בפחות מחצי שעה יש לכם פתרון מדוייק לכאבי רגליים וגב - וזה מתחיל מלמטה

שיפור הבריאות מתחיל בכפות הרגליים עם מדרסים בהתאמה אישית - אביזר תמיכה אורתופדי חיוני לטיפול ולהתמודדות עם שלל בעיות. מדרסים שלא הותאמו אישית - הם סתם רפידות וברשת New Feet יתאימו לכם מדרסים בהתאמה מדויקת - והמחיר? תהיו מוכנים להיות בהלם

בשיתוף New Feet

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לבריאות ולאיכות החיים. כולנו מצחצחים שיניים פעמיים ביום כדי לטפל (ובעיקר למנוע) בעיות שיניים וחניכיים; עושים חיסונים לפני שאנחנו טסים לחו"ל ונמרחים בקרם הגנה כשאנחנו יוצאים לים. כל אלה דברים שאנחנו עושים לטובת הבריאות שלנו. אבל לא רק הבריאות: הרכבת משקפיים או עדשות כשהראייה שלנו לא מושלמת, הקפדה על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית כשאנחנו בריאים - אלה דברים שאנחנו עושים לטובת איכות החיים שלנו.

אבל יש משהו נוסף שאפשר לעשות שישפר את הבריאות שלנו באורח פלא. כ-80 אחוזים מבני האדם בעולם יסבלו לפחות פעם אחת בחייהם מכאבי גב תחתון. בכל רגע נתון, 18 אחוזים - כמעט אחד מכל חמישה אנשים - סובלים מכאבי גב. הוסיפו לזה את אחוז הסובלים מכאבי ברכיים, כאבי צוואר או מבעיות בכפות הרגליים ותקבלו נתון שאתם חלק ממנו או, שלצערנו, סביר להניח שתהיו חלק ממנו. למה זה קורה? ובכן - גוף האדם דומה, במובן מסוים, לבניין. כאשר העמודים התומכים אינם יציבים, כל הבניין נמצא בסכנת קריסה. אז אם הבחנתם בשחיקת יתר לא סימטרית בנעליים או חוויתם פציעה בברך, בירך, באגן או בעמוד השדרה, כנראה העמודים שלכם, הרי הן כפות הרגליים, זקוקות לעזרה.

(צילום: ShutterStock)

מתברר שיש פתרונות. לא מדובר בפתרון קסם, אבל כפתרון כזה שמפחית בצורה דרמטית את הכאבים ועשוי למנוע סבל מיותר בעתיד - מדרסים אורתופדיים, שהם חלק חשוב בבריאות ובאיכות החיים. מדרסים הם אביזרי תמיכה אורתופדיים, שמתאמים בין החלל הפנימי של הנעליים לכפות הרגליים - בצורה טיפולית ומותאמת אישית. הם מטפלים ומונעים שלל מחלות ובעיות בריאותיות - כאבי גב וצוואר, כאבי דורבן, שברי מאמץ וכן הלאה. בנוסף, הם משפרים את איכות החיים: לאחר תקופת הסתגלות קצרה, הם יהיו לכם נוחים יותר, ויאפשרו לגוף שלכם להתמודד טוב יותר עם פעילות גופנית שמאמצת את הרגליים. לא מדובר על שיפור זניח, אלא על שיפור דרמטי - לעתים, הפער בין מדרסים אורתופדיים להעדרם הוא הפער בין אדם תשוש גופנית לבין ספורטאי מצטיין! יש אנשים שחושבים שזה עניין של גיל ובטחים ש"בגיל 50 טבעי שיהיו כאבים בהליכה ממושכת…"- ייתכן שזה אכן תהליך טבעי, אבל זו לא גזירת גורל: מדרסים מותאמים אישית יאפשרו לכם להמשיך לתרגל פעילות גופנית, תוך דאגה טיפולית לכפות הרגליים!

מדרסים בהתאמה אישית - למה לי?

מדרסים בהתאמה אישית דומים למשקפיים: הם בדיוק במידה, והם מתמודדים עם הבעיה בזמן שמשתמשים בהם. ברוב מוחלט מהזמן בו הגוף שלנו נמצא במאמץ, הרגליים הן הנושאות העיקריות בנטל. זה בסדר - לשם כך הן מיועדות. ועם זאת, לעתים כפות הרגליים שלנו נתקלות בשלל מכשולים: משקל כבד על הגב לצד מרווח תנועה מסוים בתוך הנעל עשוי לגרום ליבלות ברגליים; בעיות אורתופדיות שונות עשויות להקשות על ההליכה - במקרים קיצוניים, עד הימנעות מוחלטת; וכל בעיה כזאת עשויה להביא איתה בעיות נוספות מהסגנון.

מה יעשה גוף שמנח כפות הרגליים שלו לא מדויק? ברוב המקרים, הגוף שלנו מיועד לפצות על החסר ולהמשיך ללכת: אם צריך, הוא יעקם קצת את הברך, את הגב או את הצוואר כדי לאפשר הליכה. עם זאת, בטווח הרחוק, כמובן - הבעיה תלך ותחמיר. הבעיה היא שהנעליים שלנו לא הותאמו לנו אישית, ולכן לא מאפשרות מנח מדויק של כפות הרגליים. הן אמורות להתאים - בערך - לגודל כף רגלנו; הן לא יכולות ולא אמורות לטפל בבעיות כמו פלטפוס,כאבים בכריות , קריסה פנימית, קשת גבוהה, מצב בו כפות הרגליים אינן זהות אחת לשנייה וכן הלאה. מדרסים שהותאמו אישית יאפשרו לכפות הרגליים שלכם להיות במנח הנכון להן. מנח נכון של כפות הרגליים הוא הבסיס לחיות בשלום עם רגליים פעילות: הוא מאפשר לברכיים למצוא את מקומן הנכון מעל כפות הרגליים, ומאפשר לחוט השדרה להתיישר באופן טבעי ונטול כאבים מעליהן. מדרסים שלא הותאמו אישית אינם אלא רפידות - מוצר שאולי עשוי למנוע פטריות ברגליים (במיוחד לספורטאים), ושהוא אולי נעים יותר, אבל חסר ערך רפואי או אורתופדי מעבר לכך.

כל התהליך הזה לוקח בסך הכל 20 דקות וזה לא רק מרגיש אחרת, אלא גם נראה אחרת: מדרסים כאלה יהיו בדרך כלל דקים וגמישים יותר, אבל חשוב יותר - הם באמת יעשו את העבודה (צילום: ShutterStock)

סבבה. אז למה דווקא New Feet?

ברשת New Feet יעשו לכם בדיקה (חינמית ללקוחות קופות החולים) בה הם ישתמשו בטכניקה חדשנית להתאמה אישית מהירה, שמביאה לדיוק שיא באמצעות סריקה ממוחשבת של כף הרגל. המדרסנים שלהם עוברים הכשרה מקיפה (על התאמת מדרסים, אנטומיה של כף הרגל, אבחון בעיות וכו') והם מכירים את הבעיות שאתם סובלים מהן ואת דרכי הטיפול בהן. הם גם מתודרכים במקרים מורכבים להפנות אתכם לטיפולו של ד"ר איתן סביר. ד"ר סביר הוא רופא בכיר ומנתח במחלקה האורתופדית של ביה"ח מאיר וביה"ח איכילוב, ואחד הפודיאטורים הבודדים בארץ (פודיאטריה היא ענף רפואי שמתמחה בכף הרגל). ברוב המקרים, כאשר הברירה היא בין מדרסים לבין ניתוח - ד"ר סביר ימליץ על מדרסים (מסיבות מובנות). מבחינתו, מדרסים בהתאמה אישית הם אביזר תמיכה אורתופדי חיוני לטיפול ולהתמודדות עם שלל בעיות; חשוב לדעת שמדרסים שלא הותאמו אישית - הם סתם רפידות.

בכדי להתאים לכם אישית את המדרסים, ב-New Feet יסרקו ראשית את כף הרגל שלכם בסריקה ממוחשבת, וכך ימנעו מלכתחילה מלהיתקל בהרבה בעיות של דיוק והתאמה. בסריקה המטופל עומד על משטח זכוכית, והצג הממוחשב חושף את חלוקת הלחצים על כף הרגל. בנוסף, הסריקה מאפשרת למדרסן לאבחן שלל בעיות אורתופדיות שונות בכף הרגל. בשלב השני הם יכינו עבורכם במקום את המדרסים - שעשויים מתרכובות טרמו-פלסטיות המשלבות חומר בעל פטנט עולמי - פורון XRD כבולם זעזועים, הם מניחים כרית ארגונומית מיוחדת על משטח הזכוכית, ועליה את המדרס בזמן שהמטופל עומד עליו. השיטה הזו מאפשרת להתאים את המדרס ישירות לרגל, ולהימנע מחוסר דיוק. התוצר המתקבל בשיטה הזאת הם מדרסים בהתאמה אישית ומדויקת. כל התהליך הזה לוקח בסך הכל 20 דקות וזה לא רק מרגיש אחרת, אלא גם נראה אחרת: מדרסים כאלה יהיו בדרך כלל דקים וגמישים יותר, אבל חשוב יותר - הם באמת יעשו את העבודה.

והמחיר? תהיו מוכנים להיות בהלם - החל מ- 99 ₪ למדרס בסיסי אך מותאם אישית, בנוסף לרשת יש שיתופי פעולה רבים עם מועדונים שונים ולכן יש גם מגוון מבצעים והטבות על מדרסי הפרימיום. New Feet היא רשת בפריסה ארצית, עם סניפים מנהריה בצפון ועד באר שבע בדרום - ובדרך הם גם מספקים מדרסים בתל-אביב, ירושלים, ועוד ערים רבות בפריפריה ובמרכז . לאחר התקנת המדרסים (במקום, תוך פחות מחצי שעה) הם ימשיכו ללוות אתכם, ויתעקשו שתבואו לבדיקה תקופתית אחת לחצי שנה, כדי לוודא שהכל תקין במדרס ושאכן חל שיפור במצבכם מאז שרכשתם אותו. אגב, אם מסיבה כלשהי המדרסים שלהם לא יפתרו את הבעיות האורתופדיות שלכם - הם יתאמו עבורכם (גם הפעם בלי תוספת תשלום) פגישת אבחון עם ד"ר סביר (מי שקרא את הסעיף הקודם יודע שפגישה עם רופא ברמת המומחיות של ד"ר סביר זה לא עניין של מה בכך).

ב-New Feet מבטיחים שמרגע שרכשתם מדרסים ברמה מסוימת - הם מעניקים לכם תעודת אחריות למשך שנתיים (וזה המון ביחס למה שתקבלו במקומות אחרים בתחום). המדרסים עצמם, אגב, יכולים להמשיך ללוות אתכם תקופה ארוכה לאחר תום האחריות. אז אל תשכחו שאולי הנעליים שלכם לא מותאמות לכם באופן אישי, אבל המדרסים כן. ברשת New Feet מזמינים אותך להגיע לאחד הסניפים שלהם שפרוסים ברחבי הארץ, ולהינות משירות מקצועי וליווי אישי על ידי אחד המומחים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully