מפסיקים לעשן עם מכון הגמילה הגדול בישראל

עם 90% הצלחה ועשרות אלפי אנשים שכבר נגמלו, מכון אברהמסון מציע לכם דרך קלה ומהירה להפסיק את ההרגל המגונה הזה, שפוגע לכם גם בבריאות וגם בכיס, ולעבור לחיים בריאים יותר לכם, למשפחה שלכם ולסביבה שלכם

בשיתוף מכון אברהמסון

כמעט כל מעשן ישקול את האפשרות של גמילה מעישון בשלב כזה או אחר של חייו, אבל בין הרעיון לבין מימושו, קיים פער לא קטן. ההתמכרות לניקוטין היא התמכרות קשה, בין הקשות ביותר הידועות לאדם. למעשה, עוצמת ההתמכרות לניקוטין מושוות להתמכרות לסמים קשים, כמו הרואין. נוסף על ההתמכרות הפיזית לעישון, קיים בהתמכרות גם פן פסיכולוגי-נפשית. המעשנים מכורים גם להרגלים הקשורים בעישון. ההרגלים הללו הפכו לדפוסי חיים, אשר השתרשו עמוק במהלך תקופת העישון.

כל מעשן מכיר את זה על עצמו בפועל - ההרגלים הקשורים בעישון הופכים בעצמם להתמכרות. זו הסיבה שבגללה מעשנים ששוקלים גמילה מעישון, מתארים לא אחת חשש מפניי תחושת חוסר או געגוע לסיגריות. כל אותם הרגלי עישון הופכים לחלק מדרך החיים של המעשן - ומעבר לחשש מפני תופעות לוואי פיזיות של גמילה, ישנו חשש גם מפניי הפרידה מההרגלים הללו.

אבל אפשר להפסיק לעשן בטיפול אחד ללא חשש וללא סבל.

(צילום: ShutterStock)

את מורן אטיאס, דידי הררי, ישי לוי, איילה חסון, עדן הראל, גדעון רייכר ואיתן כבל כולם מכירים. אבל לא כולם יודעים שהם, כמו עשרות אלפי ישראלים אחרים, הצליחו להפסיק לעשן ביום אחד בזכות מכון אברהמסון. שיטת הטיפול אולי נשמעת מוזרה אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח וגם הסקפטיים ביותר מגלים שזה פשוט עובד. אז מהו הסוד של השיטה הטבעית, המהירה והיעילה של מכון אברהמסון, שמצליחה כבר 36 שנים לגרום לאלפי מעשנים בארץ ובעולם להפסיק לעשן ברגע קסום אחד?

אהוד אברהמסון, ממציא ומפתח השיטה, מסביר: "השיטה שלנו היא טבעית לחלוטין ומתבססת על ההבנה ההוליסטית כי הגוף הנפגש והתודעה הם יחידה אחת המתבטאת בנתיבי האנרגיה המקיפים את גופנו. המפגש מתחיל בסדנה המשחררת את המטופל מחששות, פחדים, תלות רגשית ודעות קדומות ואחריה נכנס המטופל לטיפול אישי פרטני המשלב טכניקות רפואה אלטרטניביות שנלקחו מעולם הרפואה הסינית, השיאצו וביו אנרגיה. הטיפול מאזן את המערך האנרגטי, מנקה ומוחק את הדפוסים וההרגלים בכל הרמות, כולל במישור הכימי, וכתוצאה מכך מאפשר לתהליך הגמילה לעבור באופן נינוח עם מינימום תסמיני גמילה.

"אנחנו רגילים לשמוע מטופלים רבים שיוצאים מהטיפול ומתארים תחושת רוגע, מדברים על "לידה מחדש", "כאילו לא עישנתי מעולם" , "נעלם לי הדחף לעשן", ומתארים את החוויה כסוג של "קסם". אבל זה לא קסם. זו שיטה מוכחת שעובדת בהצלחה כבר יותר מ- 36 שנים ומאפשרת לכל מי שרוצה להפסיק לעשן או להיגמל מסוכר או אלכוהול, לעשות זאת בקלות יחסית ולעבור לאורח חיים בריא יותר.

הכוכבים שנגמלו מספרים על השינוי

(צילום: אתר רשמי, מכון אברמסון)

דידי הררי: "זה אמיתי. אני יודע. גם אני הפסקתי לעשן עם אברהמסון… כבר 20 שנה!"

עדן הראל: "כבר ניסיתי הכל והייתי מאוד סקפטית. הדבר היחיד שעזר לי זה אברהמסון ומאז 12 שנה אני לא מעשנת."

מורן אטיאס: "אני שמחה לשתף אנשים בסיפור ההצלחה שלי. אברהמסון זו הצלת חיים!"

ישי לוי: "אין לי מילים… אני לא מבין עד היום איך זה עובד. אברהמסון הציל לי את החיים"

איילה חסון. "אני ניסיתי לבד ולא הלך לי למרות שמאוד רציתי, אין לי הסבר איך זה עובד אבל זה עבד."

90% הצלחה - וזה בדוק!

בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון את יעילותה עם למעלה מ- 90% הצלחה. גם הסקרים שנערכים שוב ושוב, כולל הסקר האחרון שנערך ביולי 2018, מצאו כי אברהמסון הוא המוביל והטוב ביותר בישראל גם בטיפולי גמילה מעישון, לאורך השנים היו כאן זריקות, וסוגי כדורים, סדנאות ושיחות, פטנטים והבטחות מסוגים שונים ומשונים. היו ונעלמו. היחיד שנשאר כל כך הרבה שנים זה מכון אברהמסון וזה אומר דרשני.

השיטה של אברהמסון עשתה לה כנפיים גם בעולם והחל ביקוש לטיפולי הגמילה גם בארצות אחרות. מערך ההכשרה של אברהמסון, בראשות אהוד אברהמסון, הכשיר מטפלים שעברו תהליך ארוך של התמחות בשיטה, הוסמכו כמטפלים והחלו להעניק טיפולי גמילה מעישון בארצותיהם. כל בעלי הזיכיונות הם בוגרי שיטת אברהמסון שאינם מעשנים ומעוניינים להפיץ את הבשורה ולעזור לאלפי אנשים בעולם להפסיק לעשן. נכון להיום פועלים סניפים של אברהמסון באירופה ובדרום אמריקה ובקרוב ייפתחו 2 סניפים חדשים בארה"ב, בניו-יורק ובלוס אנג'לס.

תמיכה וביטחון לכל הדרך

רוב האנשים נגמלים בטיפול אחד ולא חוזרים לעשן לעולם, אבל כמו בכל תהליך שינוי יש לפעמים כאלו שמרגישים צורך בחיזוק נוסף. אברהמסון מאפשר לכל אחד לקבל טיפולים נוספים חינם למשך שנה ללא תנאים וללא הגבלה.

בנוסף לטיפול, מפעילים באבהרמסון מערך תמיכה וליווי אישי שמעצים, מחזק, תומך ומעודד כל מי שעובר את התהליך ומפעילים "קו חם" עם מענה אנושי לתמיכה בימים א-ה בין השעות 09:00-18:00 ובימי שישי עד השעה 13:00. המחיר כולל ליווי של מאמנ/ת אישי/ת שיוצרת קשר יום לאחר הטיפול ומלווה בתהליך ואחריות למשך שנה שלמה בה ניתן להגיע אלינו במידה ועולה צורך ללא עלות נוספת.

אתם עדיין מעשנים?

אברהמסון מציע לכם דרך קלה ומהירה להפסיק את ההרגל המגונה הזה, שפוגע לכם גם בבריאות וגם בכיס, ולעבור לחיים בריאים יותר לכם, למשפחה שלכם ולסביבה שלכם.

למכון אברהמסון סניפים בפריסה ארצית: תל אביב, חיפה, ירושלים, ראשון לציון, עין ורד, באר שבע, משגב ובשבועות האחרונים נפתח גם סניף חדש באשדוד.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully