עם מטהר המים המתקדם בעולם תשתו מים איכותיים וטעימים יותר בלי מזהמים, מתכות, תרופות והורמונים

המים בישראל נחשבים טובים לשתייה, אבל מרגע הגעתם לצנרת הביתית הם עלולים לספח לעצמם מזהמים וסוגים שונים של מתכות כבדות. פטנט ייחודי המבוסס על טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מצא פתרון לבעיה ויבטיח שנשתה מים איכותיים וטעימים יותר

  • מים
  • תמי 4
בשיתוף תמי4, בשיתוף תמי4

המים משמשים אותנו לכביסה, בישול, הדחת כלים, מקלחות, השקיה ועוד. הישראלים משתמשים בממוצע ב-135 ליטרים ביום - וזה הרבה. המים בישראל נחשבים טובים לשתייה, ועומדים בתקנים בינלאומיים בנוגע לאיכותם והם נבדקים בדיקות תקופתיות לאורך מסלולם - אולם מרגע הגעתם לצנרת הביתית, הדרך הקצרה אך המשמעותית שהמים עוברים שם היא באחריותנו. לא אחת הצנרת הביתית, בעיקר הישנה, עלולה לגרוע מאיכות המים הנכנסת אליה.

השלב הזה שבו המים עוברים מהצנרת הארצית והעירונית לזו של הבניין או הצנרת ביתית, נקראת "המייל האחרון" (Last Mile), או "הק"מ האחרון" אם תרצו, ושם עלולות להתגלות לא מעט בעיות. בצנרת ישנה, פגומה ולא מתוחזקת המים עלולים לספח לעצמם מזהמים וסוגים שונים של מתכות כבדות. כמובן, שאין כל סיבה להיחשף לחומרים אלו העלולים להגיע מהצנרת, גם אם הם בריכוזים נמוכים (התואמים את דרישות התקן הישראלי למי שתייה), בכל ריכוז הם אינם בריאים, ומוטב שכלל לא יהיו במים.

בנוסף לזליגת החומרים למים שעלולים לעבור דרך הצנרת הביתית, מי השתייה המסופקים עלולים להכיל מזהמים נוספים, חיידקים, חלודה וחול כמובן כלור, המוסף למים על מנת להבטיח את איכותם המיקרוביולוגי, אך מוסיף טעמי לוואי. בשנים האחרונות מצאו במי השתייה מזהמים נוספים, כמו שאריות של תרופות והורמונים. חומרים אלו, לדוגמה, אינם מנוטרים באופן שוטף תחת הבדיקות התקופתיות של איכות המים.

פטנט חדש של חברת "שטראוס מים" ישפר את איכות המים שאתם שותים

חברת "שטראוס מים", בעלת המותג "תמי4", פיתחה לאחרונה את מסנן ה-MAZE, מטהר המים המתקדם בעולם מסוגו. זהו פטנט ייחודי המבוסס על טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם אשר מצא פתרון לבעיית "המייל האחרון" ויבטיח שאנו נשתה מים איכותיים וטעימים יותר - באמצעות סינון וטיהור מזהמים כימיים, מתכות כבדות, תרופות והורמונים, דשנים ומיקרו ביולוגיים, בנוסף לשיפור אסתטי כמו הסרת כלור והפחתת אבנית ופרידה מריח הלוואי של המים והפגיעה בטעמם.

עפ"י סקרים שערכה החברה, המים המסוננים והמטוהרים ע"י ה-MAZE נמצאו טעימים יותר (עפ"י גלובס, 24.02.19). המים, מגיעים ללא ריח לוואי ומזוקקים יותר לאחר "תיקון החומציות" של מסנן ה-MAZE.

"מצאנו דרך לגרום לילדים לאהוב את המים שהם שותים ולשתות יותר"

מגוון ברי המים "תמי4" ושילוב ה-MAZE ונורת UV עונים למעשה על הקשיים וההסתגלות שילדים מגלים בדרך לשתייה וכך גורמים לילדים לשתות יותר מים. המזיגה הנוחה והנגישה, הטמפרטורה המדויקת שניתנת לבחירה בכל בר מים והטעם יוצרים מצב שהילדים אוהבים את המים ומתרגלים להעדיף לשתות מים בריאים על פני משקאות מתוקים. כמו כן, ילדים מרגישים עצמאיים ומתפעלים מהמכשיר ומרבים לשתות גם באופן עצמאי.

רכישה של ברי המים "תמי4" מאפשרת לציבור לשלם פחות מ-90 ₪ בחודש על מים איכותיים וטעימים יותר. ברי המים "תמי4" מגיעים עם הובלה, התקנה ואחריות מלאה על החלפים למשך 4 שנים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully