הצטרפו עכשיו ל-STINGTV במחיר מיוחד ובחורף הזה תיהנו מהסדרות החמות של yes - כולל חודש ראשון חינם!

רוצים ליהנות יותר בחורף הזה? הצטרפו עכשיו ל- STINGTV רק ב-59 ₪ לחודש עם הסדרות הכי שוות של yes, בנוסף ל- 3 ממירים כולל ממיר Netlifx, אל תפספסו חוויית צפייה מושלמת!

מוגש מטעם STINGTV מבית yes
18/01/2022
פאודה עונה 3. נטי לוי, באדיבות yes,
פאודה עונה 3(צילום: נטי לוי, באדיבות yes)

רבים מאתנו משלמים סכומים גבוהים במיוחד עבור שירותי הטלוויזיה והתקשורת שלנו, אך לא רק שהמחיר איננו משתלם - אנחנו גם לא מקבלים את מיטב הערוצים ואת הסדרות אשר כולם מדברים עליהן. כעת, STINGTV מבית yes יוצאת בהטבה שפשוט אסור לכם לפספס.

במסגרת המבצע תקבלו חבילה הכוללת את הסדרות והסרטים המדוברים ביותר, ערוצים נבחרים מובילים וכמובן 3 ממירים מתקדמים של yes, כולל ממיר תומך Netflix, ללא תוספת תשלום, המגיעים עם התקנה חינם בביתכם!

אז למה אתם מחכים? הצטרפו עכשיו ל-STINGTV במחיר מיוחד ובחורף הזה תיהנו מהסדרות החמות של yes, כולל חודש ראשון חינם וללא התחייבות, וגם 3 ממירים כולל ממיר תומך Netflix ללא תשלום נוסף!

החבילה של STINGTV כוללת עשרות ערוצים נבחרים מבית yes וקטלוג תוכן עשיר מבית HBO בשידור מקביל לארה"ב - כך שתמיד תהיו מעודכנים בזמן אמת בכל הסדרות והסרטים האהובים עליכם. בחבילה תמצאו גם ערוצי סדרות ישראליות, ערוצי סרטים, תוכניות דוקו, מדע, טבע והיסטוריה - ללא תוספת תשלום!

שירותי הטלוויזיה המתקדמים מאפשרים לכם לצפות בתכנים גם אם פספסתם או לא יצא לכם לראות - עד שבוע אחורה, ובנוסף גם קיימת האפשרות להקלטה בענן וצפייה בתכנים מכל מכשיר!

הצטרפו ל- STINGTV ללא התחייבות!

*בהשוואה לחבילת סדרות. ללקוחות פרטיים חדשים בלבד המצטרפים למסלול שבמבצע.
החל מהחודש ה-7 ב-99 ₪ לחודש. הממירים בשכירות. בכפוף לתנאי נספח המבצע.

  • yes
  • סטינג TV
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully