שלוש חבילות שחייבים להכיר לטלפון מהיר, איכותי ואמין

Pmobile מבית פלאפון מציעה לכם חבילות במחירים מעולים, שמתאימים במיוחד לתקופה הנוכחית: אלפי דקות שיחה ו-SMS בחודש, מהיר, איכותי ואמין. כל הפרטים בפנים

  • פלאפון
בשיתוף פלאפון

אלו לא יהיו חדשות מרעישות אם נספר לכם כמה החיים שלנו הפכו לתלויים בטלפונים החכמים שלנו. הם משמשים אותנו לשיחות, לעבודה, לשליחת הודעות, למשחק, לצפייה בסרטונים, לתעד את חיינו ועוד שלל שימושים. המאה ה-21 היא ללא ספק עידן הטלפון החכם. במיוחד בימים האלה, התלות שלנו בטלפון הפכה אפילו ליותר קריטית. זהו כלי עבודה חשוב, לעיתים היחיד, שמאפשר לנו לעבוד מהבית ואפילו לקיים ישיבות עבודה באפליקציות של שיחות וידאו, נותן לנו לשמור על קשר עם המשפחה והחברים, לעשות שופינג של בגדים ומוצרים אחרים או להזמין שירותים שונים מבלי לצאת מהבית וקשה כבר לדמיין את חיינו בלעדיו.

לכן גובר בצורה משמעותית הצורך הבסיסי שלנו בטלפון בעל אפשרות גלישה מהירה ואיכותית, עם חבילות בעלות נפח גלישה רב על בסיס תשתית איכותית ואמינה, שיספיק לכל השימושים השונים. כולנו כבר יודעים כמה זה חשוב שכל זה יגיע מחברה מוכרת ואמינה שאפשר לסמוך עליה - כזו שהחדשנות והשירות שלה מוכרים לכולם.

Pmobile מבית פלאפון מציעה מגוון חבילות בנפחים גבוהים לגלישה בארץ ובמחירים זולים במיוחד שמתאימים במיוחד לתקופה הזו - כולן כוללות אלפי דקות שיחה ו-SMS בחודש. בנוסף בכל אחת מהחבילות תקבלו גם עד 500 דקות שיחה בחודש לחו"ל ליעדים נייחים במגוון מדינות.

(צילום: יח"צ)

תוכלו לבחור אחת משלוש החבילות המשתלמות האלה:

1. חבילה של 150GB ב-29.90 ₪ לחודש.

2. חבילה משפחתית ל-2 מנויים ומעלה עם 170GB במחיר של 29.90 ₪ לחודש למנוי (סה"כ 59.8 ₪ לחודש לשני מנויים)

3. חבילה ענקית של 200GB ב-39.90 ₪ לחודש למנוי ומחיר אפילו יותר נמוך אם מצרפים 2 מנויים - 34.90 ש"ח לחודש למנוי (סה"כ 69.8 ₪ לחודש לשני מנויים).

בנוסף אפשר לבצע ניוד לכל אחת מתכניות Pmobile וגם לשמור על המספר שלך ולא תצטרכו לצאת מהבית בשביל זה - את כרטיס ה-SIM תוכלו לקבל בדואר או בשליחות עד הבית.

כל החבילות מגיעות עם השירות של חברת פלאפון, ששמה על דגלה את נושא החדשנות הטכנולוגית ולא מפסיקה לפתח ולהציע שירותים מתקדמים ללקוחותיה. בנוסף, בפלאפון משקיעים עבודה רבה כדי שרשת הסלולר שלה תהיה המהירה והאיכותית בישראל.

Pmobile מבית פלאפון פועל כבר למעלה מארבע שנים ומציע חבילות סלולר עם נפחי גלישה גדולים ומגוונים ומחירים מוזלים - כך שתוכלו להיות רגועים שאתם מתנהלים מול חברת סלולר מהגדולות בישראל והחברה הראשונה שפעלה בארץ בתחום זה.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם לביצוע ההצטרפות וה-SIM כבר יהיה בדרך אליכם. בנוסף ניתן להצטרף גם דרך אתר pmobile ובסניפי באג. מידע נוסף על התכניות ניתן למצוא באתר Pmobile.co.il

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully