וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תואר בתקשורת בלבד כבר לא מספיק - מסלול דו חוגי חדש יפתח לכם דלתות

בשיתוף האקדמית נתניה, בשיתוף האקדמית נתניה

3.8.2020 / 15:20

בית הספר לתקשורת של האקדמית נתניה מציע לראשונה תואר בתקשורת ובמנהל עסקים - תואר דו חוגי ייחודי, המאפשר לסטודנטים להתמחות בתחומים מגוונים בצורה שתאפשר לפתח את כישוריהם ולהרחיב את היצע המשרות הפוטנציאלי להשתלבות בעבודה בתעשיות רלוונטיות בתום לימודיהם

אנשי התקשורת של היום חייבים להתמצא ביותר מתחום אחד - מעבר להבנה עמוקה בתקשורת ובתחומי הסיקור שלהם, הם צריכים להתמצא היטב גם בהיבטים הניהוליים והשיווקיים. על כן האקדמית נתניה מציעה לראשונה מסלול משולב לתואר בתקשורת ובמנהל עסקים שהוא מסלול דו שנתי, המתאים למתעניינים בתחומי התקשורת, המדיה והפרסום המתכוונים להשתלב בעתיד בתפקידים ניהוליים בתחום. המסלול מאפשר שילוב בין רכישת ידע ניהולי בסיסי לבין ידע והתמקצעות בתחום התקשורת וניהול המדיה.

קורסי הניהול מכשירים את הבוגרים להשתלבות בתחומי העסקים וכוללים קורסי מבוא בשיווק, ניהול, מימון, פיננסיים ועוד. קורסי התקשורת משלבים ידע והתנסות בתחומי ניהול שיווק ופרסום, יחסי ציבור, עריכת תוכן וקידום דיגיטלי, הפקת שידורי טלוויזיה, רדיו ועוד. בוגרי התוכנית יוכלו להשתלב במגוון משרות בחברות או במשרדי פרסום ודיגיטל, יחסי ציבור, רדיו, טלוויזיה, עיתונאות ועוד.

לימודי תקשורת באולפן. ShutterStock
לימודי תקשורת באולפן/ShutterStock

שני תארים ב-3 שנים בדרך לקריירה!

פרופ' פירסט ענת, דיקנית בית הספר לתקשורת של האקדמית נתניה, מסבירה כי בית הספר "חרט על דגלו שני עיקרים: מצוינות אקדמית ומצוינות מקצועית. בבית הספר, המעניק תואר ראשון ותואר שני, מלמדים מיטב המרצים ללימודי מדיה בארץ. צוות המרצים המצוין של בית הספר מעניק לכלל הסטודנטים כלים תיאורטיים ומעשיים להתמודדות עם העידן החדש בו אנו חיים. בתקופה של נגישות אינסופית למידע, "פוסט אמת" ו"עובדות אלטרנטיביות", עולה הצורך לחדד את היכולות לעבד מידע בצורה מושכלת ולצרוך אותו בביקורתיות. כישורים אלו חיוניים כיום להתמודדות עם אתגרים אישיים ומקצועיים כאחד. לסטודנטים יש גישה ישירה אל המרצים, המבטיחה כי בצד הרצינות הנדרשת מן הסטודנטים, הם זוכים לרצינות דומה כלפיהם מצד המרצים. בשורה התחתונה, הסטודנטים בשני התארים מקבלים כלים תיאורטיים ומקצועיים מן המעלה הראשונה הפותחים בפניהם את הדלת להכרות עם עולם אמצעי התקשורת המסורתיים והחדשים כאחד".

כעת מציע לראשונה בית הספר לתקשורת תואר בתקשורת ובמנהל עסקים - תואר דו חוגי ייחודי, המאפשר לסטודנטים להתמחות בתחומים מגוונים בצורה שתאפשר לפתח את כישוריהם ולהרחיב את היצע המשרות הפוטנציאלי להשתלבות בעבודה בתעשיות רלוונטיות בתום לימודיהם - הן מבחינת תפקידי ניהול בארגונים והן מבחינת משרות בתחום התקשורת, כגון: משרדי פרסום, יחסי ציבור, טלוויזיה, רדיו ועוד ואף להקים מיזמים פרטיים משלהם בתחומים המגוונים האפשריים.
מסלול הלימודים של תכנית התואר בתקשורת ובמנהל עסקים פרוש על פני תקופה של שנתיים בלבד ומאפשר השתלבות במסלול "חץ" הייחודי, במסגרתו יכול הסטודנט להמשיך בשנת הלימודים השנייה ישירות ללימודי תואר שני ולסיים את שני התארים, תואר ראשון ושני, תוך שלוש שנים.

התנסות מעשית בתקשורת - יתרון משמעותי בהמשך הדרך

לימודי תקשורת באולפן. ShutterStock
לימודי תקשורת/ShutterStock

התואר שם דגש על היבטים יישומיים באמצעות סדנאות והתנסות מעשית בתקשורת חזותית, בפרסום, קידום וכתיבת תוכן במדיה דיגיטלית ובפלטפורמות המדיה החברתית כגון גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב ועוד. במקביל הוא מעניק התנסות מעשית בהיבטים ניהוליים, המכשירים את הסטודנטים לכהן בתפקידי מפתח, שדורשים מיומנויות רבות ומגוונות לצד הבנה מקצועית של תחום התקשורת. במהלך הלימודים יתמחו הסטודנטים בפיתוח יכולות פרסום ושיווק בתחום המדיה הדיגיטלית - אחד התחומים הצומחים והמבוקשים ביותר בשוק המדיה של היום.

בזכות שילוב מנצח בין סגל הוראה מהשורה הראשונה, ניסיון אקדמי עשיר, יחס אישי, ראיית שטח מעמיקה וסביבת לימודים מתקדמת, במהלך התואר בתקשורת ובמנהל עסקים , באקדמית נתניה צוברים ניסיון מעשי כבר במהלך התואר, ניסיון שיעניק יתרון משמעותי בהמשך הדרך וייפתח דלתות בעתיד, עם סיום הלימודים.

בשיתוף האקדמית נתניה, בשיתוף האקדמית נתניה
2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully