פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המדריך לסטודנט בתקופת הקורונה - ככה עושים את זה נכון

   מסתבר שיש כזה דבר לימודים אקדמיים בתקופה הזו, ואפילו ברמה גבוהה, אבל בתקופה זו בה שוק העבודה נמצא במצב מעורער וניתן לנצל את הזמן ללימודים אקדמיים, חשוב לזכור שכאשר מחפשים מוסד אקדמי בימים אלה, יש לבדוק גם האם וכיצד הוא מבטיח את עתידכם

   החודשים האחרונים מציבים בפני כולנו אתגרים חדשים - כיצד ניתן להמשיך בחיים ולהתקדם בהם בצל המגבלות והאיסורים שהביא איתו נגיף הקורונה? אחת מהבעיות שצצו הן - איך ניתן לקיים לימודים אקדמיים בצורה בטוחה, ומבלי לפגוע ברמת הלימודים תוך הקפדה על הנהלים?

   אם גם אתם תכננתם להתחיל לימודים אקדמיים בשנה הקרובה ומתלבטים מהי הדרך הנכונה לעשות את זה קבלו את המדריך לסטודנט המתלבט בתקופת הקורונה -

   אז מסתבר שיש כזה דבר לימודים אקדמיים בתקופה הזו, ואפילו ברמה גבוהה. הסוד הוא חדשנות, טכנולוגיה מתקדמת וקשר עם התעשייה. הלימודים בימים של שגרת קורונה יכולים להימשך כרגיל, רק שבמקום להגיע לקמפוס, הלימודים מתקיימים און-ליין מרחוק בזמן אמת.

   דווקא בתקופה הזו, כששוק התעסוקה נמצא במצב מורכב חשוב להמשיך ליצור קשרים, ללמוד עוד כלים שמותאמים לשוק התעסוקה הנוכחי ולסיים את הלימודים גם עם תעודת תואר וגם עם ניסיון מעשי שיאפשר השתלבות מהירה בשוק.

   תקופה זו הינה גם הזדמנות ללמוד על עצמנו, להבין מה מתאים לנו ללמוד, מה מתאים לנו לעשות בחיים ולדמיין את עצמנו בשנה הבאה כסטודנטים שרוכשים את הכלים לשדרוג או שינוי הקריירה.

   שיחת וידאו מרובת משתתפים (ShutterStock)
   הלימודים מתקיימים און-ליין מרחוק בזמן אמת (אילוסטרציה: Shutterstock)

   אחת מהמכללות שמהווה דגל לחדשנות ולקשר בין האקדמיה לתעשייה ויכולה לתת דוגמא טובה כיצד נשארים רלוונטיים גם בתקופות מורכבות במשק ואיך נותנים את הערך המוסף - זאת המכללה למנהל.
   עם פרוץ משבר הקורונה, ידעה המכללה להתאים עצמה וליצור מוצרים אקדמיים על פלטפורמות דיגיטליות מתקדמות, ובכך, להמשיך להנחיל חדשנות לתהליכי הלמידה שבאים לידי ביטוי בהאקתונים ופרויקטים סמסטריאליים ושנתיים עם התעשייה.

   "בעוד שרבים ראו את האיומים שהקורונה מביאה עמה, אנו במכללה למינהל ידענו לזהות את ההזדמנויות ולמנף זאת ליצירת מודלים ושיתופי פעולה עם התעשייה גם מרחוק". אומרת טלי בירון, מנהלת אגף קשרי חוץ של המכללה למינהל.

   כך בסמסטר הנוכחי הסטודנטים זכו להשתתף בסדרת מפגשים מקוונים עם דמויות בכירות מהתעשייה לשיח פתוח ואישי, האקתון דיגיטלי שהתפרס על פני ארבעה ימים וכלל עשרים סטודנטים וסטודנטיות מבתי הספר השונים שעבדו בצוותים רב-תחומיים על פיצוח אתגרים בעולמות החדשנות של ענף הרכב.
   לצד פעילויות אלו, המכללה לא וויתרה וקיימה בהצלחה רבה את יריד התעסוקה השנתי שלה בצורה מקוונת ובמסגרתו השתתפו למעלה מ-50 חברות מובילות במשק אשר הציגו, נפגשו וראיינו סטודנטים לתפקידים שונים בחברות.

   המכללה למינהל משקיעה ותמשיך להשקיע את כל המאמצים והמשאבים המרובים אף מעבר למשאבים הנדרשים בשגרה בכדי להמשיך להעניק לימודים ברמה הגבוהה ביותר בכפיפות לנהלים.

   לפרטים נוספים על שנת הלימודים הקרובה במכללה למנהל הקליקו כאן

   עוד כתבות ב-טוב לדעת