פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בקול רם - מפסיקים להתבייש וחוזרים לתפקוד והנאה מלאה במיטה

   קשיים בתפקוד המיני (כמו בעיית אין האונות) כבר אינם נחלתם הבלעדית של מבוגרים בלבד, אלא גם של יותר ויותר גברים צעירים ובריאים. החדשות הטובות הן שיש לכל זה פתרון חדשני, יעיל ומפתיע

   גברים לא אוהבים לדבר על זה, אבל בעיית אין האונות היא אחד הסודות הגלויים ביותר בעולם היום. זה אולי מביך, אבל התופעה גדולה מדי מכדי שאפשר יהיה להתעלם ממנה. בעבר הייתה רווחה הסטיגמהלפיה הפרעות בתפקוד המיני הן מנת חלקם של מבוגרים בלבד, אבל בשנים האחרונות נחשפו נתונים שמספרים סיפור קצת אחר. אמנם, זה נכון שלמעלה מ-50% מהגברים מעל גיל 50 ו-60% מהגברים מעל גיל 70 סובלים מכך, אבל מחקרים הראו כי היא נפוצה אצל 26 אחוז מהגברים מתחת לגיל 40 וקרוב ל-20 אחוז מתחת לגיל 30.

   במלים אחרות, 1 מכל 5 גברים צעירים ובריאים סובל מתפקוד מיני לקוי. למרות הקדמה הטכנולוגית והשיח הער יותר, רבים עדיין בוחרים לשמור על זה בסוד. בכך הם מחטיאים את המטרה. לא זאת בלבד שאינם פונים לטיפול וממשיכים לחיות עם המבוכה, ההנאה שלהם מחיי המין רק נפגמת יותר ויותר. ולא רק חיי המין. קשיים מסוימים בתפקוד המיני פוגעים רבות בביטחון העצמי, מה שמוביל לתחושה של מעין גזר דין שלילי בשל קושי לקיים פעולה בסיסית כל כך.

   לחזור לתפקוד מלא ולחיי מין מלאים ומספקים - בעזרת גלי קול

   זוג צוחק במיטה (ShutterStock)
   (אילוסטרציה: ShutterStock)

   בעוד שבשוק יש כיום תרופות וכדורים, הם אינם מספקים פתרון ארוך טווח לבעיה. אם לקחתם כדור היום, כנראה שתיקחו גם מחר ומחרתיים. בנוסף, לטיפולים התרופתיים יש לא מעט חסרונות, כמו חוסר יכולת לקיים יחסי מין ספונטניים, הגבלות רפואיות שמונעות מאוכלוסייה מסוימת לקחת את הכדורים ורתיעה מטיפול תרופתי. הנטייה אצל רבים היא ללכת לפתרון טבעי יותר, ולרפואה המתקדמת יש היום טיפולים טבעיים לחלוטין שיעילים למיגור התופעה משורשה, כדוגמת הטיפול באמצעות גלי קול (גלי הלם). גלים אלה משמשים כבר עשרות שנים ברפואה כטיפולים בתחומי האורתופדיה, האורולוגיה והקרדיולוגיה. לאור ההצלחה בטיפולים בשיפור זרימת הדם ללב, השיטה מיושמת בהצלחה גם על בעיות זקפה הנובעות מבעיות בכלי הדם.

   גורם האין אונות שנמצא כמגיב טוב ביותר לטיפול בגלי הלם הוא בעיות בכלי הדם. סוכרת, מחלות לב, טרשת העורקים ומחלות אחרות גורמות לסתימת עורקי ונימי דם, ובשל כך גם לפגיעה בתפקוד. זרימה תקינה של דם אל הפין הינה תנאי הכרחי לקיומה של זקפה תקינה.

   מה זה בעצם טיפול בגלי קול?

   מדובר בגלי הלם המשודרים בעוצמה נמוכה. גלי הקול יוצרים מיקרו-טראומה על ממברנות התאים. מיקרו-טראומה זו משחררת חומרים המעודדים את הגוף לרפא את עצמו, בצורת רקמות חדשות וחזקות יותר, הרחבת כלי הדם הקיימים ויצירת כלי דם נימיים חדשים. בכך מתאפשרת זרימת דם טובה וחזקה יותר לאיבר המין. על פי מחקרים רבים, הטיפולים בגלי קול יעילים ב-75% עד 80% מהזמן, ולעתים הטיפול אף משחרר לחלוטין מהצורך ליטול תרופות.


   אל תמשיך להסתתר. הנאה מינית מלאה היא מרכיב אינטגרלי בשמחת החיים שלך. צור עכשיו קשר ובוא לפגישת ייעוץ שתוביל אותך לטיפול בטוח, נטול תופעות לוואי וכאבים.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת