פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   איפה עדיין אפשר לרכוש נדל"ן מניב בישראל במחיר שפוי?

   עומסים, קריסת תשתיות, פקקים, מחירים גבוהים, תחרות קשה, בעיות חניה, זיהום - כל אלה הם רק חלק מהגורמים לתופעה חדשה של נהירת משקיעים וחברות לאפיקי נדל"ן חדשים מחוץ לבועת הנדל"ן של גוש דן ושל איזור המרכז כולו

   פנינת הנדל"ן של הצפון

   עידודי פיתוח ממשלתיים, כגון: הטבות מס, מענקים לעובדים, השקעה בתשתיות ופיתוח, נגישות תחבורתית יחד עם תנופת בניה גדולה, מביאים לתחילתה של מגמת עליית מחירים וביקושים משמעותית שתחווה בירת העמק - עפולה - בשנים הקרובות.

   עפולה נמצאת בתנופת בנייה משמעותית, ומומחים מעריכים כי השלב הבא אליו העיר צריכה לחתור הוא פיתוח מסיבי של אזורי מסח ר ומשרדים. כל אלה מביאים לנהירה של משקיעים וחברות רבות לעיר, המעוניינים לחסוך בעלויות ולהנות מהפריחה הכלכלית הצפויה ומעלית המחירים והביקושים העתידיים.

   הכירו את פרויקט A-TECH החדשני

   פרויקט ATECH הוא פארק עסקים רב-תכליתי, הממוקם ברובע "יזרעאל" היוקרתי של עפולה. הפארק הינו רב שימושים ומשלב בתוכו מסחר, פנאי ותעסוקה, הפועלים לאורך כל שעות היום ומחיים את המרחב הציבורי סביבו. מגמת עירוב השימושים הינה חדשנית ויעילה, ומתפתחת בקנה מידה עולמי, ועכשיו גם אצלנו בערים המרכזיות בארץ.

   פרויקט A-TECH בעפולה (יח"צ , atech.co.il)

   משרד חדש במיקום מצוין

   בשנים האחרונות נבנו בעיר עשרות אלפי יחידות דיור. על פי התחזיות, הרי שעד שנת 2030 צפויה אוכלוסיית עפולה להכפיל את עצמה. פארק A-TECH גם יסייע במתן מענה תעסוקתי לתושבים החדשים ולתושבי הצפון כולו.

   מיקום הפרויקט בהשוואה לעיר מקנה לו יתרונות רבים. החיבור לכביש 71 שמהווה עורק תחבורה ראשי, הקירבה (600 מטרים) לתחנת הרכבת של העיר, החיבור בין שתי השכונות היקרות והעיקריות בעיר והסמיכות לבית חולים "העמק", מהווים בסיס איתן להצלחתו של הפרויקט.

   הפרויקט משתרע על פני שטח עצום של כ- 65,000 מ"ר ונמצא במיקום אטרקטיבי במיוחד - בתוך השכונה היוקרתית "רובע יזרעאל". מול הפרויקט נבנית וצפויה להתפתח בשנים הקרובות קריית הממשלה, שתשרת את תושבי עפולה והאזור.

   פארק העסקים יכלול שטחים ציבוריים ירוקים, בנייה חדשנית, ירוקה וחסכונית באנרגיה, קלה ונוחה לתפעול. יחד עם עירוב השימושים, הכוללים מרכזי פנאי וכמובן משרדים, ייצור הפרויקט סטנדרט חדש של סביבת עבודה חיה, יעילה ותוססת, ראשונה מסוגה בעיר ובאזור כולו.

   התמורה גדולה,ההשקעה קטנה

   זה לא סוד שמחירי הנדל"ן בארץ מרקיעי שחקים. כשמדובר ברכישת נכס מניב, הרי שלחלק גדול
   מהאוכלוסייה בארץ נראה הדבר במיוחד כמשימה בלתי אפשרית. פרויקט A-TECH מציע משרדים מעוצבים לרכישה בהון עצמי של 43,908 ש"ח בלבד עם אחוזי תשואה גבוהים.

   כשליש מהפרויקט כבר שווק. חברות, בעלי עסקים, משקיעים, אנשי נדל"ן ובעלי מקצועות חופשיים ממשיכים להביע עניין רב בפרויקט, וחושבים על מעבר עתידי למרכז העסקים החדש. במקביל, סכום ההשקעה הנמוך והצפי לעליית מחירים, יחד עם נגישות תחבורתית למרכזי מגורים קיימים ולהכנסה חודשית קבועה מהשכירות גורמים להתעניינות רבה.

   למידע נוסף על פארק A-TECH השאירו פרטים:

   עוד כתבות ב-טוב לדעת