פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ההשקעה הבטוחה ביותר בעולם הנדל"ן כיום - רכישת מתחם מסחרי מבנק

   מדובר בעסקה חלומית וחד פעמית - רכישת מתחם מסחרי בגודל של 1,200 מ"ר במטרופולין של קליבלנד, ללא התעסקות בניהטול העסק. והמוכר? בנק שמפעיל סניף במקום ומתחייב להמשיך לשכור עד לפחות 2034

   מחפשים את ההשקעה הבטוחה ביותר בעולם הנדל"ן כיום? בחברת רילקו מצאו עסקה חלומית וחד פעמית - רכישת מתחם מסחרי בגודל של 1,200 מ"ר במטרופולין של קליבלנד - בפרבר בו האוכלוסייה מאופיינת כשייכת לחתך סוציו אקנומי גבוה מאוד. המרכז נבנה ב-2006 ונמצא כעת בבעלות של בנק מקומי (First Federal ) שגם מפעיל בו סניף אותו הוא מתחייב להמשיך לשכור עד לפחות 2034.

   כמה בטוחה ההשקעה? רוכשים למעשה את המרכז המסחרי מהבנק, תוך שהוא מתחייב להמשיך לשכור את הסניף, שמהווה 30 אחוז מסך כל שטח המרכז המסחרי, ב-15 שנים הקרובות. שוכר גדול נוסף במרכז (כ-40%) זו חברת AT&T, חברת הטלפוניה הגדולה בארצות הברית, לה יש חוזה לשמונה שנים נוספות ואופציה להארכה בחמש שנים. השוכרים הנוספים במרכז חתומים על חוזה שכירות לשש שנים נוספות עם אופציה לעוד 5 שנים.

   למשקיעים בפרויקט צפויות הוצאות שוטפות זניחות, לאור העובדה שהשוכרים במרכז חתומים על חוזים שמחייבים אותם בהוצאות השוטפות והתיקונים, כך שלמשקיעים כמעט ולא תהיה התעסקות ונשאר להם רק להינות מהעסקה האיכותית והבטוחה ביותר בשוק הנדל"ן.

   מתחם מסחרי בגודל של 1,200 מ"ר במטרופולין של קליבלנד (אתר רשמי)

   זו אינה הפעם הראשונה שרילקו מצליחה למצוא עסקאות נהדרות שקרנות השקעה אחרות בנדל"ן בארה"ב פספסו. זה קורה בזכות צוות אנליסטים ואנשי שטח שנמצאים בקליבלנד ומאתרים את העסקאות האטרקטיביות ביותר. בשנה האחרונה החברה מתהדרת ביותר ממאה עסקאות של נכסי מולטיפמילי ובתים פרטיים שהניבו תשואות יפות לאורך השנים. בתקופה שבה חברות אחרות מתקשות למצוא דילים משתלמים היא מוצאת את הנכסים מתחת לרדאר ומסייעת להפוך כל השקעה למשתלמת במיוחד..


   יתרונות ההשקעה

   1. רכישה ישירות מהבעלים ללא מתווכים באמצע.

   2. אפס התעסקות בניהול הנכס - חברת ניהול מקומית, המנוהלת על ידי השותף המקומי בארצות הברית, היא אחראית על כל התפעול השוטף של הנכס.

   3. שוכרים בחוזים ארוכי טווח עם התחייבות של לפחות 6 שנים קדימה.

   4. מרכז מסחרי ברמה קלאס A עם שוכרים בדרגת קלאס A.

   5. השותף המקומי מתחייב להשקיע מכספו, יחד עם המשקיעים ובאותם תנאים.

   6. הרווח של השותף המקומי יבוא לידי ביטוי רק במימוש הנכס בעתיד, בעת מכירת המרכז בעוד מספר שנים.

   7. השוכרים במרכז הינם עסקים בטוחים שלא מושפעים מהתפתחות המסחר באון-ליין ולא צפויים לאבד לקוחות בשל המעבר לרכישה דיגיטלית.

   8. טווח ההשקעה הוא לשש שנים. במהלך התקופה המשקיע מקבל הכנסה שוטפת קבועה ואקזיט לאחר המכירה בעוד 6 שנים.

   9. קליבלנד נבחרה כבר 3 שנים ברציפות לאחת הערים הטובות ביותר להשקעות נדל"ן בארצות הברית.

   10. הביקוש לפרויקטים של רילקו גדול במיוחד כתוצאה מההקפדה על בחירת פרויקטים נכונים, עם שוכרים חזקים בחוזים ארוכי טווח ועם פוטנציאל השבחה גדול במיוחד.

   על מנת לקבל עוד פרטים על העסקה הטובה ביותר שתעשו בשנים הקרובות בארה"ב - השאירו פרטים בטופס המצורף

   עוד כתבות ב-טוב לדעת