פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מסירים משקפיים - עם בדיקה חינם, אחריות לכל החיים וגיבוי רפואי של איכילוב

   ניתוחי לייזר להסרת משקפיים נחשבים כיום להליך קצר ובטוח, אשר בסיומו חייכם ייראו לגמרי אחרת. אבל לבחירת המקום בו יתבצע הניתוח ישנה חשיבות לא מבוטלת, וחשוב לוודא כי אתם אכן בוחרים במקום מקצועי, נכון ובטוח שמציע לכם גם בדיקת התאמה בחינם

   אם גם אתם מרכיבים משקפי ראייה, יכול מאד להיות שאתם שוקלים לעבור ניתוח להסרת משקפיים - הטיפול שנחשב לפלא של המאה בתחום שיפור איכות החיים. למרות שמיליוני אנשים ברחבי העולם כבר נהנים מתוצאותיו מדי שנה, ישנם רבים שבוחרים לוותר על השינוי הדרמטי הזה באיכות החיים הזה ולהמשיך להיות תלויים במשקפיים או נעזרים בעדשות מגע לשיפור הראייה. מדוע? ייתכן שזה נובע מאגדות אורבניות שגורמות לחשש, או מהאמונה שמדובר בהוצאה כספית גדולה במיוחד. אבל בפועל כיום, טיפול להסרת משקפיים נחשב לבטוח ביותר, הודות להתקדמות משמעותית בשנים האחרונות בטכנולוגיית הלייזר עצמה וכן ובאמצעי הבטיחות והאבחון - וגם המחיר אינו גבוה כפי שאתם חושבים.

   ניתוחי לייזר להסרת משקפיים נחשבים כיום להליך קצר ובטוח, אשר בסיומו חייכם ייראו לגמרי אחרת. לבחירת המקום בו יתבצע הניתוח ישנה חשיבות לא מבוטלת, וחשוב לוודא כי אתם אכן בוחרים במקום מקצועי, נכון ובטוח. ניסיונה העשיר של רשת מרפאות Care המונה למעלה מ- 120,000 ניתוחים מוצלחים, מצטרפים למגוון סיבות נוספות המביאות לבחירה הברורה ב- Care כמקום האולטימטיבי לביצוע הליך הסרת המשקפיים, שהוא למעשה ניתוח תיקון ראייה פשוט וקצר שנמשך במרפאות של Care כ-15 דקות בלבד. שימו לב - הניתוח אינו מיועד למי שסובל מבעיית קריאה בלבד ומתאים לגילאי 18-60.

   אשה צעירה מחזיקה משקפי ראייה (ShutterStock)
   (אילוסטרציה: ShutterStock)

   ראשית - הטכנולוגיה. קיימים מספר מכשירי לייזר להסרת משקפיים כיום בישראל, רובם טובים ובטוחים ובהם ניתן יהיה להשיג תוצאות טובות למדי שיאפשרו לכם להיפטר בביטחון מהמשקפיים. אולם עדיין יש הבדלים בפרטים הקטנים ובכל מיני איכויות קצה. לכן רשת מרפאות care בחרה במכשיר WaveLight EX500 מתוצרת חברת ALCON, ענק האופטלמולוגיה העולמי, הנחשב מהמתקדמים מסוגו בעולם בתחום ניתוחי תיקון הראייה בלייזר. המכשיר מספק טיפול מדויק ובטיחותי ומאושר ע"י האיחוד האירופי CE, ה-FDA, ומשרד הבריאות הישראלי. מדובר בדגם החדיש ביותר של המכשיר המופעל בארץ והוא בעל קרן מהירה במיוחד ומדויקת ביותר.

   הניתוח מבוצע על ידי רופאי עיניים מומחי קרנית שהם מבכירי מנתחי הלייזר בישראל המאוגדים ברשת מרפאות care. בנוסף, רשת CARE הינה הרשת היחידה המפרסמת מאמרים בנושאים רפואיים בשיתוף בית החולים האוניברסיטאי בהמבורג וכן עם רופאי מחלקת העיניים של בית החולים "איכילוב" במטרה לקדם את תחום הסרת המשקפיים בארץ ובעולם. עד היום פרסמה רשת CARE עשות מאמרים בירחוני הבריאות הנחשבים בעולם. במסגרת הסכם שיתוף הפעולה ,בית החולים איכילוב מפעיל מרפאה מיוחדת במכון CARE לטיפול במקרים מיוחדים וכן מעניק גיבוי חירום נוסף לפעילות באמצעות מחלקת העיניים ושירות המיון של בית החולים.

   בנוסף, תקבלו ב-Care אחריות לכל החיים - בסוף הניתוח מקבל כל מטופל תעודת אחריות בה מובאת בכתב ההתחייבות המלאה של הרשת לשאת במסירות במתן טיפול לייזר נוסף להסרת משקפיים ללא כל עלות, במידה ויידרשו בעתיד.

   בגלל הסיבות האלה מטופלים רבים שבחרו לבצע הסרת משקפיים בלייזר במרפאות care laser לא מבינים איך הם לא עשו זאת קודם, וסבלו לחינם מהמטרד הכלכלי ואי הנוחות שבהרכבת משקפיים ו/או עדשות. רובם הגדול מופתעים לגלות שמדובר בניתוח פשוט וקצר ושהחזרה לשגרה לעיתים היא תוך 24 שעות בלבד. לאחר ההחלמה הקצרה, כולם מעידים על כך שניתוח הסרת המשקפיים שיפר את איכות חייהם מקצה לקצה; ראייתם ללא משקפיים השתפרה פלאים, חדות הראיה גדלה משמעותית, ובעיקר היכולות לפעול בטבעיות וללא הגבלות.

   שלב ראשון ומשמעותי בדרך להיפרד מהמשקפיים הוא בדיקת התאמה במכשירי אבחון מתקדמים שבסופם רק 70% מסך הנבדקים נמצאים מתאימים לאחד מסוגי הטיפולים ש-CARE מבצעת במכשיר ה EX 500- לכן חשוב ראשית להגיע לבדיקת התאמה מקיפה בחינם, אשר תוודא את סוג הטיפול המתאים ביותר עבורך, וכל זה במחיר מיוחד - החל מ-3,800 ש"ח.

   רוצים גם אתם להסיר את המשקפיים בקלות ובבטיחות ולצאת לדרך חדשה? צרו כעת קשר עם המומחים של Care (הניתוח אינו מיועד למי שסובל מבעיית קריאה בלבד ומתאים לגילאי 18-60)

   עוד כתבות ב-טוב לדעת