פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   התיקון שיסדר לכם את הפנסיה: אפיק ההשקעה המשתלם, הנוח והרווחי ביותר לגמלאים

   קרוב ל-85% מהגמלאים אינם מודעים להטבה שמגיעה להם וממשיכים לשלם מיסים גבוהים שלא לצורך. גלו אך תוכלו לחסוך אלפי שקלים בשנה, ליהנות מיתרונות קופות הגמל ולשמור על החיסכון נזיל וזמין למשיכה

   מה רוצים אנשים שעברו את גיל 60? לשמחתנו, כיום התשובה היא - הרבה. מצד אחד, זהו גיל שבו רבים מאתנו פורשים לגמלאות או מתכננים את הפרישה. מצד שני, בני 60 ומעלה נחשבים כיום לאנשים צעירים, המתאפיינים בסגנון חיים מגוון וממלאים את חייהם בפעילויות והנאות. אז אם אתם מתקרבים למשבצת הזו או כבר נמצאים בתוכה - חשוב שתכירו את תיקון 190 לפקודת מס הכנסה. לפני שאתם נבהלים מהנושא או חוששים שתשתעממו ממנו - חשוב שתדעו שבזכות התיקון הזה תוכלו להמשיך וליהנות בכל רגע מכסף נזיל הדרוש לכם, להרוויח את המיטב מהחסכונות שצברתם בשנות העבודה הרבות, ולהבטיח לעצמכם עתיד כלכלי שקט וחסר דאגות.

   ב"פבליק סוכנות לביטוח פנסיוני" מסבירים שהתיקון נועד לעודד חיסכון בקרב הגמלאים והוא מזמן הטבה משמעותית לאנשים שהגיעו לגיל 60 ונהנים מקצבת פנסיה גבוהה מ-4,512 ש"ח. כל מי שעומד בשני התנאים הללו, רשאי לפתוח קופת גמל שמזמנת השקעה כדאית בשוק ההון, במיסוי מופחת ובתנאים אידיאליים. מדובר באפיק השקעה סולידי, שמאפשר למשוך כספים ללא הגבלה, בכל רגע ובצורה נוחה ומהירה, וכולל יכולת העברה בין דורית אידיאלית של כל תיק החיסכון.

   פנסיה - אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילום אילוסטרציה: Shutterstock)

   התיקון לחוק 190 הופך את קופות הגמל לאפיק ההשקעה המשתלם, הנוח והרווחי ביותר עבור גמלאים. בחיסכון הפיננסי שלהם כיום, הם יכולים ליהנות מכל היתרונות שמקנות קופות הגמל:

   • הטבת מיסוי - המשקיעים בקופות גמל נהנים מפטור מלא ממס על רווחי הון באירועים שונים כמו מכירת נייר ערך, קבלת דיווידנד כשהקופה משקיעה במניות, או קבלת ריבית מהחזקת איגרות חוב. בעת משיכת כספים או פדיון מלא של התיק, העמית יחויב במס מופחת בשיעור 15% מהרווח הנומינלי לעומת 25% מהרווח הריאלי בחלופות השקעה אחרות. במקרה שיבחר באופציה של קבלת הכספים כקצבה - יוכל ליהנות מפטור מלא ממס. נתון זה משפיע ישירות על התשואה המצטברת ומעלה את פוטנציאל הרווח בקופה.
   • עלויות ניהול נמוכות - דמי ניהול קבועים ונמוכים משמעותית מתיק השקעות אצל היועץ בבנק, ללא עמלות קניה ומכירה, ללא דמי שמירה וללא הפתעות
   • נזילות - עמיתים העומדים בתנאי תיקון 190 יכולים למשוך כספים בכל רגע, במהירות ובפשטות, וללא כל הגבלה.
   • העברה בין דורית - העמית בקופת גמל יכול למנות מוטבים ולתכנן את העברת העיזבון ליורשיו באופן ברור ונוח. אם העמית נפטר לפני גיל 75 - המוטבים ייהנו מפטור מלא של מס רווחי הון החל על כל הרווחים שהצטברו בקופה. אם העמית נפטר לאחר גיל 75 - המוטבים יזכו באותם תנאים שחלו עליו, ויוכלו לבחור באם למשוך את הכספים במס מופחת של 15% או לקבל פטור מלא בקבלת הכספים כקצבה.
   • ניידות בין אפיקי השקעה - בקופות גמל, בניגוד לחלופות אחרות בשוק, המעבר בין אפיקי השקעה שונים מתאפשר ללא הגבלה ומבלי שייחשב כאירוע מס. , כך נוצר אפקט ריבית דריבית המגדיל את החיסכון משמעותית.
   • השקעה גם בנכסים שאינם סחירים - כגון נדל"ן, הלוואות, מימון פרויקטים לאומיים ועוד. נכסים אלה מהווים כרית ביטחון שאינה תלויה ישירות בביצועי שוק ההון.

   איך מצטרפים להצלחה ונהנים מההטבה?

   בעזרת "פבליק סוכנות לביטוח פנסיוני" שהוקמה על ידי צוות בעל ניסיון ניהולי רב בתחומי ניהול השקעות, תכנון פיננסי, מוצרים פנסיוניים וביטוחי פרט.

   החברה הוקמה מתוך מטרה ליישם את כלל הידע שנצבר אצלם לאורך השנים ולהעבירו בצורה אובייקטיבית, מסורה וחדשנית לקהל לקוחותיהם.

   עם הפרסום הדל בנושא קרוב ל-85% מהגמלאים עדיין אינם מודעים להטבה הזו וממשיכים לשלם מיסים גבוהים שלא לצורך. אז אם יש לכם סכום פנוי להשקעה של מעל 300,000 ש"ח, עברתם את גיל 60 ואתם מקבלים קצבת פנסיה - יש לכם פה הזדמנות אמיתית לרווח כספי משמעותי.

   רוצים גם אתם לחסוך אלפי שקלים בשנה? לפגישה ללא עלות מלאו את הטופס הבא ותתחילו להרוויח

   התוכן המוצג בכתבה זו הינו אינפורמטיבי בלבד, אין לראות בכתוב בו ייעוץ /שיווק השקעות ו/או ייעוץ פנסיוני. אין לראות באמור בתוכן זה המלצה או חוות דעת כתחליף לייעוץ פנסיוני/פיננסי אישי ומותאם אישית בהתאם לצרכיו ומאפייניו האישיים של המשקיע.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת