"תצילו את ברוך יוחאי שלי, אני לא יכולה לראות אותו נגמר לי ככה!"

משפחת ממן התבשרה שלבנם בן ה-3 יש גידול סרטני קשה בגזע המח. המשפחה מחפשת בכל דרך טיפולים בכל העולם כדי להציל את חייו ובנתיים ההורים לא יכולים לעבוד ובשל כל הוצאות המחלה והמחקר למציאת תרופה הגיעו לחובות בסכום גבוה. עמותת "מעט מן האור" מגייסת כספים לסיוע

  • תרומות
בשיתוף "מעט מן האור", בשיתוף "מעט מן האור"

"ברוך יוחאי היה הילד הכי שובב בבית, הוא היה רץ כל אחה"צ ומתחנן שאוציא אותו לשחק בגינה. ועכשיו אני יושבת לידו, העניים שלו לא ממוקדות כבר בגלל שהסרטן יושב על עצב הראיה ואני מתחננת אליו עם דמעות בעניים שיחזור לרוץ. מבטיחה שלא אתלונן על זה שהוא ילד שובב", כך מספרת שני, אמא של ברוך יוחאי.

ברוך יוחאי רוצה לחיות (צילום: באדיבות המשפחה, משפחת ממן)

ברוך יוחאי בן ה-3 הוא בנם של שני וקובי ממן מנשר, משפחה פשוטה שבה האב עובד קשה לפרנסתו ב-2 עבודות על מנת לפרנס את הבית. כששני הייתה בהריון החודש ה-8 עם תאומים לפתע היא הבחינה בצליעה קלה אצל ברוך יוחאי, היא הלכה איתו לרופא ושם גילתה שלברוך יוחאי (שנקרא בר יוחאי ועל פי המלצת הרב בזמן המחלה החליפו לברוך) יש גידול סרטני קשה בגזע המח. ברוך יוחאי אושפז ומאז מצבו הדרדר קשות. מכוון שהגידול הוא בגזע המח במיקום הכי רגיש. לרופאים בארץ אין עוד מה לעשות וברוך יוחאי שוכב בבית חסר אונים כשהמצב שלו מדרדר.

ברוך יוחאי כיום (צילום: באדיבות המשפחה, משפחת ממן)

"הפחד הזה, לראות את הילד שלך נגמר לך ביידים, ואין לך מה לעשות. זה חוסר אונים מטורף, שאני לא מאחלת לאף אמא לעבור. זה ילד שסחבת אותו, שגידלת אותו, שרצת אחריו בגינה ועכשיו אפילו המבט שלו לא ממווקד", מספרת שני.

המשפחה כרגע מחפשת בכל דרך טיפולים בכל העולם כדי להציל את חייו ובנתיים שני ההורים לא יכולים לעבוד ובשל כל ההוצאות המחלה ועל המחקר למציאת תרופה הם הגיעו לחובות בסכום גבוה.

האבא, קובי, משתף": "יש את המריבה הפנימית הזו, שמצד אחד אני חייב לעזוב הכל כדי להיות עם הילד, שאולי זה החודשים האחרונים שלו. שכל עוד שהוא פה אני חיב להיות עסוק 24/7 בלחפש סיכוי להציל את החיים שלו. ומצד אחר- בבית אין שקל, אין כסף לכל חיפוש המחקרים, אין כסף לכל שאר ההוצאות הרגילות של משפחה פשוטה. ואתה נקרע מול מבט של ילד שהסרטן אוכל אותו, לבין בית שמתרסק".

לתמיכה במשפחת ממן לחצו כאן

כל התרומות הן עבור סיוע למשפחתו של ברוך יוחאי בזמן הקשה של המחלה ומאמץ למציאת טיפול מציל חיים עבורו בחו"ל.

משפחת ממן (צילום: באדיבות המשפחה, משפחת ממן)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully