פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   להשלים את הבגרות בלי הטראומות מהתיכון - בדרך להצלחה בחיים

   בעזרת לימוד נכון אפשר להשיג ציונים שלא ניתן היה לחלום עליהם בזמן התיכון. אבל איפה תמצאו מקום שישלב עבורכם לימודים ברמה גבוהה עם צוות מורים בעל ניסיון בכל המקצועות ואווירת לימודים שונה לגמרי מזו של בית הספר?

   בין אם העברת את תקופת התיכון בניסיונות להבריז לים במקום ממש לשבת בשיעורים, ובין אם היית נוכח בכיתה ואפילו השקעת ולמדת, אבל גילית שכדי להתקבל ללימודי תואר ברפואה או הנדסה חסרות לך עוד כמה נקודות לממוצע - איכשהו מצאת את עצמך מסיים את התיכון אבל לא את הרומן עם הבגרויות. בפועל, לא משנה מה אתה רוצה ללמוד - הנדסה, משפטים, פסיכולוגיה, תקשורת, רפואה או מחשבים - כל מוסד לימודים דורש בגרות מלאה, כאשר לכל מקצוע דרוש ממוצע ציונים אחר על מנת להתקבל אליו. הכלל אומר שככל שהביקוש למקצוע גבוה יותר, כך גם תנאי הקבלה יהיו גבוהים יותר. אגב, ישנם מקומות עבודה רבים שהתנאי להתקדם בהם ולהגיע לתפקיד (ושכר) נחשב הוא להיות אקדמאי, והדרך לאקדמיה עוברת כמובן דרך הבגרות.

   אז די ברור שתעודת בגרות היא דרישת סף עבור כל מקצוע שבו תרצו לעבוד, ולא ניתן לגשת ללימודי תואר ראשון במידה ואין לכם תעודת בגרות מלאה, לכן יש צורך בהשלמת בגרויות בכדי לצאת ולהצליח. בזמן התיכון יכול להיות שפחד מסוים ממקצוע או הלחץ שנוצר בזמן הלימודים הביא אתכם לכישלון, למרות שבפועל יש לכם את היכולת לעבור את המבחן בהצלחה. תלמידים רבים מעידים על עצמם כי הם פשוט אינם טובים במתמטיקה, או שלא הסתדרו עם תנ"ך בזמן התיכון, אך כאשר הם מנסים להשלים בגרויות לאחר התיכון בגישה נכונה ובעזרת מורים איכותיים וחומרי לימוד איכותיים, הם מגלים שהשד לרוב אינו נורא כל כך. בעזרת לימוד נכון אפשר להשיג ציונים שלא ניתן היה לחלום עליהם בזמן התיכון.

   אבל איפה תמצאו מקום שישלב עבורכם לימודים ברמה גבוהה עם צוות מורים בעל ניסיון בכל המקצועות ואווירת לימודים שונה לגמרי מזו של בית הספר? התשובה ידועה כמעט לכולם - קידום היא רשת ההכנה לבחינות הגדולה ביותר בישראל והיחידה שמתמחה בהתאמת קורסים לקהלים שונים. הקורסים בקידום פותחו לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן וצורכי התלמידים. קידום עוקבת אחר כל המגמות והשינויים הנערכים במבחן ומקפידה לעדכן באופן שוטף את צוות ההדרכה, חומרי הלימוד ושיטות ההוראה. קידום שמה לה למטרה להכין את תלמידיה לבחינה באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   ככה נראיתם בזמן הלימודים לבגרות? זה לא חייב להיות המצב (אילוסטרציה: Shutterstock)

   התאמת תוכניות הלימוד לשינויים בעולם הבגרויות

   בקידום אין הפתעות - מחלקת המחקר והפיתוח עוקבת באופן שוטף אחר המגמות והשינויים החלים בתוכניות הלימוד של משרד החינוך והבחינות. כל חומרי הלימוד, החל מתכני שיעורים ועד שיטות הלמידה וערכת הספרים, הינם העדכניים ביותר ומדמים בצורה הטובה ביותר את בחינת הבגרות. לכן אתם מקבלים את קורס השלמת הבגרויות המתקדם בארץ! בקידום ישנם צוותי הוראה אשר מכירים מקרוב ובאופן מדויק את כלל השינויים, הדקויות וההיבטים השונים בכל אחד מן המקצועות ודואגים לעדכן את תכניות הקורס הרלוונטיות באופן מידי.

   לצוות המורים בקידום יש מוניטין רב ושנים רבות של ניסיון בהוראה ממוקדת לבחינות הבגרות, מה שמאפשר לצוותי הפיתוח של קידום לזהות את מוקדי הקושי העיקריים שבהם נתקלים התלמידים במהלך לימודיהם. בכלל, נבחרת המורים בקידום - לצד המקצוענות, הניסיון העשיר והמצוינות - שמה לעצמה למטרה להנהיג להכשיר ולהוביל להשגת ההצלחה של כל התלמידים בבחינות, תוך מתן מענה אישי לכל תלמיד.

   תלמידים לומדים בכיתה (ShutterStock)
   תהליך למידה אפקטיבי לצד שיפור חוויית הלמידה (אילוסטרציה: Shutterstock)

   בנוסף, בקידום פותחו כלי לימוד מתקדמים וייחודיים המלווים את התלמידים במהלך הקורס ומאפשרים תהליך למידה אפקטיבי לצד שיפור חוויית הלמידה. מחקרים רבים מראים כי שימוש בכלי לימוד טכנולוגיים המאפשרים הצגה ויזואלית - חיה של תכנים מסוגים שונים משפרת באופן משמעותי את חווית הלמידה וממילא גם את יעילותה. קורסי הבגרויות של קידום בגרויות מספקים לכם את הכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר שיש להציע -

   הלוח החכם: מאפשר תצוגה של תכנים וחומרי לימוד באופן ויזואלי לתלמידים, כאשר בסוף השיעור החומר מועבר ישירות לתלמידים בלי צורך לכתוב במהלך השיעור - רק להתרכז.

   אתר-Gool: סרטוני וידאו המלווים בהסבר קולי, טיפים ללמידה איכותית, פתרון שאלות ועוד.

   Yschool - ספריית וידאו עצומה שכוללת מאות סרטוני וידאו באורך של עד 10 דקות כל אחד בתחומי הלימוד השונים ויכולים לסייע בחזרה על החומר הנלמד או בהשלמתו, אם לרוע המזל נעדרתם משיעור. הסרטונים הללו זמינים עבורכם מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן.

   הכלים האלה, בשילוב של סדנאות לימוד מתקדמות להתמודדות עם האתגרים העיקריים הכרוכים בלמידה, מרכיבים את מערכת הלימוד המתקדמת ביותר ביקום בקורסי המתמטיקה ובמקצועות נבחרים נוספים. בעזרת כלים אלה תוכלו ללמוד בצורה אידיאלית לבחינה.

   בקידום מציעים מגוון רחב של מסלולי לימוד המותאמים לצרכים השונים של כל תלמיד. ניתן לבחור מסלול לימוד לבגרות אחת וכן מסלול לימוד לבגרות מלאה אשר תכלול את כלל בחינות הבגרות הנדרשות על-ידי משרד החינוך לקבלת תעודת בגרות מלאה. כל תלמיד מנהל עם המורה מעקב אישי אחרי הצלחתו במבדקים השונים במהלך הקורס על מנת לשמור את האצבע על הדופק. בצורה זו מוודאים שהכל מתקדם בצורה איכותית וניתן למצוא בעיות נקודתיות ולתת עליהן את הדגש בשיעורים הבאים - הכל בדרך להצלחה מלאה בבגרויות ובחיים.

   רוצים גם? בואו להנות ממבצע מיוחד של עד 30% הנחה לנרשמים כעת!

   עוד כתבות ב-טוב לדעת