פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פתרון לכאבים בכפות הרגליים, הברכיים והגב - או שכספכם יוחזר

   מדרסים, למעשה, נועדו לשפר את היציבה תוך מתן תמיכה אופטימלית ופיזור לחצים בכפות הרגליים. בעזרת המדרסים ניתן למנוע ואף לפתור בעיות בכפות הרגליים, בברכיים, בגב התחתון עד לחוליות הצוואר

   הסטטיסטיקה אכזרית: 80 אחוזים מבני האדם בעולם יסבלו לפחות פעם אחת בחייהם מכאבי גב תחתון. בכל רגע נתון, 18 אחוזים - כמעט אחד מכל חמישה אנשים - סובלים מכאבי גב. הוסיפו לזה את אחוז הסובלים מכאבי ברכיים, מכאבי צוואר או מבעיות בכפות הרגליים וקבלו נתון שאתם חלק ממנו או, שלצערנו, סביר להניח שתהיו חלק ממנו.

   מתברר שיש פתרונות. לא מדובר בפתרון קסם, אבל כזה שמפחית בצורה דרמתית את הכאבים ועשוי למנוע סבל מיותר בעתיד - מדרסים - אביזר אורתופדי שתפקידו להחזיר את כפות הרגליים למנח הטבעי שלהן. כשהבסיס מאוזן, הגוף מתאזן. המדרסים, למעשה, נועדו לשפר את היציבה תוך מתן תמיכה אופטימלית ופיזור לחצים בכפות הרגליים. בעזרת המדרסים ניתן למנוע ואף לפתור בעיות בכפות הרגליים, בברכיים, בגב התחתון עד לחוליות הצוואר (ואגב, רפידה בתוך הנעליים אינה תחליף למדרס מותאם).

   מדרסים של פיקס פיט (אתר רשמי)

   זו הדרך המתקדמת והנכונה ביותר לבחור מדרסים

   מרבית המכונים בישראל מציעים בדיקת התאמה למדרסים ללא עלות. אלא שמדובר בבדיקה סטטית שמתבססת על עמידה בשתי הרגליים על סורק לזיהוי אזורי לחץ. לעומת זאת, ברשת FIX FEET גם תעברו בדיקה ללא עלות, אלא שבניגוד ליתר המכונים - הבדיקה היא דינמית. כלומר, היא מתבצעת כשאתם בתנועה. במסגרת הבדיקה תלכו על מסלול הליכה בו משולבים 7,200 חיישנים שמנטרים את הצעידה שלכם וכן מצלמות המתעדות את אופן ההליכה. בסופה של הבדיקה יעובדו הנתונים שהתקבלו מהחיישנים והמצלמות בעזרת תוכנה מיוחדת שפותחה בגרמניה. בסיום הבדיקה ועיבוד הנתונים, תשבו עם טכנאי מדרסים שיסביר לכם בצורה בהירה את תוצאות הבדיקה ויציג בפניכם את הבעיות שאותרו, אם אותרו. חשוב להבין שאדם בזמן תנועה (הליכה, ריצה) נתמך על רגל אחת והרגל השנייה באוויר. יש משמעות מכרעת לבדיקת הלחצים בכף הרגל כשאתה עומד על שתי רגליים או כשהגוף נתמך רק על רגל אחת.

   יש לא מעט ספקים בשוק המדרסים שלוקחים מדרס מוכן, מדרס מדף, "מחממים אותו" ומוכרים אותו כ"מדרסים בהתאמה אישית" - ולא כך המצב. ההגדרה "מדרס בהתאמה אישית" מתייחסת אך ורק למדרסים שיוצרו במיוחד עבור לקוח ספציפי לאחר בדיקה אישית, ובמקרה של פיקס פיט, לאחר בדיקה ממוחשבת שזיהתה את נקודות הלחץ האופייניות ללקוח הספציפי בזמן תנועה. בנוסף ל"מדרסי המדף" יש גם סוגים שונים של רפידות ולכן יש לחזור ולהבהיר: רפידות אינן מדרסים.

