פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אלפי לקוחות רוצים לדבר איתך - השירות שכל עסק חייב כדי להצליח

   צ'אט אישי עם הלקוח משפר את המכירות והשירות, אבל לא כל עסק יכול להרשות לעצמו להחזיק שירות שכזה. כאן באים לעזרתכם מומחי B144 עם שירות חדש ויחיד מסוגו בישראל - צ'אט אישי בזמן אמת, שמאפשר לכם לתת מענה מהיר ויעיל יותר. הכירו את השירות באפליקציית B144 לעסקים

   בעלי עסקים קטנים או בינוניים מוצאים עצמם לא פעם בבעיה עם מתן שירות ללקוחות בזמן אמת ושימור שלהם - שני אלמנטים מרכזיים בכל עסק. הלקוחות בימינו תובעניים במיוחד וישנה חובה לכל עסק לתת להם מענה מידי לשאלות ובעיות. כיום, כל בעל עסק חכם חייב לדעת שיש דרך טובה ונוחה לספק את הדרישה ההכרחית הזו שמשפרת את המכירות, השיווק, השירות והתמיכה - באמצעות צ'אט אישי ישיר עם הלקוח.

   מה זה צ'אט עסקי ישיר ולמה הוא חשוב?

   מחקרים שנערכו לאחרונה מצאו ש-68 אחוזים מהלקוחות ברשת משתמשים באפשרות של שיחה ישירה עם נציג שירות ו-63 אחוזים מהם חוזרים לשיחה הזו כשהם שבים כדי לבצע רכישה. כמעט כל אתרי המכירות הגדולים ברשת הוסיפו כבר את הצ'אט הישיר כחלק קבוע והכרחי משירות הלקוחות שהם מעניקים - כיוון שהוא מעניק תשובות בזמן אמת ללקוחות ומשאיר אותם בקשר קבוע עם נותן השירות.

   שיחת צ'אט עם נציג אנושי באתר (ולא בוטים או מענה וירטואלי) גורמת לתקשורת ישירה עם הגולשים שמהווים לקוחות פוטנציאליים, נותנת לגולשים תחושת ביטחון ואפשרות לתקשר עם העסק מתי ואיך שנוח לו. זהו כמובן שיפור משמעותי בשירות ללקוח - שיודע שתמיד יש בעסק אליו פנה מענה אנושי לכל שאלה ופנייה, מה שגורם לתחושת שייכות ואמון במותג ובחברה. בנוסף השירות מגדיל את נפח המכירות - כיוון שהוא מאפשר לתת ליווי ללקוח בכל תהליך ביצוע הרכישה: החל ממציאת המוצר אותו הוא מחפש, ייעוץ והכוונה ופנייה אקטיבית לגולש תוך מתן עזרה להשלמת תהליך הרכישה.

   אלפי לקוחות רוצים לדבר איתך ברגע זה!

   כמובן שלא לכל עסק יש אתר ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו להחזיק שירות מענה בצ'אט עסקי. בדיוק כאן באים לעזרתכם המומחים של B144 עם שירות חדש ויחיד מסוגו בישראל - צ'אט אישי בזמן אמת, שמאפשר לכם לתת מענה מהיר, שירותי ויעיל יותר - באפליקציית B144 לעסקים. התפעול של השירות פשוט מאוד וידידותי למשתמש - כשגולש מחפש באתר B144 עסק מסוים נפתח לו חלון צ'אט המזמין אותו לשיחה ישירה עם בעל העסק, או נותן השירות. ברגע שהגולש מאשר את הפניה, מתקבלת התראה באפליקציה של בעל העסק על לקוח פוטנציאלי שמחפש אותו - ממש ברגע זה. כל מה שנשאר לו הוא לצ'וטט עם הלקוח, לתת לו את השירות שהוא מבקש, או להסכים אתו על הצעת המחיר ולסגור עסקה.

   באתר של B144 גולשים בכל רגע אלפי אנשים שמחפשים שירות או מוצר - וכעת, באמצעות שירות הצ'אט האישי באפליקציית B144 לעסקים, הם יוכלו לדבר בזמן אמת בשיחת צ'אט עם בעלי העסקים- שיוכלו לתת להם שירות ומענה אישי ואפילו לשלוח קופונים.

   בעל עסק, עכשיו אתה מבין למה אתה חייב להצטרף ל-B144 וליהנות מהאפליקציה ושירות הצ'אט העסקי?

   עוד כתבות ב-טוב לדעת