פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כל הסיבות מדוע הסלון הביתי הבא שלכם יהיה סלון פינתי

   כל מערכות הישיבה לסלון מהדור הישן, התאפיינו בעיצובים ישרים ופשוטים. מערכת ישיבה זו, הייתה מורכבת מספות בודות של 2 ו-3 מושבים וכורסא אחת נוספת. היום, עם השינויים בבנייה, כאשר דירות הפכו להיות קטנות יותר, נוצר הצורך לעצב מערכות ישיבה שתהיינה מצד אחד מעוצבות באופן שונה, מצד שני הן צריכות להיות גם חסכוניות במקום ולהכיל מספיק מקומות ישיבה אם לבני הבית ואם לאורחים.

   כך עיצבו את מערכות הישיבה הפינתיות שניתן לראות אותן במרבית הבתים בישראל. מערכות ישיבה אלה, הן אף בעלות תוספות נוחות ,מודרניות ומעניינות כמו שזלונג, למי שמעוניין למתוח את הרגליים ולשבת בנוח. גם הגוונים וסוגי הבדים נמצאים כיום בחברות המייצרות ספות פינתיות, כך שתוכלו לבחור את הגוון וסוג הבד הרצוי לכם.

   למשל מומלץ לרכוש בד דוחה כתמים או בד סינטטי, במידה אם יש לכם ילדים קטנים בבית או בעלי חיים, מה שישמור על המראה הנקי והאסטטי של הסלון הפינתי שלכם. יש לבחור בסלון פינתי המיוצר מחומרי גלם איכותיים כגון בסיס סלון מעץ מלא, בדים ותפירה איכותית ואת אלה, תוכלו למצוא בחנויות רהיטים מובילות ומוכרות.

   חברת ארנה רהיטים מעוצבים (אתר רשמי)

   אז כבר רכשתם סלון ומה עם מזנון?

   הסלון שלנו, הולך בד בבד עם המזנון שחייב היות זהה לשולחן הסלון בגון ובחומר הגלם. הצורך למזנון, החל כאשר המציאו את הטלוויזיה במאה הקודמת. גם גוון המזנון ושולחן הסלון צריך להתאים לגוון הקירות למשל מזנון מעץ מלא, ישתלב נהדר עם כל צבע בקיר. יש לבחור בחומר גלם איכותי שממנו עשוי המזנון וכן חומר גלם שיהיה חסין מפני לכלוך ושריטות על מנת שהסלון יישאר במראה אסתטי.

   יש לשלב נכון את העיצוב של המזנון עם מערכת הישיבה. יש להתחיל ממדידת השטיח ומשם כדאי לחשוב על העיצוב הצורה של המזנון שתתאים לאלמנטים בחדר הסלון.

   סיימתם לעצב את הסלון? אז נעבור אל חדרי שינה מעוצבים

   אנו מכירים את התופעה שכאשר אנו מעצבים את הסלון, נהיה מעוניין לעצב את החלל של החדר הכי חשוב לנו למנוחה בבית ומדובר על חדר השינה שלנו. עיצוב הפנים של חדר השינה, חייב להיות נעים והדבר השני שהוא לא פחות חשוב כי אם אפילו יותר, זה הנוחות. חדר השינה חייב להכיל מיטה נוחה עם מזרון אורטופדי, ארון בגדים שיכיל את הבגדים של בני הזוג וכן, יהיה חסכוני בחלל.

   יש למדוד היטב את חדר השינה, על מנת שיהיו בו מעברים נוחים והוא לא יהיה צפוף מדי. יש לבחור בחומר גלם חזק כגון עץ ולבחור את הגון שיתאים לגוון הקירות, הווילונות ושאר האלמנטים בחדר השינה. יש לשים לב גם לתאורה מתאימה שתהיה מצד אחד רכה, אך מצד שני עיצובית ומותאמת לחדר השינה.

   חברת ארנה רהיטים מעוצבים (אתר רשמי)

   חולמים על ריהוט מושלם ומעוצב לבית?- רהיטי ארנה מגשימים חלומות בעיצוב

   כאשר רוכשים ריהוט מעצב בית, יש לבחור חומרי גלם איכותיים על מנת שהריהוט יחזיק שנים וכן יש לשמור על קו עיצובי אחיד. על כללים אלה. חברת ארנה רהיטים מעוצבים שהפכה לשם נרדף לאיכות בעיצוב הרהיטים. אנו נגשים לכם חלומות בעיצוב, תוך שמירה על סטנדרט גבוה, בעיצובים מיוחדים ובטקסטורות מגוונות ונדאג להתאים לכם את הרהיטים, תוך ניצול מלא של החלל והתחשבות בו. גם אם יש לכם איזה שהוא רעיון או חלום- אנו נדאג להגשים לכם אותו!

   עוד כתבות ב-טוב לדעת