מדרסים בהתאמה אישית - חצי שעה, ואתם יוצאים לחיים חדשים

שיפור הבריאות מתחיל בכפות הרגליים עם מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית - היום אנחנו כבר יודעים שמדרסים כאלו משפיעים על איכות החיים ואפילו על תוחלת החיים, אבל משום מה יש אנשים שעדיין מתעקשים ללכת בלי. אז ריכזנו לכם את כל הסיבות וההסברים למה אתם חייבים אותם

מוגש מטעם New Feet
21/06/2021

היום הרפואה המערבית כבר יודעת מספיק כדי להגיד שמדרסים אורתופדיים הם מוצר חיוני - היא מתקשה הרבה יותר להסביר למה יש אנשים שעדיין מתעקשים ללכת בלי. רוצים לקבל הסבר אחת ולתמיד למה מדרסים חיוניים לבריאות ולאיכות החיים? ניו-פיט, חברת המדרסים המובילה בארץ, עונה על כל השאלות

מוצר חיוני שאין לכם

בן אדם ממוצע מוציא סכומי כסף גבוהים על מוצרים שהם לא חיוניים. מוצר חיוני לצורך העניין הוא מוצר שנחוץ על-מנת לחיות חיים מלאים ובריאים. הסרט או השיר האהובים עליכם, המאכל האהוב, הג'יפ או הגלשן וכו' - אף אחד מהם לא חיוני. עם כל כמה שמצב-הרוח שלנו קריטי למצב הבריאותי שלנו (באמת!), בסופו של דבר, אפשר לחיות חיים מלאים ומאושרים גם בלעדיהם. תוחלת החיים ואיכות החיים לא תשתנה דרמטית בלי "הטיטניק" (כמובן, אלא אם עלינו עליה... ?).

לעומת זאת, היום אנחנו כבר יודעים שמדרסים בהתאמה אישית כן משפיעים על איכות החיים, ולמעשה אפילו על תוחלת החיים (כמובן, זה נכון לגבי מדרסים תקינים בלבד, כמו המדרסים שחברת "ניו-פיט" מייצרת).

מדרסים בהתאמה אישית משפיעים על איכות החיים, ולמעשה אפילו על תוחלת החיים(צילום: New Feet)

1. מניעת כאבים - כאבי גב, צוואר וכמובן כאבי רגליים

הנקודה שחשוב להבין היא שבטווח הרחוק, בעיות אורתופדיות לא "עלולות" להתפתח, אלא צפויות להתפתח. בשורה התחתונה, הרגליים שלנו פשוט לא נועדו לשאת אותנו על הרגליים למשך מאה שנה, נקודה. דלקת פרקים, שברים כאלה ואחרים, כאבים כרוניים בגב, בצוואר וברגליים - בנקודה כזאת או אחרת, כולנו נתמודד איתם. הכרתם פעם מישהו עם כאבי גב כרוניים? זאת לא "מכה קטנה בכנף" - זאת גזירת גורל שבהיעדר טיפול עלולה לגרום לפגיעה משמעותית באיכות החיים, ובעקיפין גם בתוחלת החיים (למשל - כואב לי הגב, אז אני לא עושה ספורט ועולה 12 קילו בשנה). רק מה, לפעמים יש טיפול פשוט לכאבי הגב: מדרסים. מה ששמעתם: יציבה לא נכונה גורמת לכאבי גב וצוואר בטווח הרחוק, וזאת אחת הבעיות שמדרסים מסייעים לתקן.

2. טיפול בבעיות אורתופדיות - פלטפוס, קשת גבוהה, מטטרסלגיה

מדרסים לא רק מונעים אלא למעשה מהווים טיפול מקובל ומועדף לשלל בעיות אורתופדיות כמו פלטפוס, דורבן בעקב, מטטרסלגיה וכו'. אם אובחנתם באחת מהבעיות האלה - כל בעיה כזאת עשויה להיות קוץ תמידי בבשרכם - הרופא שלכם כנראה ימליץ דבר ראשון על מדרסים אורתופדיים. למה? מסיבות טובות: הרפואה המערבית יודעת מספיק בשביל להגיד שהיא לא יודעת מספיק. עד היום הגורמים לדלקת פרקים, מטטרסלגיה ואפילו פלטפוס לא לגמרי ברורים, וגם הטיפול בהם לא. בתנאים האלה, מי רוצה להסתכן בניתוח? מדרסים הם פתרון סימפטי: בלי לחתוך, בלי להיכנס - פתרון פשוט וגאוני. במובן מסוים, במקום להתאים את כף הרגל לקרקע, אנחנו מתאימים את הקרקע לכף הרגל.

מדרסים מהווים טיפול מקובל ומועדף לשלל בעיות אורתופדיות(צילום: New Feet)

3. הקלה על סימפטומים של בעיות אורתופדיות חוזרות

בעיות אורתופדיות עלולות וצפויות לחזור. אתה סובל מפלטפוס? רוב הסיכויים שעם ניתוח או בלי ניתוח, הפלטפוס ילווה אותך כל החיים. סבלת פעם או יותר ממטרסלגיה? יש סיכוי טוב שתסבול ממנה פעמים נוספות. בוהן קלובה? יש סיכוי סביר שהתופעה תחזור גם אחרי ניתוח. אבל זה כבר לא מוכרח לבוא עם סימפטומים משמעותיים: גם אם מדרסים לא יטפלו בבעיה, הם יפחיתו את הסימפטומים שלה. במילים אחרות, פלטפוס עם כאבים ופלטפוס בלי כאבים זו לא אותה בעיה - ומדרסים אורתופדיים איכותיים לפעמים עושים את כל ההבדל.

4. הם נוחים

זוכרים מה ההבדל בין מוצרים חיוניים למוצרים לא חיוניים? למדרסים יש גם צד לא חיוני, אבל שמשדרג את החיים כמו שמיכה טובה או כיסא טוב: הם פשוט נוחים ונעימים. אז נכון, לא על זה תקום ותיפול התשובה לשאלה אם תחיו עד גיל 120 או לא - אבל לנוחות יש יתרון שלא קשור לתוחלת החיים: היא פשוט נוחה.

התאמת מדרסים בניו פיט. New Feet,
למה עדיין יש אנשים שאין להם מדרסים בהתאמה אישית?(צילום: New Feet)

אז למה עדיין יש אנשים שאין להם מדרסים בהתאמה אישית? האמת היא שאנחנו פשוט לא יודעים: זה באמת פשוט מוצר חיוני. אתם מאלה שעדיין אין להם מדרסים אורתופדיים? באמת חבל על הזמן.

מלאו את הפרטים שלכם כאן לתיאום תור ב"ניו-פיט" - החברה המובילה בארץ לייצור מדרסים אורתופדיים!

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully