פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מהיום לא תצטרך "לשבור את הראש" מהיכן לגייס אשראי

   על אף הקושי לגיוס אשראי, בשוק הפיננסי הופיעה אפשרות חדשה ופרקטית לקבלת מימון בסכומים גבוהים (החל מ-200 אלף שקלים) שמתאימה לאנשים פרטיים, משקי בית, בעלי עסקים ,יזמים או קבלנים

   כל יזם ,איש עסקים או משק בית לעיתים מוצאים את עצמם במצוקת אשראי - המינוף הבנקאי מוצה עד תום, ידם קצרה מלהשיג את הסכום הדרוש להם והנה חלפה לה "רכבת הכסף" וברגע שיהיה מימון יאלץ לחזור לתחנה ולחכות לרכבת הבאה, שמי יודע אם בכלל תגיע. בדיוק כאן נכנסת לתמונה חברת הייזנברג פיננסים, שמבטיחה לשנות את חוקי המשחק ולהשיג עבורכם בזמן קצר אשראי - כנגד שעבוד נכס עם תנאים נוחים ואופציה לגרייס ארוך טווח - וכל זה בצורה יצירתית שתאפשר לכם לקבל אשראי לכל מטרה מבלי לחוש "מחנק אשראי".

   ידוע שהתנאים בבנקים לקבלת אשראי מבחינת ביטחונות ובירוקרטיה הינם נוקשים ביותר - ולעיתים הבנק מסרב להעניק את האשראי מסיבות שונות - בין אם זה כי חשבונות הבנק נתונים כבר בהלוואות מסחריות, או שקיימת כבר משכנתא על הנכס שברשות מבקש האשראי, או שכל מסגרות האשראי מוצו (כגון כרטיסי אשראי ומסגרת אוברדרפט בחשבון). במקרים אחרים הסיבה לסירוב יכולה להיות בשל הגבלות בגלל תיקי הוצאה לפועל והליכי פשיטת רגל.

   על אף הקושי לגיוס אשראי, בשוק הפיננסי הופיעה אפשרות חדשה ופרקטית לקבלת מימון בסכומים גבוהים (החל מ-200 אלף שקלים) - שעבוד נכס בתמורה להלוואה. נכס מקרקעין מהווה בטוחה בעלת ערך גבוה וסיכון נמוך ושיעבוד שלו מאפשר לגופים המלווים לספק הלוואה בעלת ריבית נמוכה מזו הניתנת ללא ערבון כלל.

   הלוואות, הלוואה, שטרות (ShutterStock)
   (אילוסטרציה: ShutterStock)

   למי השירות יכול לעזור?

   אז מה עושים מבקשי האשראי (אנשים פרטיים, משקי בית, בעלי עסקים ,יזמים או קבלנים) כשהם במצב של אי יכולת לקבל את האשראי מהבנקים המסחריים? ישנם לא מעט גופים חוץ בנקאיים שמעניקים אשראי וחברת הייזנברג בעצם מתווכת בין מבקשי האשראי לבין אותם גופים חוץ בנקאים שנותנים את האשראי.

   הקרנות החוץ בנקאיות יכולות לתת הלוואות עד 20 שנה לכל מי שיש לו נכס בבעלותו, וכן הלוואת גישור לתקופה קצרה - כשגובה ההלוואה הינו עד 60% משווי הנכס שברשות המבקש. ההלוואה תגובה במשכנתא מדרגה ראשונה או שניה או הערת אזהרה.- תלוי בשווי הנכס ובסכום הניתן.

   גם פושטי רגל הזקוקים לאשראי לצורך קבלת הפטר יכולים להיעזר בשרותי החברה, כמו גם אנשים מעל גיל 65 שאינם יכולים לקבל משכנתא - אבל יכולים לקבל הלוואה פנסיונית בתנאים מעולים.
   בנוסף השירות יכול להתאים גם לקבלנים שצריכים ליווי או שחסר להם כסף להשלמת הפרויקט, ליזמים הצריכים השלמת הון לרכישה, ובכלל לכל משק בית שצריך כסף לכל מטרה (כאשר גובה האשראי הינו מ-300 אלף ש"ח וללא הגבלה לתקרת האשראי).

   מהו תהליך קבלת הכסף?

   האשראי יועמד למבקש לאחר קבלת כל המסמכים הדרושים והתומכים באישור ההלוואה, חתימת חוזה משפטי ורישום הביטחונות - כאשר ההליך כולו הינו בין שבועיים לחודש ימים.

   חברת הייזנברג פיננסים פעילה בתחום הייעוץ במשך שנים רבות ובוחנת כל מקרה לעומקו. גם אם הלקוח חושב שהבנק לא ייתן לו הלוואה החברה תמיד מתחילה את בדיקת ההיתכנות במערכת הבנקאית ורק אם לא ניתן נבדקת האופציה השנייה - החוץ בנקאית. בכל מקרה ההלוואה היא כנגד בטוחה ושיעבוד הבטוחה.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת