פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   "פוטנציאל הרווח הגבוה ביותר בנדל"ן הוא בבניית דירות ומכירתן": קבוצת הנדל"ן שמזמינה אתכם להצטרף אליה לפרויקט בנייה

   חשבתם פעם מהו הרווח של היזמים אשר רוכשים את הקרקע, בונים את הדירות ומוכרים אותן ללקוחות הקצה? קבוצת RM GROUP ייצרה מסלול חדש שמאפשר למשקיעים להצטרף לפרויקט יזמי שימשך כ-3 שנים ובמהלכו ייבנו וימכרו דירות בשכונה מבוקשת ביוסטון. ההשקעה המינימלית: כ-60,000 ד'

   "יזמי הנדל"ן הגדולים עושים רווחים מאוד יפים ממכירת הדירות, אז חיפשנו מסלול שיאפשר ללקוחותינו ליהנות מפוטנציאל תשואה גבוה במיוחד - ויצרנו מסלול בו אנו משקיעים יחד איתם באותם התנאים בפרויקט בנייה של דירות ומכירתן תוך כ-3 שנים", אומר מתן פרטמן, מנכ"ל ובעלים משותף בקבוצת RM GROUP.

   הקבוצה אשר בעליה נבחרו לרשימת אנשי השנה בענף הנדל"ן נחשבת לאחת מקבוצות הנדל"ן הישראליות המובילות בהשקעות נדל"ן בארה"ב ומציעה מודל ש"חוסך" מהמשקיעים זמן רב בניהול הנכס והבדיקות המקיפות לפני ההשקעה.

   RM GROUP משקיעה יחד עם משקיעיה באותם התנאים בכל פרויקט, בעוד שבעזרת הצוות המקצועי של החברה (המונה עורכי דין, רואי חשבון, אנליסטים) היא מבצעת את כלל הבדיקות של האזור, הנכסים ואטרקטיביות העסקה עבור המשקיעים. כמו כן, הקבוצה אחראית על ניהול העבודה מול היזם המקומי עמו היא עובדת על מגוון פרויקטים וכך המשקיעים נהנים מעדכונים שוטפים בנוגע להשקעתם.

   שכונת פרברים ביוסטון טקסס (ShutterStock)
   שכונת פרברים ביוסטון טקסס (צילום: shutterstock)

   מהי הסיבה שאתם נוסעים חצי עולם כדי להשקיע בפרויקטים יזמים ביוסטון, טקסס ולא עושים זאת כאן בארץ?

   "כדי לענות על השאלה הזו חשוב קודם כל להבין שבפרויקט יזמי (רכישת קרקע- בנייה- מכירה) וקיימים משתנים רבים ביניהם: מחירי השוק, עלויות הבנייה, הזמן לקבלת היתרים, זמן הבנייה, זמן מכירת הנכסים וכו'. לכן כמשקיע או יזם בפרויקט כזה אחד הדברים החשובים ביותר הוא הוודאות והיציבות בשוק בו אני עובד", מסביר מתן, "יוסטון הינה העיר הגדולה ביותר במדינת טקסס והרביעית בגודלה בכל ארה"ב, העיר נהנית מהגירה חיובית משמעותית. העיר בנויה בעיקר לרוחב, קרי - הבניה היא נמוכה ומתפשטת מהמרכז החוצה, דבר שיוצר מחסור בקרקעות זמינות אשר קרובות למרכז. בנוסף, זו העיר הגדולה ביותר בארה"ב ללא תקנות תכנון בניין עיר (תב"ע) מה שהופך אותה לנוחה מאוד מבחינת קבלת היתרים ואישורים אשר מתקבלים מהר יותר ממקומות אחרים".

   ומה בקשר ליציבות השוק?

   מחירי הנדל"ן בעיר רושמים עלייה עקבית. אפילו במשבר שפקד את ארה"ב ב-2008 השוק ביוסטון כמעט ולא נפגע, מחירי הבתים ירדו ב-3% בלבד ותיקנו זאת תוך שנה אחת. העיר נחשבת שנייה רק לניו- יורק מבחינת כמות החברות מרשימת ה- Fortune 500 שיוסטון מהווה להן בית. בין החברות ניתן למצוא את מרכז החלל של NASA ואת אחד מהמרכזים הרפואיים הגדולים בעולם, TEXAS MEDICAL CENTER. היציבות בשוק, לצד בירוקרטיה נוחה ומעודדת יזמות, גרמה לנו לסמן את יוסטון כיעד אסטרטגי להשקעה בפרויקטים יזמיים.

   הפרויקט השלישי של החברה באותה השכונה

   הודות לביקוש הרב למסלול ההשקעה שיצרה החברה, בימים אלו מצרפת הקבוצה משקיעים לפרויקט השלישי שלה באותה השכונה ביוסטון, בה אחוזי תפוסת השכירות עולים על 92%. רן הראל, מבעלי קבוצת ההשקעות מספר: "ישראלים מחפשים מינימום התעסקות ומקסימום רווחים, הצלחנו לייצר מסלול שמאפשר להם לקבל עדכונים שוטפים בנוגע להשקעה וליהנות מפוטנציאל רווח גדול במיוחד ושותפות עם יזם מקומי מוביל. בכל הפרויקטים שאנו מבצעים, המשקיעים שלנו נהנים מקדימות על הכספים על פני החברה".

   למידע נוסף:

   עוד כתבות ב-טוב לדעת