   הצוות המקצועי של פיקס פיט נוסע לתערוכות מקצועיות בעולם העוסקות במדרסים, בחומרים ובטכנולוגיות בדיקה וייצור. החברה מתעדכנת כל הזמן בחידושים הטכנולוגיים בענף ומשלבת במוצריה חומרים חדשים שמשדרגים את המדרסים הקיימים ומספקים ללקוחות חוויית משתמש איכותית, נעימה ונוחה יותר. ישנם בשוק סוגים רבים של חומרים ובסיסים המיוצרים במדינות שונות ואיכותם אינה זהה. לפיקס פיט מגוון רחב של מדרסים עשויים מחומרים איכותיים, עובדה הבאה לידי ביטוי גם במחיר.
   יש מאות מכונים וחנויות ברחבי הארץ שמוכרים מדרסים אך יש מעט מאוד בתי מלאכה ויצרני מדרסים, עובדה המשליכה על איכות המדרסים. לפיקס פיט יש בית מלאכה בנתניה שבו מייצרים את המדרסים עבור שלושת הסניפים. עובדה זו משחררת את החברה מתלות ביצרן אחד מבחינת זמני אספקה (שבועיים הוא פרק הזמן הסביר) ומבטיחה לה שליטה על איכות המוצר ושמירה על הסטנדרטים הגבוהים שקבעה לעצמה - יכולת ייצור של מדרס ספציפי ומיוחד שייתן פתרון לכל בעיה ובמקביל, פיתוח מדרסים חדשים.

   לרשת FIX FEET יש מומחים בתחום המדרסים עם למעלה מ-45 שנות ניסיון בפיתוח וביצור מדרסים אורטופדיים יחודיים תוך יישום מתמיד של טכנולוגיות עכשוויות והם מתחייבים להציע לכם פתרון בהתאמה אישית שמתבסס על הבדיקה הייחודית, ובמידה ולבעיה לא ימצא פתרון, כספכם יוחזר.

   השירות מעל הכל

   בכלל, פיקס פיט חרטה על דגלה את נושא השירות. החברה מתהדרת בסיסמה: "מחויבים להצלחה - לא מרוצים, כספכם יוחזר". אנשים רבים נכוו במהלך חייהם ברכישת מדרסים, מסיבות של איכות המוצר, חוויית משתמש ו/או שירות גרועה וכדומה. בפיקס פיט כל לקוח עובר בדיקה דינמית מקיפה שמאפשרת זיהוי של הבעיה הספציפית ממנה הוא סובל. לאחריה, מוצג בפניו הפתרון ועם קבלת הסכמתו להמשיך בתהליך, מתבצעת הזמנת ייצור מיוחדת של מדרסים מותאמים אישית. במידה ולאחר שימוש במדרסים הלקוח אינו מרוצה מהם, (לא נוח, ממשיך לכאוב לו, לא שיפר תפקוד), החברה מבקשת הזדמנות לתקן את המדרסים. לעיתים, בתהליך ההתאמה האישית, הם מייצרים גם מדרסים חדשים נוספים ומלווים את הלקוח עד שירגיש טוב ונוח בשימוש במוצר שרכש. היה והלקוח ממשיך להיות לא מרוצה - מחזירים לו את כספו. לכן שיעור הלקוחות הבלתי מרוצים שלהם עומד על כ-2% אבל המחויבות שלהם להחזיר ללקוח את כספו במקרה של אי הצלחה, מקלה עליו את ביצוע העסקה.

   וכמובן שגם לאחר מכן - יש אחריות. לכל סוג מדרסים יש אורך חיים משלו. גם אם לא נעשה בהם שימוש והם נותרו בארון, שכן החומרים והדבקים מתייבשים. בהתאם לסוג המדרסים נקבעת גם תקופת האחריות (משנה עד שלוש). השירות עצמו מתחיל עם מסירת המדרסים ונמשך בביקורות ותיקונים לאורך כל תקופת האחריות.

   מדרסים שמתאימים לכל סוג נעל (אתר רשמי , fixfeet)
   המדרסים מתאימים לכל נעל (צילום: אתר רשמי)

   בשורה התחתונה, ברכישת מדרסים מחיר הוא נושא חשוב אך לא הדבר היחיד שצריך להתייחס אליו. יש להציב את הבריאות בראש סדר העדיפויות ולא להתפשר על איכות המדרסים אפילו אם המחיר גבוה. כדאי להשקיע בעיקר בהתאמה אישית של המדרסים לכף הרגל ולבצע הדמיה ממוחשבת לפני שבוחרים אותם. בצורה כזו ניתן ליהנות מהמדרסים לאורך זמן ולהעניק לעמוד השדרה תמיכה אופטימאלית בהליכה, בריצה, בפעילות גופנית או בעבודה.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת