פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הדרך הייחודית בה בני 60+ יכולים לקבל הלוואה

   בגלל שהבנקים היום מקשים על קבלת אשראי לאורך זמן לאוכלוסייה הבוגרת זה הזמן להכיר את הפתרון פיננסי הייחודי למי שעבר את גיל 60 - כדי שיוכלו להשקיע אותו להבטחת קצבה חודשית לצריכה שוטפת, לממן דיור מוגן, לעזור כלכלית לילדים או לצאת לטיול חלומות

   המיתון הכלכלי העולמי שהחל ב-2008 פגע קשות בכספי הפנסיה וקופות הגמל, שהם מקורות ההכנסה השוטפת של גמלאים רבים. בנוסף, כושר ההשתכרות ויצירת ההכנסה השוטפת של אוכלוסיית הגיל השלישי הולך וקטן וקשה כיום למצוא חלופות מימון סטנדרטיות מהמערכת הבנקאית, הנסמכות על הכנסה חודשית שוטפת. הצטמקות מקורות המימון מאלצת את הגמלאים לחפש אחרי מקורות מימון חלופיים, כדי לשמור על רמת החיים לה הורגלו טרם היציאה לפנסיה ופרוץ המשבר.

   אז בגלל שהבנקים היום מקשים על קבלת אשראי לאורך זמן לאוכלוסייה הבוגרת זה הזמן להכיר את הפתרון פיננסי הייחודי למי שעבר את גיל 60 - הלוואות ומשכנתאות במודל של משכנתא הפוכה. משכנתא זו נועדה בעיקר לכל מי שעברו את גיל ה 60 ואשר בבעלותם נכס כלשהו, אך מקורות הכנסה מצומצמים. במקומות רבים בעולם, המשכנתא ההפוכה היא להיט גדול, בישראל זה עדיין נמצא בשלב ראשוני, אבל על רקע יוקר המחייה, וההישענות ההולכת וגדלה של הדור הצעיר על ההורים, גדל הצורך של ההורים במציאת מקורות מימון ויותר אנשים פונים לקבלת הלוואות בדרך זו.

   זוג מבוגר עם כסף (ShutterStock)
   (אילוסטרציה: ShutterStock)

   המודל הכלכלי הזה מאפשר להם לקבל סכום כסף משמעותי לכל מטרה כאשר העירבון היחיד עבור קבלתה הוא בעלות על נכס למגורים. בעזרת מודל של משכנתא הפוכה ניתן לשפר את תזרים המזומנים ,לסגור הלוואות קצרות המקשות על הקיום החודשי, לא לדאוג להכנסות מעטות מקצבאות ממשלתיות או פנסיות שונות, ופשוט להגשים חלום ולחיות ברמת החיים הרצויה לכל אחד.

   חברת הייזנברג פיננסים מציעה לבני 60 ומעלה הלוואה החל מ- 200 אלף ש"ח ומעלה. ההלוואה ניתנת עד 15 שנה עם תשלום של ריבית בנקאית בלבד והכי חשוב- ללא החזרים חודשיים של הקרן. הלוואה ניתנת גם אם רק אחד מבני הזוג עבר את גיל 60 וללא מגבלת גיל מקסימלית. כמובן שרק אתם מחליטים מה לעשות עם הכסף: האם להשקיע אותו להבטחת קצבה חודשית לצריכה שוטפת, לממן דיור מוגן, לעזור כלכלית לילדים או לצאת לטיול חלומות.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת