פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יוצאים לחופשת סקי? כך תרכשו ביטוח מתאים

   החל מכיסויים לציוד סקי שתטיסו אתכם, ועד עלות יום אשפוז, פינוי וחילוץ מהמדרונות המושלגים. אלה הפרטים החשובים שכדאי להקפיד עליהם בביטוח ספורט חורף

   עם ירידת מחירי הטיסות לאורך השנים יותר ויותר ישראלים בוחרים לקחת פסק זמן במהלך החורף לטובת חופשת סקי מושלגת. חופשת סקי יכולה להיות בילוי נהדר, אבל חשוב לזכור כי מדובר בספורט אתגרי לכל דבר, וכי לצד ההנאה יש גם סיכונים לא מעטים. כיצד מתכוננים לכך? הדרך הטובה ביותר היא לעשות שימוש במנוע השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל של Wobi כדי לוודא שלצד הטיסה, המלון, וציוד הסקי המתאים רכשנו גם פוליסת ביטוח מתאימה שתשמור עלינו בחופשה.

   כדי לשמור על עצמנו בחופשת הסקי, יש לוודא כי בחרנו בפוליסת הנסיעות כיסוי מיוחד ל"ספורט חורף". כיסוי זה יבטיח לנו מענה לבעיות נפוצות רבות שעלולות להתעורר במהלך חופשת הסקי. מדובר בעיקר בבעיות של פציעות שונות, החל מכוויות קור ועד מקרים של נקע או שבר.

   כמו בכל ביטוח, גם בכיסוי לחופשת סקי יש להקפיד על כמה פרטים חשובים:

   גולש סקי בשלג (ShutterStock)
   (אילוסטרציה: ShutterStock)

   ● אם אתם לוקחים אתכם ציוד סקי, שימו לב שהביטוח שלכם כולל כיסוי להטסת הציוד היקר, ומכסה אתכם במקרה שחברת התעופה תאבד את הציוד שלכם, או תשלח אותו בטעות ליעד אחר.
   ● שימו לב שפוליסת הביטוח שלכם כוללת כיסוי לאיתור וחילוץ, שכן יעדי הסקי יכולים להיות לעיתים מרוחקים מבתי חולים. ללא כיסוי מתאים אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם עלויות גבוהות.
   ● בדקו שהפוליסה שלכם כוללת ביטוח צד ג', למקרה שתהיו מעורבים באירוע בו נגרם נזק לאדם אחר, או רכוש של מישהו אחר.
   ● בדקו את גובה הכיסוי לעלות יום אשפוז. ישנן מדינות בהן עלות האשפוז זולה, אך במדינות אחרות עלות אשפוז עלולה להגיע לאלפי יורו ביום. בפוליסות רבות קיימת עלות מקסימלית ליום אשפוז, ומומלץ לוודא כי היא מתאימה למדינה אליה אתם טסים, כדי שלא תצטרכו להשלים מכיסכם את עלות יום האשפוז במקרה הצורך.
   ● שימו לב לתנאי הביטוח - ישנם ביטוחים שכולים כיסוי רק למסלולי סקי מורשים, ולא יבטחו אתכם בפעילות קרוס קאנטרי או במקרה בו תפצעו בגלישה שאינה באחד המסלולים המסומנים באתר.
   ● עדכנו את חברת הביטוח על מצבכם הרפואי, במיוחד במצבים כמו תחילת הריון. כמו כן עדכנו אם עברתם ניתוח בחודשים שלפני תחילת הפוליסה. זאת, על מנת לא להיקלע למצב בו לא תוכלו להפעיל את הביטוח בגלל מידע שהיה חסר בעת רכישת הביטוח.

   חשוב לזכור! ביטוח ספורט חורף אמנם יחייב אתכם להשקיע יותר בביטוח הנסיעות שלכם, אך הוא יגן עליכם מהוצאות של אלפי דולרים במקרה של פציעה. על כן, מומלץ מאוד לרכוש את הכיסוי הנוסף במקרה של חופשת סקי, ובכלל בכל נסיעה בה תרצו לעסוק בספורט.

   הדרך הנכונה לצמצם את עלויות ביטוח נסיעות לחו"ל שלכם בחופשת החורף היא לא לוותר על כיסוי שאתם צריכים - אלא להיעזר במנוע השוואת המחירים של Wobi על מנת להשוות תוך שניות בין כל חברות הביטוח הרלוונטיות. מנוע השוואת המחירים מאפשר לכם להכניס את כל הפרמטרים הרלוונטיים לחופשה שלכם, ולקבל בנוחות מירבית את הצעות המחיר המתאימות ביותר לכם. בנוסף, מנוע השוואת המחירים יקפיץ למעלה נתונים רלוונטיים כמו גובה השתתפות עצמית, ואת כל הנתונים שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור הנסיעה שלכם.

   עוד כתבות ב-טוב לדעת