וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לחצן שחל נייד: הלחצן שיכול להציל את חייכם

מוגש מטעם שחל

31.5.2022 / 11:15

גם בעידן הטכנולוגי שלנו, שמאפשר זמינות גבוהה - קריאה לעזרה במקרה של אירוע לבבי או מוחי אינה משימה פשוטה. לחצן שחל נייד, המגיע עם מיקרופון, רמקול ו-GPS מובנים, מאפשר בלחיצת כפתור לקבל סיוע טלפוני ממוקד החירום של שחל ולהזעיק אליכם צוות באופן מידי

אירוע לבבי או מוחי עלולים לתפוס אתכם בפתאומיות - בזמן הליכה בפארק, צפייה בטלוויזיה, במקלחת או לפני השינה. כאבים בחזה, יד לופתת את אזור הלב ונפילה לקרקע - הכול קורה במהירות, ללא כל הכנה מוקדמת. זו לא הגזמה, זו המציאות: אם לא תקבלו עזרה מידית, החיים שלכם בסכנה.

בסיטואציה כזו היכולת להגיב מאוד מוגבלת, במיוחד אם בסביבתכם לא נוכחים אנשים שמסוגלים להגיש את הסיוע הראשוני ולקרוא למי שצריך. האם אתם יכולים לסמוך על כך שברגע האמת תצליחו להרים את הטלפון? לא, אבל לחצן שחל נייד יכול לעשות עבורכם ועבור קרוביכם הבדל עצום ברגעים הקריטיים.

אדם עובר אירוע לבבי. ShutterStock
אם לא תקבלו עזרה מידית, החיים שלכם בסכנה/ShutterStock

מהו לחצן שחל נייד?

לחצן הניתן לרכישה בעת הצטרפות לשחל, מאפשר לכם להזעיק עזרה באופן מיידי, באמצעות קריאה פשוטה וקלה למוקד החירום של שחל. מדובר במכשיר בגודל מחזיק מפתחות, שנועד לנשיאה מתמדת עליכם ומגיע עם GPS מובנה. כך, במקרה של התקף לב, תאונה או מקרים אחרים בהם חייכם בסכנה, תוכלו בלחיצה אחת לקרוא לעזרה, לשדר את מיקומכם ואפילו לשוחח עם המוקד הרפואי של שחל.

המכשיר מתאים לכל אדם בכל גיל, ובמיוחד למתגוררים לבדם, לאנשים עם רקע של מחלה לבבית ולבעלי סיכון לאירוע מוחי או שבץ מוחי. השימוש בלחצן שחל מאוד פשוט ומיועד גם למנויים מבוגרים חסרי ניסיון בתפעול מכשירים חכמים. הרמקול המובנה שקיים בתוכו מאפשר שיחה כמו מטלפון נייד רגיל ומאפשר עדכון מיידי על המצב ומשדר את המיקום שבו אתם נמצאים (בכפוף ליכולת קליטת הלוויינים). כשמתקבלת הקריאה, אם מדובר באירוע מסכן חיים - הצוות הרפואי מוזנק מיד למקום.

לחצן שחל TO GO. שחל, אתר רשמי
מכשיר בגודל מחזיק מפתחות, שנועד לנשיאה מתמדת עליכם ומגיע עם GPS מובנה/אתר רשמי, שחל

עזרה ראשונה בטלפון, הזנקת צוות למקום גם מחוץ לבית

המוקד הרפואי המקצועי של שחל זמין במשך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע. קריאה שלכם תאפשר לאנשי הצוות לתשאל, להבין ולאבחן, אם ואיזו בעיה רפואית יש, לייעץ ולהזמין ניידת טיפול נמרץ במקרה של חשש לאירוע לבבי.

האם בכלל ניתן לזהות את חומרת המצב בקריאה מרחוק? בהחלט. הצוות הרפואי של שחל מסוגל לזהות בשיחה, תוך השוואה לנתוני העבר, הנמצאים ברשומה הרפואית הדיגיטלית במוקד, את הסימפטומים ולהעניק עזרה ראשונית טלפונית תוך אזעקת צוות רפואי מקצועי שיגיע למקום במהירות.

סיוע טלפוני מידי - מוכח כמציל חיים

במקרה של אירוע חמור יש חשיבות גבוהה לקריאה לעזרה, אבל אפילו בעידן הנוכחי עתיר הסמארטפונים והמכשירים החכמים, האפשרות להזעיק אותה באופן מיידי ומכל מקום, בבית ומחוצה לו, אינה טריוויאלית. השימוש בטלפון דורש מכם פעולות כמו הקלדת מספרים או אותיות שגובה שניות יקרות, בעוד עם לחצן שחל תזדקקו ללחיצה אחת בלבד.

מחקרים קליניים שנערכו בשנים האחרונות הוכיחו כי שימוש בשירות טלרפואה (Telemedicine) יכול לשפר בצורה מהותית את איכות החיים. האפשרות לקבל טיפול מגורם רפואי זמין מרחוק, בסיוע של מכשירים תומכים ומוקד רפואי ממוחשב ומצויד היטב בטכנולוגיות מהשורה הראשונה, עושה הבדל עצום. חברת שחל מובילה מזה מספר עשורים את תחום הניטור הרפואי וממשיכה לפתח מכשירים חכמים ונוחים יותר לטובת המנויים שלה, על מנת להגביר את תחושת הביטחון, מתוך ידיעה שיש על מי לסמוך במקרה חירום.

יתרה מכך, במצבים בהם מסתבר כי אין סימנים לבעיה משמעותית, ניתן אף למנוע הגעה לחדר מיון ולבית החולים - וזוהי החשיבות של שירות רפואי מרחוק.

seperator

לפעמים דקות ספורות יכולות להציל לכם את החיים. צרו קשר עוד היום וקבלו פרטים על מנוי שחל ולחצן שחל נייד

מוגש מטעם שחל
2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully