מכונת הזמן היפנית - הטיפול הרפואי שמחזיר את הגוף 7 שנים אחורה

הסוד של היפנים לבריאות נחשף - ומגיע לראשונה גם לישראל. הכירו את קפסולת הטיפול של Iyashi Dôme שמשלבת טכנולוגיה עם מסורת וזכתה לכינוי "מכונת הזמן היפנית" - שמעניקה לגוף ניקוי רעלים, במיוחד ממתכות כבדות, מרזה ומחדשת את התאים בגוף - וכל זה בטיפול בן חצי שעה

  • אנטי אייג'ינג
בשיתוף Bright Vision, בשיתוף Bright Vision
Iyashi Dôme

מתח, תזונה לא מאוזנת של מזונות מהירים ומעובדים, זיהום, לחץ לביצוע, רגשות שליליים, ויסות עצמי מתמשך ועוד גורמים פנימיים וחיצוניים רבים בחיינו - כולם משפיעים על הגוף שלנו. כתוצאה מכך הגוף צובר רעלנים, ברמה גבוהה יותר ממה שהוא יכול להתמודד איתה. לרעלנים האלה יש מגוון של השפעות שליליות על גוף האדם, והם גורמים בין היתר להליך הזדקנות מואץ והחלשות של מערכת ההגנה הטבעית של הגוף - שפשוט לא יכול לתפקד באופן נורמלי כשהוא רווי בחומרים רעילים.

ביפן יש מסורת עתיקה של ניקוי רעלים מהגוף בעזרת Suna Ryoho - כבר 300 שנה שבמהלך הקיץ היפנים קוברים את גופם בחולות חמים שנמצאים באזורים מסוימים בהם יש מעיינות תרמיים חמים על שפת הים, כדי להסיר רעלים מהגוף ולחדש את התאים. במקומות מיוחדים אלה, החום מועבר על ידי ליבת כדור הארץ ועל ידי השמש אשר חיממו את החול המכיל מלח ים. לכן, על ידי זיעה, הגוף מבטל את הרעלים שנצברו, ומלח הים עוזר להגביר את ההשפעות המיטיבות לגוף.

בצורה זו היפנים יצרו מקור טבעי של קרינה "אינפרא אדומה רחוקה" לה יש חשיבות בלעדית בהתפתחות של כל צורות החיים על הארץ (מסיבה זו קוראים לה גם קרניים ביו-אנרגטיות, או "קרני החיים") והיא בעלת יכולות ריפוי, ומקדמת תהליכים בגוף של חילוף חומרים מוגבר. כל זה נתן השראה ל- Shogoro Uemura אשר תהה איך הוא יכול להביא את המסורת היפנית הזאת למערב בדרך הפשוטה ביותר אותה מאפשרת טכנולוגיה.

(צילום: אתר רשמי)

וכך בנובמבר 2004 נוצרה חברת Iyashi Dôme - ששמה לה למטרה לספק לכל אחד בעולם גישה לטיפולי סאונה יפנית מעין אלו שמועילים לגוף ולנפש. הם פיתחו קפסולה ייחודית בשיתוף חוקרים מכל העולם ותוך עבודה משותפת עם ועדת מומחים לבריאות ויחד הם המציאו טכנולוגיה ייחודית שרשומה כפטנט עולמי. הקפסולה עברה בדיקה באמצעות שורה של מחקרים קליניים והיא משתמשת בפטנט רשום ומאושר על ידי ארגון הבריאות העולמי, בעל תקן בטיחות אירופאי בסטנדרט מחמיר.

עם ניסיון של קרוב ל -15 שנה בשוק, קפסולת הטיפול של Iyashi Dôme משלבת טכנולוגיה עם מסורת וזכתה לכינוי "מכונת הזמן היפנית" - היא משלבת ניקוי רעלים, במיוחד מתכות כבדות , הרזייה והתחדשות תאים בגוף - וכל זה בטיפול בן חצי שעה - שהוא בעל תוצאות משמעותיות ביותר בקרב נשים עד גילאי 60.

(צילום: אתר רשמי)

המחקרים גילו שבעת חימום הרקמות החום יוזם ניקוי עמוק של מערכות הגוף, ניקוי והוצאת רעלים והורדת תאי שומן - ההשפעות שוות ערך לריצה בת 20 ק"מ. קרני האינפרה-אדום הרחוקות חודרות עד 40 מ"מ מתחת לעור, וכך מגדילות בצורה מסיבית את אפקט הטיהור, עוזרות לניקוי עמוק, מפחיתות את הצלוליטיס ואת הזדקנות העור. לאחר סדרה של 5 טיפולים בלבד בקפסולה אחוז השומן בגוף יורד ב-1.3 אחוזים והגיל המטבולי נהיה צעיר יותר ב-5 עד 7 שנים!

במחקרים הקליניים נמצא שלחצי שעת טיפול בקפסולה יש השפעה אמיתית על חיסול מתכות כבדות ורעלנים וסילוקם מהגוף. בנוסף נמצא שגם ללא שינוי בתזונה, השימוש בקפסולה יעיל לירידה במשקל - בתקופה של חודשיים, בשני מפגשים בני חצי שעה בשבוע, נרשמה ירידה ממוצעת במשקל הממוצע של 3.5 ק"ג.

במחקר נוסף נמצא שקרני האינפרא אדום הרחוקות שנפלטות על ידי הקפסולה יעילות בשיפור איכות העור - לאחר 4 שבועות של שימוש במוצר נרשם שיפור בצפיפות העור עם עלייה בעובי הדרמיס של הפנים והגוף, הקטנת חספוס העור, הקטנת נפח הקמטים הפנימיים, שיפור לחות העור בפנים הגוף, שיפור בעור הפנים ובגמישות העור, והקרניים אף מגרות את מחזור הדם בעור ומקטינות את סימני הזדקנות העור. למעשה שימוש במכשיר מחזיר את הגוף 7 שנים אחורה, עושה את הגוף של המשתמש צעיר יותר בכל טיפול ומשקם את נזקי הקרינה, הלחץ וזיהום האוויר בהם אנחנו חיים.

אלו הן הסיבות שהמכשיר נמצא כיום ביותר מ -30 מדינות והקפסולה זוכה גם לפופולריות בקרב עשירי העולם שנעזרים בה כדי לשמור על מראה עור צעיר ובקרב ספורטאים אולימפיים שמשתמשים בה ככלי להכנה גופנית והתאוששות. - וכעת היא מגיעה לראשונה לישראל. את הפלא הרפואי העולם הזה מביא אלנו מרכז רפואי רמת אביב - מרכז חדיש ומשוכלל שבו ניתנים שירותי רפואה מתקדמים, כולל בדיקות אבחון מצילות חיים.

* לא מיועד לחולי לב, נשים בהריון, אנשים עם בעיות ורידים
* מומלץ לאנשים אחרי שיקום אורתופדי
* טווח מחירים בין 6000 ל-9000 ש"ח

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully