פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הכירו את שיטת הכוכבים להסרת שיער בלייזר - ביטחון, יעילות ולטווח ארוך

   רובנו רוצים להיפטר ממרבית השיער המיותר בגופנו ומאסנו במטרד המתמשך של הטיפולים הביתיים, אבל בישראל קיימים מגוון רחב של מכונים ורשתות המבצעים טיפולים אלו, לכן לעתים קיים קושי להחליט מדוע לבחור במכון אחד על פני אחר, אבל אז עושים בדיקה ומגלים את הבחירה הנכונה

   הסרת שיער כבר מזמן הפכה לחלק משגרת הטיפוח של מרביתנו, נשים וגברים כאחד. הפתרונות המוכרים (גילוח, שעווה וכיו"ב) הם אמנם מהירים וזולים אבל הם נותנים מענה רק לטווח קצר מאוד. רובנו רוצים להיפטר ממרבית השיער המיותר בגופנו ומאסנו במטרד המתמשך של הטיפולים הביתיים ולכן אנחנו פונים לחיפוש אחר פתרון לטווח ארוך יותר. בין השיטות הרבות הקיימות להסרת שיער - גילוח ומשחות קוסמטיות, שעווה, אפילציה, IPL ולייזר - היום, כולנו כבר יודעים שטיפולי הסרת שיער בלייזר הם הפתרון היעיל והנוח ביותר.

   בישראל קיימים מגוון רחב של מכונים ורשתות המבצעים טיפולים אלו, לכן לעתים קיים קושי להחליט מדוע לבחור במכון אחד על פני אחר. אבל אחרי בדיקת שוק כולם מבינים מדוע הבחירה הנכונה היא הסרת שיער בלייזר במרפאות Care לייזר - הרשת הגדולה בישראל עם 29 סניפים מקרית שמונה ועד אילת. טיפולי הסרת שיער בלייזר במרפאות Care מבוצעים ע"י מטפלות (ובהן גם טכנאיות רפואיות, אחיות מעשיות וקוסמטיקאיות) אשר עברו הכשרה מתאימה להפעלת מכשירי הלייזר, כשלשירותן עומדים מספר רופאים, המספקים מענה לבעיות ושאלות רפואיות מיוחדות המתעוררות.

   הסרת שיער בלייזר (ShutterStock)
   (אילוסטרציה: ShutterStock)

   בזכות הטכנולוגיה

   CARE מתחייבת ללקוחותיה בכתב שהטיפולים מבוצעים רק במכשור מתקדם בטכנולוגיית לייזר בלבד, אשר ידועה כטכנולוגיה שבה העוצמה והדיוק של הקרן מביאות לתוצאות טובות יותר בהשוואה לאחרות.
   המגוון הרחב והייחודי של מכשירי הלייזר שברשות CARE, מאפשר התאמה מדויקת יותר לכל מטופל/ת ומעבר בין מכשירים לשיפור איכות הטיפול ותוצאותיו. הרשת מחזיקה בשלושה מכשירי לייזר שונים : וקטוס, קנדלה וסופרנו טיטניום שנחשבים למכשירים המתקדמים בעולם

   בזכות שיטת הכוכבים

   הרעיון של יצירת מסלול טיפולים ב"שיטת הכוכבים" נולד מתוך רצון לפשט ולשנות את גישת חבילות האזורים הנהוגה היום בתחום הסרת שיער בלייזר.

   בשיטה הנהוגה כיום במכונים אחרים, במידה והמטופל מעוניין להוסיף טיפולים באזורים אחרים בגוף, עליו לרכוש חבילת טיפולים נוספת, גם אם מכסת הטיפולים הקודמת שלו לא הסתיימה. העברת יתרת טיפולים לאזור אחר בגוף, כמו גם הזכות להעביר יתרת טיפולים לבני משפחה או חברים אינה אפשרית בשיטה הזו.

   לעומת זאת, "מסלול הכוכבים" פועל בצורה גמישה ונוחה. הלקוח רוכש בנק "כוכבים" אותו הוא מנהל בהתאם לצרכיו השונים. במעמד העסקה מקבל הלקוח מעין תפריט ובו רשימת כל האזורים וכמה כוכבים שווה כל אזור, כך ניתן לבחור בחופשיות באיזה אזורים לטפל וכמה לטפל בכל אזור. בנוסף, במסלול זה ניתן להעביר את הטיפולים לחברים ובני משפחה, או לרכוש כמתנה חבילת כוכבים. מסלול זה, כאמור, מעניק ללקוח מקסימום חופש בחירה ומאפשר ניצול מרבי של החבילה הנרכשת - בדרך לגוף חלק ונעים.

   הסרת שיער בלייזר (ShutterStock)

   בזכות השירות

   ב30 שנות קיומה, CARE חרטה על דגלה את נושא השירות ללקוח ולכן היא משקיעה רבות במשאבים כדי לייצר ללקוח חווית שירות טובה.

   ב CARE מודדים את שביעות הרצון של הלקוח בצורה ממוחשבת. לפני כל טיפול הלקוח ממלא שאלון המודד את שביעות רצונו מהטיפול הקודם וכן את שביעות הרצון הכללית שלו.

   נוסף לכך, בcare קביעת התורים היא אינטרנטית. בעזרת סיסמא ושם משתמש הלקוח יכול לקבוע בכל זמן, את התור לטיפול הבא וכן לראות את היסטוריית הטיפולים שלו.

   בזכות מערכת מידע רשתית מתקדמת, ניוד מסניף אחד לאחר הוא ללא עלות נוספת ולמעשה ניתן לביצוע עצמאי בזמן קביעת התור באינטרנט..

   רוצים להסיר את השיער מהגוף במסלול הייחודי והבלעדי? מלאו את הפרטים שלכם

   עוד כתבות ב-טוב לדעת