וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איסטנבול פתוחה - זה הזמן לפתרון טבעי וקבוע להתקרחות גברית

בשיתוף חברת איילת גייר

12.7.2020 / 15:08

כ-80 אחוז מהגברים סובלים מהתקרחות כלשהי, מצב שיכול לפגוע להם בדימוי ובביטחון העצמי. התופעה היא לרוב גנטית, אך ישנו פתרון - השתלת שיער, שנלקח מאזור העורף ומועבר בקפדנות למקומות החסרים על הראש. ועכשיו: הצעה מיוחדת, בדיוק בזמן לחידוש הטיסות לאיסטנבול

התקרחות גברים איילת גייר. יח"צ,
התקרחות היא בעיה שתוקפת גברים רבים, אך יש פתרון/יח"צ

הידעת? כמעט חצי מהגברים הישראלים דיווחו כי הם סובלים מהתקרחות כלשהי.

ההתקרחות הגברית נפוצה כיום אצל צעירים כבר בשנות ה-20 שלהם, הרבה יותר משהייתה בעבר. בגילאים מבוגרים יותר, רק כ-20 אחוז מהגברים לא מתמודדים עם התקרחות. לתופעה עלולה להיות השפעה שלילית על הביטחון והדימוי העצמי. באירופה, מחקר שנערך בחמש מדינות שונות הראה כי אצל שבעה מכל 10 גברים השיער הוא מרכיב משמעותי בדימוי העצמי. 62 אחוז מהגברים אמרו כי התקרחות יכולה להשפיע על הערכתם העצמית.

השתלת שיער היא האפשרות הנכונה ביותר לטיפול במצב. השיער המושתל שייך לאותו אדם - אלו זקיקים, המייצרים שיער בגוף שלנו והם נלקחים מאזור העורף ומושתלים על הראש, במקומות הזקוקים לכך. זמן קצר לאחר מכן מתחילה צמיחה מחודשת של השיער במקום ההשתלה והוא נראה בריא וטבעי לחלוטין. הזקיקים נלקחים מהעורף שכן זהו המקום היחיד ממנו לא נושר שיער אצל רוב הגברים.

למה גברים מתקרחים?

כמעט תמיד מדובר בפגם גנטי, העובר מדור לדור ומתבטא ברגישות של זקיקי השיער בראש לאנדרוגן המצוי בגוף הגבר. האנדרוגן גורם לזקיקים להפסיק אט אט את פעולתם, מה שמוביל לתוצאות כמו נשירה מואצת, דלילות ואף התקרחות מוחלטת. לפעמים, נשירת השיער הגברית נעצרת במפרצים שמתחילים בקו המצח ולפעמים, היא נמשכת עד שהראש מקריח לגמרי.

לפני ואחרי, ככה זה נראה

השתלת שיער לפני/אחרי גבר. איילת גייר,
השתלת שיער לפני/אחרי גבר/איילת גייר
השתלת שיער לפני/אחרי גבר. איילת גייר,
השתלת שיער לפני/אחרי גבר/איילת גייר

מה הפתרון?

ישנם שלושה פתרונות מקובלים לנשירת שיער והתקרחות גברית:

1) תכשירים מקומיים כמו משחות או ספריי. הם לא מובילים לתופעות לוואי, אך זמן הטיפול ממושך, השיער הופך לשמנוני ודביק והתכשיר פחות מוצלח לאזור המפרצים.

2) טיפול תרופתי, דוגמת ויטמינים. פתרון נוח לשימוש ועוזר עד מאוד להפסקת הנשירה (עד 90 אחוז) וקצת פחות להתחדשות צמיחת השיער (עד 65 אחוז), אך עלול לגרום לירידה בליבידו ובתפקוד המיני ואף לפגוע במהימנות בדיקת הסקר של סרטן הערמונית.

3) השתלת שיער: שתי השיטות הקודמות לא מציעות פתרון לצמיחת שיער חדש וכיסוי אזורים שהתקרחו כבר. שתיהן מחייבות טיפול מתמשך של עד שנה, אשר רק לאחריו אפשר לדעת האם הטיפול הצליח ושתיהן כוללות עלות כספית משמעותית. שיטת FUE נחשבת לשיטת שחזור השיער הכי מתקדמת.

השתלת שיער היא הליך רפואי לכל דבר ויש לבצע אותו רק עם צוות רפואי, שמלווה אתכם ומשגיח על התהליך מתחילתו ועד התוצאה הסופית. בחברת איילת גייר תוכלו למצוא מומחים רפואיים שיעזרו לכם לבצע את התהליך בצורה הבטוחה והמוצלחת ביותר. המקצועיות של חברת איילת גייר והשמירה המלאה על הנהלים מבטיחה שיעור הצלחה גבוה לצמיחה מחודשת של שיער, עם תוצאות טבעיות.

תהליך השתלת השיער מורכב ממספר שלבים וחלקו הראשון מתקיים כאן בישראל. בימים אלה, עם חידוש הטיסות לאיסטנבול, אפשר לקבל בחברת איילת גייר עסקת השתלת שיער במחיר מיוחד - אתם יכולים להיות במרחק שעת טיסה אחת בלבד מפתרון טבעי וקבוע להתקרחות גברית! חברת איילת גייר גם מעניקה לכם אפשרות לביטול והחזר כספי מלא ללא קנסות.

איילת גייר. חברת איילת גייר, אתר רשמי
הפתרון הנכון בשבילך - השתלת שיער/אתר רשמי, חברת איילת גייר

השתלת השיער מורכבת מכמה שלבים

תחילה נערכת בדיקת התאמה בשיחת טלפון, בה תתבקשו לענות על מספר שאלות בנוגע למצבכם הבריאותי. אם הכל יהיה תקין, תתקדמו הלאה. אם יש שאלות שידרשו בירור נוסף, תופנו לרופא המטפל שלכם או לשיחה עם המנהל הרפואי של חברת איילת גייר, רופא העור ד"ר גיל טאובר.

לאחר מכן מתקיימת פגישת ייעוץ, באחד מששת סניפי איילת גייר בישראל. בפגישה זו יבוצעו צילומים של אזור הראש והם יישלחו לצוות המקצועי והרפואי של החברה בחו"ל. אנו שולחים את התמונות לשני צוותים שונים על מנת לקבל לפחות שתי חוות דעת, משני ספקים שונים. לבסוף תתקבל המלצה על פי האבחנה השמרנית יותר.

לאחר שמתקבלת חוות דעת לגבי ההתאמה של הלקוח לטיפול, מתבצע ייעוץ שכולל תיאום ציפיות מותאם גיל, מצב ההתקרחות ושטח העבודה הנדרש ביחס לחוות הדעת שהתקבלו. תיאום ציפיות נכון הוא חלק משמעותי מאוד בקבלת ההחלטה של הלקוח ובשביעות הרצון הסופית שלו מהתהליך.

השלב השלישי הוא קביעת תאריכי הנסיעה לטיפול בחו"ל. בשלב זה בודקים שאתם מחזיקים בכל המסמכים הנדרשים. החברה תסייע לכם לאורך הנסיעה עצמה והתהליך. אחרי השתלת השיער, המטופל ימשיך לטיפול ראשוני בביתו. השלבים האחרונים כוללים ביקורת ראשונית וליווי צמוד, ואת סיום התהליך ותעודת אחריות, במסגרתה יש להגיע בטווח של 6-7 חודשים לביקורת פיזית באחד מסניפי איילת גייר ובכל חודשיים יש לשלוח צילום של האזור התורם והאזור המושתל. שנה וחצי אחרי ההשתלה יש להגיע לביקורת אחרונה.

להתקרחות יש פיתרון והוא טבעי, קבוע יציב לכל החיים!

בשיתוף חברת איילת גייר
3
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully