וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השתלת שיער לגברים ולנשים: איסטנבול פתוחה ומציעה פתרון טבעי וקבוע

בשיתוף חברת איילת גייר

25.2.2020 / 16:02

אם אתם שוקלים לעבור השתלת שיער בחו"ל, עכשיו כשהשמיים נפתחו מחדש, חשוב שתדעו מה אתם עומדים לעבור ומדוע התהליך מצריך ידע רפואי מקצועי, ניסיון, תודעת שירות גבוהה, תמיכה אמיתית ומחייב תשומת לב אישית לאורך כל הדרך

תופעת ההתקרחות הופכת לנפוצה בגילאים צעירים יותר מבעבר. כיום, גם גברים בתחילת ובאמצע שנות ה-20 לחייהם מגלים סימנים ראשונים של קרחות. מבט על גברים מבוגרים יותר יגלה כי כ-80% מהם יקריחו במהלך חייהם. כפי שתהליך ההתקרחות אינו בלעדי לגברים, כך גם השתלת שיער אינה פתרון גברי בלבד, אלא פתרון אידאלי גם לנשים הרוצות להשיב מראה צעיר וטבעי לשיערן. גם לגברים וגם לנשים מדובר בהליך שיכול בטווח של שנה עד שנה וחצי לעבות את השיער ולהעניק פתרון איכותי ויציב לאורך שנים.

חברת איילת גייר שמה לה למטרה להגשים חלום לאלפי גברים ונשים שמעוניינים בשיער מלא ובריא, תוך הקפדה על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד גם לאחר שנה וחצי מתום הטיפול. החברה מציעה השתלות שיער תוך כדי מסע מרתק ומרגש באחת מהשכנות הקרובות אלינו - טורקיה, יוון, קפריסין, ואלבניה, במרפאות המתקדמות ביותר בעולם, עם המכשור והצוות הרפואי המתקדם בעולם ועם השירות והליווי האישי הצמוד הטוב בעולם. עכשיו כשהשמיים נפתחו מחדש והטיסות לאיסטנבול חזרו, אתם יכולים להיות במרחק שעה אחת בלבד מפתרון טבעי וקבוע להתקרחות!

אז איך זה עובד באמת? אלו הם השלבים אותם תצטרכו לעבור

איילת גייר השתלת שיער. יח"צ,
איילת גייר השתלת שיער/יח"צ

שלב 1: בחינת התאמה ראשונית באמצעות שיחה טלפונית

בתשאול הטלפוני הראשוני נשאל מספר שאלות כלליות על מצבך הבריאותי. ישנן תשובות שיתכן ויפסלו אותך מידית וישנן כאלה שידרשו בדיקה נוספת. אנו נפנה אותך חזרה לרופא המטפל שלך או לבירור ראשוני מול המנהל הרפואי של חברת איילת גייר - רופא העור ד"ר גיל טאובר. במידה והכול יהיה תקין, נתקדם לשלב הבא.

שלב 2: פגישת ייעוץ בישראל

פגישת הייעוץ הראשונה תיערך באחד מ-6 הסניפים של חברת איילת גייר ברחבי הארץ. בפגישה נבצע צילומים של אזור הראש - האזור התורם והאזור הדליל או הקירח. תוך כדי הפגישה, הצילומים יישלחו לצוות הרפואי והמקצועי שלנו באיסטנבול, על מנת לקבל אינדיקציה נוספת להמלצה שלנו ולמעקב שאנו מבצעים על התוצאה לאורך שנה וחצי לאחר ההשתלה. לבסוף, ההמלצה שלנו כוללת אבחנה להתאמה וכמות הזקיקים שאנו מעריכים שנוכל להוציא ולהשתיל.

בפגישה תתבקשו למלא שאלון רפואי ואישי מורחב, הכולל סינון ראשוני להתאמה ולתיאום ציפיות. ההחלטה הסופית על ביצוע הטיפול מתרחשת ביום הטיפול בבית החולים, על ידי הצוות המקצועי ובהתאם למצב הקרקפת והעור ביום הטיפול.

במעמד הייעוץ בישראל יינתנו לכם הסברים מקיפים על תהליך ההשתלה, שלב אחר שלב, וכן נענה על שאלות ונפרט על מסלולי הנסיעה ועל היעדים השונים שלנו.

חשוב לדעת. שלב זה הינו המשמעותי ביותר בתחום השתלות השיער - שלב תיאום הציפיות. בפגישת הייעוץ נדבר על כך על מנת לשים דברים על דיוקם בצורה השקופה ביותר שקיימת היום בישראל.

שלב 3: קביעת תאריכי הנסיעה לחו"ל והצטיידות במסמכים הנדרשים

לאחר קבלת כל הנתונים (כולל הצעת מחיר) אנו עוברים לשלב הטכני - קביעת תאריך היציאה, בחירת מסלול (פרמיום או אישי) וצילום הדרכון. בשלב זה נצייד אותך במספר טפסים חשובים, ביניהם: טופס הסכמה אותו לוקחים לעיון קפדני בבית וחותמים עליו בפגישה הבאה; הוראות לפני ואחרי הטיפול; מכתב הפנייה לרופא מטפל על מנת ליידע אותו על התהליך, לבקש מרשמים לתרופות ולבדוק האם קיימות רגישויות ואלרגיות לכדורים (במידה וכן, יש להצטייד בתרופות חליפיות); הנחיות לביטוח רפואי לחו"ל; הנחיות לפני יציאה לחו"ל; טפסים בשלב הטיפול - הוראות לשטיפת ראש, המלצה לימי מחלה, טיפול ראשוני בבית לאחר השתלת שיער, ביקורת ראשונה, ביקורת שניה והמשך המעקבים עד לסיום התהליך.

שלב 4: הנסיעה לחו"ל

מסלול הפרמיום כשמו כן הוא - כולל ליווי צמוד של חברת איילת גייר לאורך כל המסע, כמו גם סגירת כל הקצוות עבורך - טיסות, מלונות, העברות וכו'. במסגרת מסלול הפרמיום יוצאת לדרך קבוצה של מושתלים עם מלווה ישראלי מטעם החברה. הליווי מתחיל בנתב"ג מרגע היציאה מהארץ ונמשך לאורך כל התהליך בחו"ל, לרבות ליווי אישי בחדרי הטיפולים בבית החולים, דאגה אישית בכל שלב, ייעוץ בחו"ל מול המומחים וקביעת המהלך הסופי לטיפול (שרטוט קו השיער, חלוקת השתלים וכו'), לינה משותפת באותו המלון ומענה 24/7 לכל שאלה או מצוקה במידה ועולה. במסלול הפרמיום אתם לרגע לא לבד. אנו משלבים מסעות שופינג בלתי נשכחים בשווקים הכי שווים של איסטנבול, כולל יציאה משותפת למסעדות ולמקומות בילוי. מסלול הפרמיום מתאים במיוחד לאנשים שהאנגלית שלהם לא מספיק טובה כדי להסתדר בחו"ל מול הצוותים המטפלים בהם בהליך הרפואי, כאלה שלא נסעו מעולם לחו"ל, מטופלים שירגישו בטוח יותר לטוס לבצע הליך רפואי כאשר יש מישהו שמלווה אותם כמו משפחה וכן לאנשים שירגישו בטוח יותר להסתובב בטורקיה וליהנות ממנה עם מישהו שמכיר את העיר.

במסלול האישי המטופל נוסע ליעד ההשתלה בחו"ל לבדו, למרות שאנו ממליצים בכל זאת לקחת מלווה לדרך - בעל, אישה, חבר/ה וכו'. במסלול האישי בחירת תאריך היציאה היא לגמרי שלך (ללא תלות בתאריכי הקבוצות הקבועות מראש). מסלול זה מתאים במיוחד למי שדובר אנגלית מספיק טובה כדי לתקשר עם הצוות המקומי, ולמי שכבר נסע לחו"ל לבד בחייו. במסלול זה המטופל זוכה לטיפול זהה לחלוטין מהצוותים המומחים שאנו עובדים עמם. עם הנחיתה בארץ היעד על פי בחירתך, נהג של חברת איילת גייר ימתין לך בשדה התעופה וייקח אותו ישירות לבית החולים, שם ימתין הצוות שילווה את התהליך בצורה אישית. הנהג הצמוד של החברה ילווה אותך גם למלון, לביקורות בבית החולים/קליניקה וכן בחזרה לשדה התעופה. המסלול האישי מתאים מאוד למטופלים עצמאיים ולכאלו שמעדיפים מחיר אטרקטיבי יותר.

שלב 5: הטיפול הראשוני בבית לאחר השתלת שיער

לאחר ההשתלה מתחילים בעדינות מרבית בחפיפת הראש. עם הזמן מעלים את דרגת הזרם ואת עוצמת החפיפה. בימים הראשונים, מומלץ להיעזר במישהו בחפיפה. חפיפה באזור המושתל במהלך חודש וחצי לאחר ההשתלה: זרם המים - לא בצורה ישירה על הראש ולא בזרם חזק (שיכול להעיף את הזקיקים שהושתלו ממקומם); חוצץ - בנוסף לזרם העדין, מומלץ בשבועיים הראשונים לשים את כף היד והאצבעות כחוצץ נוסף בין הראש למים; טמפרטורת המים - המים צריכים להיות פושרים/חמימים ולא חמים רותחים; יש למרוח קצף על השתלים ולחכות בין 10-30 דקות עד לשטיפה (הקצף עוזר להמיס כתמים יבשים על הקרקפת). לאחר ההמתנה שוטפים בעדינות את הקצף מהראש; שמפו - יוצקים על כפות הידיים וטופחים בעדינות על הקרקפת. עד חודשיים אחרי הטיפול לא חופפים בצורה של עיסוי רגיל אלא רק בטפיחות עדינות. לאחר מכן שוטפים בזרם עדין.

חשוב ביותר: ייבוש השיער ייעשה לא במגבת ולא בעוצמה חזקה אלא בנייר סופג ובטפיחות עדינות.
אסור לייבש את הראש עם פן כ-6 חודשים לאחר ההשתלה - שכן הוא עלול להזיק ואף להעיף את הזקיקים.

איילת גייר. חברת איילת גייר, אתר רשמי
חשוב שתדעו שעם חברת איילת גייר אתם בידיים בטוחות, מנוסות ומיומנות/אתר רשמי, חברת איילת גייר

שלב 6: הביקורת הראשונה והליווי

לליווי של חברת איילת גייר במשך שנה וחצי לאחר הטיפול יש משמעות חשובה לתהליך ולתוצאה הסופית הטובה והמקסימלית, אותה אנו רוצים להשיג עבורך.

קיימות דרכים רבות לטעות בתהליך ההחלמה והמעקב ובכך לפגום בתוצאה הסופית. הזקיקים על הראש בתחילת הדרך עדינים ורגישים ולכן טיפול לא נכון, שימוש בחומרים לא מתאימים ותהליכים שמתרחשים בקרקפת שלא מטופלים בזמן (כמו פצעונים שעולים באזור התורם או המושתל, גירודים קשים, קשקשת או זיהום) יכולים בקלות לפגום בתהליך. כאן נכנס הליווי והאפשרות שלך להתייעץ איתנו, לשלוח תמונות ולקבל ייעוץ של רופא עור במיידי בצורה מקוונת (באמצעות שליחת תמונות והודעות בווטסאפ) או בפגישה מיידית בקליניקה הפרטית של הרופא.

חשוב שתדעו שעם חברת איילת גייר אתם בידיים בטוחות, מנוסות ומיומנות ויש לנו פתרונות וכלים לעזור ולתמוך בכל תרחיש, על מנת לאפשר לכם לצלוח את התהליך הזה בקלות ובאפס תקלות.
אופי המעקב לאחר ההשתלה ייקבע בהתאמה להתקדמות עם כל אחד ואחד בצורה אינדיבידואלית.

שלב 7: סיום התהליך ותעודת האחריות

במסגרת תעודות האחריות של חברת איילת גייר אותה נעניק לך, יש לשמור על הכללים הבאים:
• בטווח של בין 6-7 חודשים יש להגיע לביקורת פיזית בקליניקות של החברה.
• בכל חודשיים יש לשלוח תמונה של 2 האזורים - התורם והמושתל. אנו עוקבים אחר קצב הצמיחה והעיבוי של השיער החדש.
• בתום שנה וחצי מיום ההשתלה - יש להגיע לביקורת אחרונה וצילומים לתיעוד בתיק הרפואי שלכם.
• במידת הצורך ולפי דרישה הן של הלקוח או של החברה, נבקש מעקב צמוד יותר או אחר.

בשיתוף חברת איילת גייר
3
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully