשימתי מצויים גם בסיכון גבוה יותר להיות מעורבים בתאונות דרכים. במקרים שבהם הנחירות אכן מהוות תסמין לדום נשימתי בשינה, חשוב לטפל בהקדם בבעיה, כדי להביא לשיפור באיכות החיים.

   נחירות בלילה (ShutterStock)
   נחירות הן במקרים רבים נורת אזהרה, שמאחוריה מסתתרת בעיה המחייבת התייחסות רצינית.

   ________________________________

   אבל נחירות והפסקת נשימה אינן גזירות גורל. למעשה, יש דרך יעילה לטפל בבעיה בעזרת מכשיר מהפכני, קטן במיוחד (שניתן להחזיקו בכף היד) וידידותי למשתמש. בחברת Medshop מציגים את מכשיר הסיפאפ - טראנסנד. מבין כל המכשירים והטיפולים השונים להקלה על הנשימה במהלך השינה והפסקת נחירות, מכשיר CPAP הוא היעיל ביותר והוא הוכח מחקרית כמשפר באופן משמעותי את איכות חייהם של הסובלים מדום נשימה חסימתי. ה-CPAP Transcend הינו מכשיר זוכה פרסים שעוקב ללא הפסקה אחרי הנשימה, כדי להתאים את עצמו לצורכי הטיפול המשתנים, והוא מספק הקלה בנשימה בעזרת טכנולוגייה מתקדמת.

   מכשיר סיפאפ אוטומטי הקטן בעולם, 8-16 שעות ללא סוללה Transcend (אתר רשמי)
   מכשיר הסיפאפ הקטן ביותר בעולם, הוא שוקל 460 גרם בלבד והוא ידידותי במיוחד למשתמש

   היתרון הגדול ביותר שלו - זה הגודל שלו. זהו מכשיר הסיפאפ הקטן ביותר בעולם, הוא שוקל 460 גרם בלבד והוא ידידותי במיוחד למשתמש, שקט בצורה מפתיעה, ואפילו נכנס לכיס. לאחר שקיבל אישור להפעלה גם בטיסות, המכשיר הקטן הזה הוא היעיל ביותר לטיפול בבעית דום שינה לנסיעות, טיסות, טיולים ולינה במקומות ללא חיבור חשמל וכל זה הודות לסוללה חיצונית המספקת עד 16 שעות עבודה עם סוללה וללא חשמל.

   באמצעות CPAP אוטומטי דגם Transcend Auto תוכלו כעת, באמת ובתמים לנהל אורח חיים פעיל ורגיל ולשאת את מכשיר הסיפאפ המדהים הזה, בכיס המכנסיים שלכם.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת