פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הדבר הבא בעולם השקעות הנדל"ן בגרמניה - קומפלקס משרדים מפואר עם 100% תפוסה ותשואה מהיום הראשון

   MHR1, חברת הנדל"ן המובילה בהשקעות בגרמניה, מציגה את פרויקט הדגל: קומפלקס משרדים יפהפה ומפואר בלב פארק המדע בעיר טרייר. החברה מציעה כעת למשקיעים ישראלים להצטרף להשקעה בסכום של 250,000 ₪ ומעלה, להשקעה במשרדים שנרכשים עם שוכרים חזקים בחוזים ארוכי טווח

   גרמניה, בירתה הכלכלית של אירופה, נהנית כבר שנים מביקושים גדולים ומעליית מחירים נאה. חלק מההשקעות בגרמניה כבר מיצו או מתקרבות למיצוי פוטנציאל עליית הערך והתשואה. אזורים מסוימים בגרמניה והשקעות קונבנציונליות ברכישת דירה בברלין או בערים אחרות, הפכו פחות ופחות אטרקטיביות עם השנים. חברת MHR1 זיהתה את המגמה בשנים האחרונות ובחרה לכוון את משקיעיה להשקעה בנדל"ן מסחרי ובמרכזים לוגיסטיים.

   כעת, מסמנת MHR1 את "הדבר הבא" בעולם ההשקעות בגרמניה ומציעה להצטרף להשקעה ברכישת קומפלקס משרדים מפואר\ בלב פארק המדע, בעיר טרייר בגרמניה.

   מדובר בעיר העתיקה ביותר בגרמניה, עיר ציורית ומדהימה ביופייה, הממוקמת בסמוך לגבול עם לוקסמבורג ומהווה מרכז תיירותי וכלכלי שוקק.

   הקומפלקס המפואר, המורכב משמונה בניינים, נהנה מתפוסה של 100% ותמצאו בו יותר מ- 100 שוכרים חזקים בחוזים ארוכי טווח. נבחרת השוכרים מורכבת ממוסדות מדעיים, חברות ביטוח, מרפאות, משרדי עורכי דין וגולת הכותרת - האוניברסיטה המקומית, הנחשבת לאחת מהטובות בגרמניה.

   mhr1- קומפלקס משרדים יפהפה ומפואר בלב פארק המדע, בעיר טרייר בגרמניה. (אתר רשמי)

   ההשקעה היא החל מ-250,000 ₪ בלבד והנכס נרשם על שם המשקיע בטאבו הגרמני. חברת MHR1 הנהנית מניסיון של 15 שנים של השקעות בנדל"ן מסחרי בגרמניה, מובילה את המשקיעים ומלווה אותם בכל שלבי ההשקעה.

   mhr1- קומפלקס משרדים יפהפה ומפואר בלב פארק המדע, בעיר טרייר בגרמניה. (אתר רשמי)

   חשוב להדגיש, שגם השקעה זו, בדומה להשקעות אחרות עם חברת MHR1, מבוססת על מתן שקט נפשי למשקיעים , ללא צורך להתעסק בניהול השוטף והיומיומי של הנכס.

   בניגוד לטיפול בנכס מושכר רגיל, הדורש מהמשקיעים התעסקות בעת תקלות בנכס והרבה "כאבי ראש" תפעוליים , בהשקעה המוצעת לא נדרשת כלל התערבות של המשקיעים וחברת הניהול אחראית לכל התפעול השוטף של הנכס, על כל המשתמע מכך.

   *תנאי ההתקשרות על פי ההסכמים

   למידע נוסף על השקעה במשרדים בגרמניה המושכרים לשוכרים חזקים לטווח הארוך:

   עוד כתבות ב-טוב לדעת