פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הפתרון לדום נשימה - המכשיר שיהפוך את השינה לשקטה וללא נחירות

   תסמונת דום נשימה והפרעות נשימה בשינה לרבות הנחירות, הן לא רק מטרד, הן עלולות להוביל לפגיעה חמורה באיכות החיים וכמו כן עלולות לגרום להחמרה במצב הרפואי. ובכן, יש פתרון

   אם הנכם נוחרים על בסיס קבוע, אינכם מאתגרים רק את שנתם של בן או בת הזוג שלכם. במרבית המקרים, נחירות יכולות להצביע על דום נשימה בשינה. אנשים הסובלים מתסמונת זו, מפסיקים לנשום לכמה שניות עד עשרות שניות לכל הפסקת נשימה. פעמים רבות לאורך כל הלילה. תסמונת זו נקשרת למחלות שונות, ליתר לחץ דם ולהגברת הסיכון למחלות לבביות ולשבץ מוחי. קיימים מחקרים רבים בנושא אשר מצאו כי אנשים הסובלים מדום נשימה בשינה עלולים לגרום להאצה בהתדרדרות הקוגניטיבית ב-10 שנים בהשוואה ליתר האוכלוסייה.

   על פי הסטטיסטיקה הקיימת, כ-5% מכלל האוכלוסייה הבוגרת סובלת מתסמונת דום נשימה בשינה או הפסקות נשימה בשינה. התופעה מתרחשת כאשר הרקמות הרכות בדרכי האוויר העליונות מתמוטטות במהלך השינה, וגורמות לנחירות ולחסימת דרכי האוויר. מצבים מסוג זה עלולים להתרחש עשרות פעמים בשעה. התופעה גורמת לשינה קטועה ולא עמוקה, לעייפות במהלך היום, ועלולה לגרום למצבים רפואיים ולמחלות נוספות. כמו כן לעיתים היא מלווה בדיכאון, עצבנות, אובדן זיכרון, מחסור באנרגיה וסיכון גבוה לתאונות עבודה ותאונות דרכים. אנשים הסובלים מדום נשימה סובלים לעיתים גם מלחץ דם גבוה, משבץ ומהפרעות קצב הלב.

   גבר נוחר (ShutterStock)
   חברת ORCAmed מציעה את מכשירי ה-סיפאפ של חברת DEVILBISS לטיפול בתסמונת הפסקות נשימה בשינה (צילום: ShutterStock)

   עם המכשיר הזה אתם בדרך לחיים ללא הפרעות נשימה בשינה

   במידה ועברתם בדיקה רפואית ונמצא שאתם סובלים מתסמונת הפסקות נשימה בשינה, קיימות אפשריות שונות לטיפול - כשהטיפול באמצעות מכשיר סיפאפ (cpap) הוא השכיח ביותר ונמצא יעיל לרוב המטופלים. הזרמת אויר בלחץ חיובי - המכשיר מספק לחץ אוויר חיובי למעברי האוויר העליונים, לחץ האוויר משמש מעין "קיר" לאוויר, שומר את מעברי האוויר פתוחים ומונע צניחת הרקמות עליהם במהלך השינה. תהליך זה מונע את חסימת האוויר ומאפשר שינה רגועה ומרעננת. תופעות המאופיינות עם התסמונת ייעלמו, הגוף יוכל לקבל את רמת החמצן הנדרשת באופן רצוף וללא ירידות, איכות השינה תשתפר ותתאפשר שינה ללא הפרעה.

   לאחר שעברתם איבחון רפואי בקופת החולים שלכם והתגלתם כבעלי התסמונת, בחברת אורקמד מציעים לכם את מכשירי ה-סיפאפ של החברה האמריקאית DEVILBISS, הידועים באיכותם ובאמינותם הגבוהה. המכשירים מסדרת DV5 דגם Sleepcube וכן המכשירים החדשים הקטנים והשקטים ביותר מסדרת BLUE. המכשיר קטן ושקט, ושוקל 900 גרם בלבד ויש לו אישור שימוש שבת של מכון צומ"ת. המכשירים הללו מותאמים לטיפול בתסמונת הפסקות נשימה בשינה. כמשתמשים חדשים במכשיר הסיפאפ מתוצרת חברת DEVILBISS האיכותית אתם בדרככם לחיים בריאים יותר - חיים ללא הפרעות שינה וסיכונים בריאותיים הקשורים להפסקת נשימה חסימתית בשינה.

   מכשיר סיפאפ של חברת אורקמד (יח"צ)
   קטן, נוח ויעיל. מכשיר סיפאפ של אורקמד (צילום: יח"צ)

   בשימוש קבוע במכשיר תוכלו לחוות שינה עמוקה ורגועה, מהסוג שהיה חסר לכם. חולים רבים מגלים שיש להם אנרגיות רבות יותר, כושר שיפוט טוב יותר, ושיכולת הריכוז שלהם משתפרת במהלך היום. כאשר הטיפול יעיל, תהיו פחות לחוצים, פחות עצבניים, ויותר מרוצים מעצמכם, בעלי השקפה בריאה וחיובית על החיים.

   את הלקוחות שרוכשים ומשתמשים במכשיר ה-CPAP מלווה הצוות המקצועי של חברת אורקמד, לאורך כל הדרך תוך מתן הכוונה, סיוע וייעוץ. אורקמד מעניקה שירות פרונטאלי במשרדי החברה, כמו גם מענה טלפוני אנושי לקריאות שירות של לקוחותיה - כמו פריקות נתוני השינה מהמכשירים, סיוע ותמיכה טכנית ועזרה בהתנהלות מול קופות החולים. שירות זה אינו כרוך בתשלום ואינו מוגבל בזמן. חברת ORCAmed מציעה גם מגוון רחב של מסכות ואבזרים נלווים למכשירי הסיפאפ השונים ואחת לשנה תהיו גם זכאים ל100% החזר עבור אביזרים מתכלים למכשיר ה-CPAP שלכם. בנוסף לקוחות כל קופות החולים יכולים לקבל החזר כספי על רכישת המכשיר - כמובן לאחר שעברו איבחון רפואי בקופת החולים שלהם והתגלו כבעלי התסמונת.

   בנוסף, חברת אורקמד מציעה מגוון מוצרים לתמיכה נשימתית, כגון: מחללי חמצן, מכשירי אנהלציה, מכשירי סקשיין, מד לבדיקת רווי חמצן בדם ומכשיר למדידת לחץ דם. הכול לפי הצורך ובהתאמה ללקוח. כמו כן אורקמד מציעה מציעים מגוון מסיכות ואביזרים נלווים, מהמתקדמים והמנימליסטיים ביותר בשוק העולמי.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת