וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פרופסור יהודה אדלר מגביר עשייה בינלאומית בקרדיולוגיה

בשיתוף דיגיטאץ', בשיתוף דיגיטאץ'

10.7.2019 / 10:24

פרופסור יהודה אדלר, שכבש מכבר את ענף הקרדיולוגיה העולמי, כעת גם נתבקש לכתוב את הספר הראשון אי פעם - שנוגע לנושאי מחלות קרום הלב. בקשת כתיבת הספר, הועברה אל פרופ' אדלר דרך האיגוד הקרדיולוגי האירופאי. בשנים האחרונות, פרופ' אדלר שם את דגשו גם על קידום הדור הצעיר בתחום הקרדיולוגיה.

בצמוד לעשייה מבורכת זו של כתיבת הספר הראשון אי פעם בתחום מחלות קרום הלב, פרופסור אדלר לא שוכח להתרגש יחד עם שר האוצר כחלון בבתי האבות באילת, ולוודא תחילת תהליכים למען שיפור מצבם של אוכלוסיית גיל הזהב בארץ - מהר ככל הניתן. בפגישה בין השניים, שהתרחשה בכנס ארגון בתי האבות באילת (אב"א), סוכם כי בקרוב תיקבע פגישה בין המנהיגים של אב"א, לבין חברת הכנסת טלי פלוסקוב, בכדי לקדם את הנושא של מצב גיל הזהב בארץ. פרופסור יהודה אדלר, בן 55, מוביל בתחומו של קרדיולוגיה כבר שנים רבות בארץ, אך ההכרה הבינלאומית שהוא זוכה לה בשנים האחרונות, מזכה אותו גם במעמד בכיר בעולם, ובכנסים בהם הוא מעביר הרצאות בתור מומחה קרדיולוגיה בכיר.

פרופסור יהודה אדלר. אתר רשמי,
פרופסור אלדר - מימין בבית המלוכה הסרבי/אתר רשמי

מומחה ישראלי בכיר בתחום קרדיולוגיה - הכרה בינלאומית

עשייתו של פרופסור יהודה אדלר בתחום הקרדיולוגיה, הובילה את התחום לגדול רבות באירופה, ומה שפעם היה מבין תחומי הרפואה הקטנים יותר, כיום חווה צמיחה משמעותית ונהפך לתחום מוביל - בסיועו של פרופ' אדלר.

פרופסור יהודה אדלר, כיום מכהן בתור יו"ר האירופי למחלות שריר וקרום הלב, ושם דגש מחקרי רב על מחלות שמוגדרות מחלות נדירות. יחד עם עשייה רבה בתחום שעד היום לא נחקר באופן כל כך ייעודי ומתמסר, פרופ' אדלר לא מזניח לרגע את הקהילות המוחלשות בארץ, ובתגובה לנושא הקשישים בארץ, פרופסור יהודה אדלר אומר כי:" סוגיית הגיל השלישי והרביעי, היא העתיד של רפואת המערב. אנחנו מוכרחים לתכנן ולחשוב קדימה, לבנות את צעדינו כהלכה בכדי לנסות ולהבטיח את איכות החיים של הדורות הבאים". "בדורות הבאים", עוד מוסיף פרופסור אדלר:" יהיו אנשים שגם יגיעו, בע"ה, לגילאי 120 וגם 130, ואנחנו ממש לא ערוכים לתרחישים מהסוגים הללו".

פרופסור אדלר גם מוסיף כי:" אני סמוך ובטוח כי השר משה כחלון, השר הכי חברתי שהיה פה עד היום במדינתנו, ייתן את כל כולו ואת כל התמסרותו למען הנושא הזה של אוכלוסיית הקשישים בארץ".
קידום הדור הצעיר בקרדיולוגיה, מעסיק רבות את פרופסור אדלר גם כן. היות ולטענתו קיים צורך ממשי בשינויים כאלו ואחרים בתחום ובענפי הרפואה של מחלות הלב השונות, כנראה שפרופסור אדלר בוחר לחולל את השינוי גם דרך הדור הצעיר בתחום זה. פרופסור יהודה אדלר משקיע אנרגיה רבה ומשאבים בקידום הדור הצעיר ברפואת מחלות קרום הלב, ואפשר בהחלט להבין את זה - אם מסתכלים על הרזומה של הפרופסור העסוק. בעבר, פרופסור אדלר שימש כמוביל ומנהל חברות במועצות המנהלים השונות של גופים גדולים בתחום הרפואה. נוסף על כך, פרופ' אדלר גם כיהן בתור יו"ר תכנית הנקראת "תכנית תלפיות" שהתקיימה בבית החולים שיבא, תל השומר.


פרופ' אדלר - הרצאות מומחה בינלאומיות בפני 1,000 קרדיולוגים

כשאדם אוהב את מה שהוא עוסק בו ותשוקתו נתונה במאת האחוזים כלפי מלאכתו, בין אם רפואית או אחרת, השבחים ומעמדי הכבוד אינם מאחרים מלהגיע. לאחרונה, פרופסור יהודה אדלר נשא הרצאת מומחה בפני לא פחות מאשר 1,000 קרדיולוגים מכל קצוות תבל.

הכנס, התרחש בסרביה ובמסגרת של ארוחה מלכותית בקנה מידה עולמי, אליה הוזמן הפרופסור. הארוחה התקיימה בבית המלוכה הסרבי, ובהשתתפותם של נסיך סרביה ונסיכת סרביה. ארוחה זו הייתה כחלק בלתי נפרד מכנס קרדיולוגיים.

בשיתוף דיגיטאץ', בשיתוף דיגיטאץ'
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully